Göz kapağı estetiği oldum ama:(

Bakın benim bu şekilde açık kalıyor, kirparken de bir göz önce kirpiliyor, doktorum normal dedi , 1 hafta 10 güne toparlar dedi ama bilemedim, sizin baya da olmuş. Umarım benimki de toparlar çünkü Cook can sıkıcı. Bir de benim göz kapaklarım kütük gibi hala kaşlarımı falan zor kaldırıyorum
Hemen bir göz doktoruna gidin gözünüz açık kaldığı için kuruluk olur, yanma, batma, bulanık görme olur. Psikolojiniz ve göz sağlığınız bozulmasın.

Merhaba, bende yaklasik 1 ay once ustgozkapagi ameliyati oldum. Ayni sizin yasadiginiz gibi sag gozum tam kapanmıyor. Doktorum 3-6 ay arasinda geçeceğini soyledi ama cok tedirginim. Kapanmamasindan cok korkuyorum.
Sizin su anki durumunuz nasıl? Iyilesme oldumu acaba?
Zamanla göz kapağı esniyor, bana 6 ay oldu hala tam kapanmıyor. Göz damlaları kullanıyorum, bikac ay daha sürecek gibi. Göz sagliginizda bişey yoksa dert etmeyin. Geçmiş olsun. Ben oldum bu ameliyatı omrumden ömür gitti.

Zamanla göz kapağı esniyor, bana 6 ay oldu hala tam kapanmıyor. Göz damlaları kullanıyorum, bikac ay daha sürecek gibi. Göz sagliginizda bişey yoksa dert etmeyin. Geçmiş olsun. Ben oldum bu ameliyatı omrumden ömür gitti.
Çok şükür göz sağlığım iyi. Goz kurumasina karşı suni gözyaşı damlasi verdi doktorum ama isin dahada kotu kismi gozlerimde asimetri olustu. Kapanmayan gözüm açıkken digerinden daha büyük görünüyor.
Kapanmama sorunu eskiye gore daha iyi. Çok yavaş olsa da bi düzelme var gibi

Burnumun üst bölümü inceltilmiş yag dokuları alınmş. Ve üst kapak burun yanına tüm kaş altı alnmış yni kapaklar tamamen çkartılmış yerine konan yamalar üst kapak kirpikli bölüm boyunca kısa ölçü konup üst kapak küçültülmüş yamalar göz kuyrugunda göz altına indirilmiş göz küçülmüş göz altı torbalanmış yanaklar da korknç yapılan asla onarılsmayacak kadar kötü ve en önemlisi acılar göLerim açık 2 saat zor kalıyorum . Kapatıp uyurkende gerilme acıları ile uyumaya çalışıyorum burnumda nefes sorunu oluştu burundan nefes alamıyorum agzım yanaklarım bozuldu konuşmam bike bozuldu inanamıyorum çare bulamıyorum ülkede gitmediğim devlet özel hastahane orf cerrah kalmadı. Tümbunların sebebi kapaklarımdan ölçğsüzce deri çıkartılıp yerine yama yapılması inanamıyırum. Kapaklar eksikti yama ike arttırılacaktı sakat edilmiş haldeyim maalesef yarın yine bir prf a gidecegim umutsuzca çare aramaya devam ediyorum
Yurtdişina cikma ihtmaliniz varmi Kölnde cok iyi bi türk doktor var

Merhabalar ben de ayni doktora kayhan zeytine 3 ay once badem goz ameliyati oldum, sol gozumde ayni bombelikten bende de var, ve sol tarafimda kafamin icinde ki kesinin etrafinda asiri sac kaybi vardi, hemen ameliyat sonrasinda bu kaybi farkettim ve yerine cikar diye dusundum, fakat 3 ay oldu hala cikmadi, siz de durum nedir? sac kaybi yasadiniz mi ve bombelik gecti mi
Merhaba bende ayni ameliati oldum allahtan saçim cok kalin . Sizde gözde o bombelik gectimi ?

Ben de üst göz kapağı ameliyatı oldum .2 hafta oldu herkes ne kadar büyük gözlerin var şimdi küçülmüş diyor,çok mutsuzum.

Merhaba Doktorunu kim acaba, Ben de uzun zamandir bu ameliati olmak istiyorum. Problem yasadiysaniz eleyeyim direk.
Cok tsler

Merhaba Doktorunu kim acaba, Ben de uzun zamandir bu ameliati olmak istiyorum. Problem yasadiysaniz eleyeyim direk.
Cok tsler
Bana sormamışsınız ama söyleyeyim başkalarının da başı yanmasın. Nezail Demirciler. Yeşilköy’de muayenehanesi var şakın kimse gitmesin berbat yapıyor.

Ikisini birlikte yaptirdim 2 bin tl ve cok memnunum.doktorum cok iyi.4 binin /uzerinde ameliyat tecrubesi var.basta sisliklerden asimetri var diye kahroldum ama 2 ay gecti.gozlerim harika oldu.asimetri yok.istanbul safak hastanesi.dr elvan demiray ozturk.
Merhaba şişkinlik ne zaman geçiyor acaba hala memnunmusunuz iz kaldı mı

Daha cok erken. O agirli bende sol gozde hissediyordum. Sanki kendiliginden asagi dusuyor gibiydi. Benimde sol gozum asiri sisip morarmisti. Ilk haftalar sol gozum guzel olmadi diyordum. Esitsizlik var gibiydi. 2.nci ayda tamamen duzeldi. Gercektende bir sey soylemek icin 3 ayi beklemek gerek. Benim 3.5 ay oldu olali.
Memnun musunuz ve ameliyat ücreti hakkında bilgi verir misinizz

Arkadaşlar merhaba ben estetik olalı 3 hafta dikişleri aldiralida iki hafta oluyor neredeyse. Şuan bir göz kapagimda dikişler pembelesti ve sızlıyor herhangi birşey surdugumde neden olabilir ?

Arkadaşlar merhaba ben estetik olalı 3 hafta dikişleri aldiralida iki hafta oluyor neredeyse. Şuan bir göz kapagimda dikişler pembelesti ve sızlıyor herhangi birşey surdugumde neden olabilir ?
İki üç haftalıkken jel- merhem sürünce biraz sızlıyor evet. İyileşiyor diye düşünüyordum ben. İzler daha da pembe oluyor ama sonra geçiyor merak etmeyin.

X