Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

Konuyu baştan sona okumadım ama ben de göz çevremdeki morluklara son veren ürünü paylaşmak istiyorum Benev-Vital Eye Cream düzenli kullandığınızda morluklarla vedalaşın. Bir de SkinCeuticals'ın bir roll on'u vardı o da hemen sonuç veriyordu ve etkisi kullandıkça artıyordu, bırakınca bir süre sonra eskiye döndü sadece 2 kez alabilmiştim sonra bulamadım.

Son düzenleme:
yağlar beze yapıyo bende arkadaşlar yağsız kullanamazmıyımm bu tarifi:KK50::KK50::KK50:

arkadaşlar ebnim kapatıcıyla bile kapanmayan hata daha da belirgin olan çok koyu morluklaım var hem gözkapağımda hem gözaltımda dayak yemiş gibi.gören soruyo yabancılar bile tavsiyesi olan_-

valla okudukça gaza geldim çok fena şimdi çıkıp alasım geldi :KK70:
bende deniycem yrn nöbettyim öbür gün başlarım artık :) heycan yaptım :)

Konu bayağı eski,öncelerden de çoğu kişi kullanıcam vs demiş...Arkadaşlar deneyimlerinizi bizimle de paylaşsanız..

Karışımı 1 haftadır yatmadan önce masaj yaparak uyguluyorum ve yıkamadan yatıyorum. Yorum yapmak için biraz erken ama sanırım iyiye yönelik bir etki göstermeye başladı. Benim göz altlarım hem mor hem kırışık (ırsi) ve 25 yaşındayım. Kullanmaya devam edicem en azından kapsüller bitene kadar. Etkilerini burada paylaşırım. (Bu arada 1 hafta kullanmama rağmen karışım henüz bitmedi bile bilginize)

Karışımı 1 haftadır yatmadan önce masaj yaparak uyguluyorum ve yıkamadan yatıyorum. Yorum yapmak için biraz erken ama sanırım iyiye yönelik bir etki göstermeye başladı. Benim göz altlarım hem mor hem kırışık (ırsi) ve 25 yaşındayım. Kullanmaya devam edicem en azından kapsüller bitene kadar. Etkilerini burada paylaşırım. (Bu arada 1 hafta kullanmama rağmen karışım henüz bitmedi bile bilginize)

Sonuçlar nasıl acaba canım denemeye değer mi

Sonuçlar nasıl acaba canım denemeye değer mi

Öncelikle düzenli uygulamadığımı belirteyim. 4.hafta oluyor ve daha 2. karışımı yeni hazırladım diyebilirim. Ama eskiye nazaran sanırım biraz morluklarda düzelme var. Kullanmaya değer bence, yağ bezesi gibi bir etki de göstermedi bende.

inş daha iyiye gider,ben yağ bezesi olacak diye korkuyorum...deneyenler paylaşırsa çok iyi olur canlar

Kızlaaaaaaar karışımı yeni kullanmaya başlayanlar ne durumdasınız?? bilgi verir misiniz son durumunuz nedir ona göre başlıycam ben de..

ırsiydi hem de ölemi? benim de ırsi geçmez dediler hep.

arkadaşlar merhaba..geçen hafta uzun araştırmalarım sonucu bende sonunda bu formülü denemeye karar verdim..gerçekten çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun..K vitamini hariç eczanede yoktu bu gün alıcam onu 3 gecedir göz çevreme sürüp yatıyorum.daha ilk sabah fark vardı inanın.yaşım 37 beyaz tenliyim ve göz altlarım berbat.3 günde farkı yaşıyorum resmen.kızımda denedi.o benden beyaz çok hafif morluğu vardı normaldi aslında.ama heveslendi yaş 16 o bile şaşırdı.maşiyetine gelince eczaneden aldıklarım 16 tl tuttu.k vitaminide çok değildir yani.çok düşünüp zaman kaybetmeye gerek yok kızlar deneyin bu mutluluğu yaşayın ve burada paylaşın..hepinize sevgiler...

bir hafta dolmak üzere ama belirgin bir sonuç alamadım ben yaa:KK43: düzenli kullanmaya devam edicem sabırlı bi şekilde:KK43:

bu karışım göz altı morlularındamı etkili sadece göz altı çökmesi olan arkadaşlar denemedimi?

arkadaşlar bende 22 yaşındayım ve kaç yıldan beri kapatıcıyla idare ediyorum ama nefrt ediyorum bu durumdan. benim hem morluk var hemde iki gözümün altındada tek şerit gibi yeşil damar belli oluyo gözaltımdaki deri ince olduğu için sanırım.sürekli araştırıyorum lazer tedavisi dolgu tedavisi ama korkuyorum ayrıca çalışmadığım için gücüm yetmeyecek yöntemler.ama bu karışımı denemeyi çok istiyorum en kısa zamanda bende kullanmak istiyorum morlukları geçirdii gibi deriyide kalınlaştırırmı acaba..:KK43:(:-)18::18:

X