Göz kapağı estetiği düşünenler aman dikkat!!!

Merhaba , Beylikdüzü'nde hangi doktora yaptırdı? Bende düşünüyorum yaptırmayı mümkünse doktorun ismini yazabilir misiniz 🙏🏻
Goz kapagini aldirmak yerine hafif kas kaldirmayi yada ust goz kapagi dolgusu yapmayi dusundunuz mu ? Bende goz kapagimi aldirmayi dusunuyordum ama komplikasyonlari cok fazlaymis. Iyi bir doktorun elinde bile tamamiyle sans isi.

Goz kapagini aldirmak yerine hafif kas kaldirmayi yada ust goz kapagi dolgusu yapmayi dusundunuz mu ? Bende goz kapagimi aldirmayi dusunuyordum ama komplikasyonlari cok fazlaymis. Iyi bir doktorun elinde bile tamamiyle sans isi.
Kaş kaldırmayı da yapıyor aynı doktor bakıyor zaten sana bu daha uygun diye öneriyor, uygun değilse sana yapmayalım gerek yok diyor. Bi sıkıntı yaşamadık çok güzel oldu yani memnun halam da baya

Sizin kaçıncı gün benimde çekik gözerim ameliyatttan sonra biri hafif çekik ama diğeri yuvarlak duruyor 😢
Ameliyat olalı 23 gün oldu benim gözleriminde biri küçük çekik diğer daha büyük duruyor.daha erkem düzelir mi bu durum.düzelen var mı.sizinki nasıl oldu ameliyatınızın kaçıncı günü

Aslımda göz kapaklarıma bakıyorum eşit duruyor ikisinde de kaş arası mesafede farklılık yok.tabi mm lik ölçemem ama karşıdan bakınca kapaklar iyi görünüyor.ama göz şeklim ve büyüklük farklı.çıldırıcam yaa geçici bir durum m

2 hafta önce ablam devlet hastanesinde oldu ve aşırı memnun kaldı. Her görüntülü konuşmada gözlerine kilitleniyorum. Morarma enfeksiyon çok şükür hiç biri olmadı. Süreci çok iyi atlattı. Şu an dikişten kalma ufak tefek yaraların iyileşmesini bekliyor.
Merhaba çok şikayetlerin olduğu bir ameliyat bu.. benim de ihtiyacım var yaşım dolayısıyla…Hangi hastanede oldu ablanız? Hangi bölüme gitti? Süreç nasıl işledi? Bilgi alabilir miyim?

Geçmiş olsun kardeşim.Ben göz çevresini daha iyi tanır diye göz doktoruna yaptırmıştım.Nerdeyse 1 yıl oldu sayısız sorun yaşıyorum.Keşke plastik cerrah olan bir estetik doktoru tercih etseydim.Çok pişman oldum.Görüntü olarak da biyolojik olarak da tam bir fiyasko.Üstelik çok büyük bir ücret aldı.Keşke olsaydı ama sonuç berbat.Göz kuruluğu ve enfeksiyon başta olmak üzere çok büyük sıkıntılarım var.Umarım sizinki 3-4 aya kadar iyileşir.
size mesaj atamadim rica etsem siz yazarmisiniz

Kaşım aşağı indi göz ve kaş mesafem kısaldı
Bakışlarım değişti
Gözümün üstünde kocaman dikiş izleri
Bi gözüm yuvarlar gibi diğeri çekik gibi
Kirpiklerim dökülüyor
Kaşım gözüm gerçekten çok güzeldi kesinlikle olmayın özellikle gençler olmasın yüzünüzdeki ufak tefek detaylara takılıp hayatınızı mahvetmeyin. Çok pişmanım ama geri dönüşü yok
Bende aynı durumdayım bütün güzelliğim gitti o kadar pişmanım ki.

Bende plastik cerrahi oldum sözde iyi doktor ama hala sis ve hafif çekik olan gözler cokuk ve yuvarlak duruyor acaba bu görüntü düzelir mi
Bende plastik cerrahi oldum sözde iyi doktor ama hala sis ve hafif çekik olan gözler cokuk ve yuvarlak duruyor acaba bu görüntü düzelir mi
benim düzelmedi hatta belli bir zaman sonra daha da çukurluk oldu çekik olan gözlerim yuvarlak oldu. 2 sene oldu bu arada yaptıralı

benim düzelmedi hatta belli bir zaman sonra daha da çukurluk oldu çekik olan gözlerim yuvarlak oldu. 2 sene oldu bu arada yaptıralı
merhaba
bir çözüm bulabildiniz mi? benim de göz kapaklarım aslında alınmamalıymış. keşke önce buraları okusaydım. kasım ayında oldum. benim de gözlerim çukurlaştı ve yuvarlaklaştı. üstelik yukarı bakmada sıkıntı çekiyorum. üst göz kapağı dolgusu yöntemini araştırıyorum şu an ama çok korkuyorum artık herhangi bir şey yaptırmaktan. doktorlara da güvenim kalmadı. para için saçma sapan şeyler önerirler diye kendi kendime araştırmadığım şey kalmadı.
fazla yağ alındığı için bu çukurlaşma oluyor anladığım kadarıyla.

yuvarlaklaşmayı da gideriyor. resmen eski göz şeklime dönmek için dolgu araştırdığıma inanamıyorum. aşırı pişmanım.
göz kenarları kemikli olanlar, gözleri küçük olanlar asla yaptırmasın bu ameliyatı. “bu işlem size yapılmaz” diyen doktor bulmak zor artık bu ülkede. asla da hatalarını kabul etmiyorlar.

G guzelgozler merhaba, yarına randevu aldım 1000 TL ön ödeme yaptım ama çok korkuyorum, buralari okudukça buraya resim ekleyemedim size göndersem suanki halimi

G guzelgozler merhaba, yarına randevu aldım 1000 TL ön ödeme yaptım ama çok korkuyorum, buralari okudukça buraya resim ekleyemedim size göndersem suanki halimi
gönderin özelden. nerede yaptıracaksınız? mutlaka düzgün bir şekilde ölçüm alan gözün çevresindeki kemik yapısına bakan cildin esnekliğini muayene eden bir doktor olmalı.. ben çok pişmanım :KK43:

X