Göz altlarındaki çizgiler

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Kızlar selam. 33 yaşındayım ve gözaltlarımda çizgiler var. Bu çizgilerden kurtulmuş olanlar varsa lütfen yardımcı olabilir mi?neler kullandınız ne yaptınız deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim🙏🙏

Yine sessizlik.kimse yok mu Gerçekten?? ya da benim açtığım konularda mı böyle anlamıyorum.

Merhaba ,ben bir süredir naturally serein isimli youtube kanalının içeriklerini takip ediyorum ve içeriklerini açıkladığı 2 ürünü aldığımda çok memnun kaldım.Kırışıklıklar için kullanmış olduğu bir krem var göz çevresi kırışıklık açıyormuş bende almayı düsünüyorum,fiyatı biraz fazla, adı dermisvital eye repair ,marka adı dermabien, sahibi dermatolog imiş. isterseniz bahsettiğim kanalın en iyi anti aging ürünleri diye bi videosu var onu inceleyebilirsiniz.bende alıp kullandığım zaman tekrar buraya yazarım inşallah.

Merhaba ,ben bir süredir naturally serein isimli youtube kanalının içeriklerini takip ediyorum ve içeriklerini açıkladığı 2 ürünü aldığımda çok memnun kaldım.Kırışıklıklar için kullanmış olduğu bir krem var göz çevresi kırışıklık açıyormuş bende almayı düsünüyorum,fiyatı biraz fazla, adı dermisvital eye repair ,marka adı dermabien, sahibi dermatolog imiş. isterseniz bahsettiğim kanalın en iyi anti aging ürünleri diye bi videosu var onu inceleyebilirsiniz.bende alıp kullandığım zaman tekrar buraya yazarım inşallah.

Teşekkürler.memnun kaldım dediğiniz ürün hangisi tam anlayamadım almayı düşünüyorum demişsiniz karışmış çünkü.memnun kaldıysanız nasıl bir faydası olduğunu da açıklarsanız çok sevinirim. kırışıklıklarınız azaldı mı

Yok hayır sizle aynı problemi yaşayan biri olarak ,daha önce başka cilt problemlerimi çözmek için önerilerini dinlediğim ve önerdiği ürünlerden memnun kaldığım bir içerik üreticisinin ,bu problem için önerdiği kremi söyledim size.Ben 6 gündür düzenli kullanıyorum kremi masaj ile uyguluyorum.30 gün kullanıp yorumumu güncellerim.

Konu güncelleme yapayım.Göz altı çizgilerinden kurtulmayı başaran var mı aranızda?Mesela dermaroller kullanan yada başka bir yöntem?

Ben de smooth eye lazer yaptıran var mı göz altındaki çizgiler için bunu merak ediyorum. Araştırdım burdan ama bulamadım. Bir doktor tavsiye etti hem torbalara hem çizgilere iyi geliyormuş. Yaptran var mı?

Kızlar selam. 33 yaşındayım ve gözaltlarımda çizgiler var. Bu çizgilerden kurtulmuş olanlar varsa lütfen yardımcı olabilir mi?neler kullandınız ne yaptınız deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim🙏🙏
Retinollü göz altı kremleri tercih edebilirsiniz. İnce çizgilere retinol çok iyi geliyo ama güçlü bi madde o yüzden düzenli ve doğru kullanım şart.

Retinollü göz altı kremleri tercih edebilirsiniz. İnce çizgilere retinol çok iyi geliyo ama güçlü bi madde o yüzden düzenli ve doğru kullanım şart.
Siz kullandınız mı etkili oldu mu nasıl kullanmak lazım? Benim çizgiler çok ince değil ama.hangi markayı önerirsiniz?

X