Göz Makyajı Göz Makyajında Akmaya Dağılmaya S O N ! ! ! Muhteşem birşey bu !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

princess7

✌
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
1.258
39
Göz kaleminiz göz altınıza veya göz farınız göz kapağı çizginize mi doluyor?
Artık bu dertleri unutun!
Çünkü ben bişey keşfettim
Aliz Avien Göz Makyajı Bazı
tekli far boyutunda,kuru toz kıvamlı ammma harika bişey...

benim göz kalemim normalde dayanıklıdır aşırı değil ama pastelin bir kalemiydi idare ediyordu..öğlene göz altıma akmış, göz farım göz kapağı çizgime dolmuş vs. vs. vs.

ama bunu kullanıyorum 3-4 gündür sıfır akma sıfır dağılma..10 numara birşey kesinlikle deneyin kesinlikle 1 tane edinin..

günlük kullanmasanız dahi özel günleriniz için muhakkak elinizin altında bulunması gereken bişey bu..

fondöteni sürün, göz çevrenize gözaltı kapatıcısı ne kullanıyorsanız onu sürün (tek başına etkisi kapatıcılığı nedir hiç denemedim bilmiyorum ama göz görünür bir aydınlanma verdiği kesin) , üstüne pudra süngerinizden bu toz far gibi göz makyaj bazından geçin..ister hemen üstüne direkt kaleminizi farınızı sürün isterseniz 1-2 dk bekleyip öyle sürün...

üstte kaşınıza altta da yanak kısmına kadar hani bildiğimiz tüm göz çevresine sürün..üstünüze eyeliner artık ne yapıyorsanız onu yapın...elinizdeki işe yaramaz dediğiniz ürünleri bile değerlendirebileceksiniz bu ürünle...

sabah 8de yapıyorum makyajımı, normalde öğleden sonraya iz kalmayan makyajım bu göz makyaj bazıyla akşamın 8ine kadar sabah ilk yaptığım gibi aynen duruyor..

asla abartmıyorum muhakkak alın diyorum........

$20140123_103530.jpg $20140123_103508.jpg $20140119_194653.jpg

teşekkürler canım tavsiyen için, ben bir süredir uygun fiyatlı kaliteli bir baz arıyordum, bunun fiyatı ne kadar? uygun bir şeyse hemen deneyeceğim :) mac paint pot'a benziyor görüntü açısından umarım ben de memnun kalırım :21: hayvanların üzerinde test edilmemesi çok çok harika.

Son düzenleme:
Şu an Rossman'ın göz makyajı bazını kullanıyorum (kalitesi eh; şöyle böyle) ama biter bitmez bu ürüne bir şans vereceğim.

X