Göz konusunda İzmir'de tecrübeli veteriner

GunesinKizi35

9. takım mezunu
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
3.940
10.152
Kızlar selamm

İzmir'de göz konusunda tecrübeli bir veteriner arıyorum önerebileceğiniz bir yer var mı? Kedime ilk rastladığımda da göz rahatsızlığı vardı çeşitli damlalar kullandık toparlar gibi oldu ama gözündeki perde hiç yok olmadı en son enfeksiyon kaynaklı o perde delinmişti kullandığımız damla sayesinde biraz toparladı gibi. Fakat bugün akşam kedimin aniden gözü kızardı ve enfeksiyonlu gözü tekrar giderek kısılmaya ve sulanmaya başladı. Şuan aşağı yukarı 2 saattir uyuyor normalde oyuncu bir kedidir az evel uyandı normal rutini uyanıp yemek yiyip oyun oynamaktır ama sadece uyandı suyunu içti ve geri uyudu endişe ediyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Vetgo veteriner onur bey baya iyi mesela bi sokak kedimin dişleri çekilecekti orda ekipman vardı bir çok veterinerde yok bu tarz şeyler göztepe standyumunun arka caddesinde kalıyor 👌🏻

Vetgo veteriner onur bey baya iyi mesela bi sokak kedimin dişleri çekilecekti orda ekipman vardı bir çok veterinerde yok bu tarz şeyler göztepe standyumunun arka caddesinde kalıyor 👌🏻
hmm bana da yakın sayılır bende Hatay tarafındayım az önce uyandı gözü biraz daha iyi yaklaşık 45 dkdır aktif oyun oynuyor ama muhakak bir bakıp araştıracağım teşekkür ederim

X