Göz altina yag enjekte yapmak isteyenler dikkat!

Ewt dr.unuzun tavrı birazcık sert olmuş.sizin kızgınlığınızdan dolayı iletişim kopukluğuda başlamış aranızda anladığım kadarıyla..size tavsiyem üzülmeyin,moralinizi yüksek tutmaya çalışın.çünküü vücud üzüntüyle iyileşme göstermiyor.benim yüzüm ameliyattan dolayı kamyon çarpmış gibiydi.ben moralimi hep yüksek tuttum.dr.umun tavsiyelerine uydum.ve dinlendim.burda benim hergün sürecimi yakından takip eden arkadaşlarım oldu..
Yağ dolgunuz nasıl kondu.(enjektemi edildi..göz altı kesisiylemi)..dr.ymun bana önerdiği şişlikler için göz bakım kremlerini hergün kullandım..sık sık buz uyguladım..aşağıdan yukarı doğru şişliklere msj yaptım biraz acılı olsada..asla alçak yastıkta yatma..bi süre iki üç yastıkta yat.öne doğru çok fazla eyilme..(ödemler artabiliyo)dr.um patates uygulaması yapabilirsin demişti.bende ufak bi patatesi yıkayıp ikiye kesip dondurup uyguladım çok faydası oldu..
On gün sonuç için gerçekten çok az bi zaman..en az bi ay geçmesi gerek..eminim dr yağ oranını hesaplayıp koymuştur.erimesini herşeyini hesaplamıştır.sakin olun.kendinize iyi bakın:))
Bu yazdıklarım benim yaşadıklarım. herkeste süreç farklıdır.aklıma gelenler bunlar.başka sormak istedikleriniz varsa bilgim dahilinde cevaplarım
Tesekkur ederim paylasimin icin. Insallah gecer

Çok geçmiş olsun arkadasım :KK43: umarim düzelir biran önce.Tesekkur ederim bizide bilgilendirip uyardigin için.
Rica ederim. Insallah gecer. Tek dilerim Bu. Diger dilegim mumkun oldugunca herkes bilinclensin. Yag enjektesi kulaga geldigi gibi basit bir islem degil. Riskleri Cok buyuk. Keske bun Ben de bilseydim. Keske doktorum beni uyarmis olsaydi

Eki Görüntüle 1844853 Bundan 10 gun once göz altindaki cukurlugu doldurmak icin Istanbul'da bir ameliyat oldum. Ne yazik ki, bu ameliyat bana pahaliya mal oldu. Dr Aylin Kurt tarafindan yapilan bu ameliyat sonucu yuzum taninmaz hale donustu. Bu da Dr. Aylin Kurt'un yagi fazla koymasindan, teknik hatalarindan ve yuz ameliyatlariyla ilgili deneyimli olmamasindan kaynaklaniyor. Bu sekilde calismam yada insan icine cikmam mumkun degil. Doktorun yaptigi hatayi duzeltmek icin 4 ay beklemem gerekiyor. Bu sure oncesinde bir mudahale yapilamiyor. Doktorun cevabi "isteeer begen, ister begenme. Bundan sonra sana yapabilecegim hicbirsey yok!" (Ses kayitlarim mevcuttur.)
Kisacasi doktora maddi ve manevi tazminat davasi aciyorum. Fakat doktorun umurunda bile degil. Yakinda basinda da haberlerini duyacaksiniz.
Bu ameliyatin riskli bir ameliyat oldugunu ve sonrasinda mudahalesinin neredeyse imkansiz oldugunu bilmiyordum. Ne yazikki oncesinde doktorum beni hic uyarmadi ve 10 gun icerisinde iyilesecegimin sozunu verdi. Benim basima gelen durumun birbaskasinin basina gelmesini istemiyorum.
Gozunuzun altina yag enjekte etmeye karar verirseniz doktorunuzun deneyimini onceden sorgulayin. Bu ameliyatin Cok riskli bir ameliyat oldugunu ve yag konulduktan sonra donusunun olmadiginin bilincinde olun. Ben pismanim. Siz de olmayin.
Selam arkada

Ewt dr.unuzun tavrı birazcık sert olmuş.sizin kızgınlığınızdan dolayı iletişim kopukluğuda başlamış aranızda anladığım kadarıyla..size tavsiyem üzülmeyin,moralinizi yüksek tutmaya çalışın.çünküü vücud üzüntüyle iyileşme göstermiyor.benim yüzüm ameliyattan dolayı kamyon çarpmış gibiydi.ben moralimi hep yüksek tuttum.dr.umun tavsiyelerine uydum.ve dinlendim.burda benim hergün sürecimi yakından takip eden arkadaşlarım oldu..
Yağ dolgunuz nasıl kondu.(enjektemi edildi..göz altı kesisiylemi)..dr.ymun bana önerdiği şişlikler için göz bakım kremlerini hergün kullandım..sık sık buz uyguladım..aşağıdan yukarı doğru şişliklere msj yaptım biraz acılı olsada..asla alçak yastıkta yatma..bi süre iki üç yastıkta yat.öne doğru çok fazla eyilme..(ödemler artabiliyo)dr.um patates uygulaması yapabilirsin demişti.bende ufak bi patatesi yıkayıp ikiye kesip dondurup uyguladım çok faydası oldu..
On gün sonuç için gerçekten çok az bi zaman..en az bi ay geçmesi gerek..eminim dr yağ oranını hesaplayıp koymuştur.erimesini herşeyini hesaplamıştır.sakin olun.kendinize iyi bakın:))
Bu yazdıklarım benim yaşadıklarım. herkeste süreç farklıdır.aklıma gelenler bunlar.başka sormak istedikleriniz varsa bilgim dahilinde cevaplarım
Merhaba Sardunyam!
Ameliyatini kim yapti acaba ? Ne kadar oldu ameliyat olali ve hala memnun musun? Cevap verebilirsen cok memnun olurum :)))

Çok geçmiş olsun:KK43: gözlerime inanamadım fotoğrafınızı görünce... elinizden geleni ardınıza koymayın... size bunu yapmaya kimsenin hakkı yok! Tabiri caizse gömün onları! Umarım şuan daha iyisinizdir... hukuki süreciniz konusunda da bizi merakta bırakmayın lütfen... doktor seçiminin ne denli önemli olduğunu burada bir kere daha anlamış olduk:KK43:

Çok geçmiş olsun:KK43: gözlerime inanamadım fotoğrafınızı görünce... elinizden geleni ardınıza koymayın... size bunu yapmaya kimsenin hakkı yok! Tabiri caizse gömün onları! Umarım şuan daha iyisinizdir... hukuki süreciniz konusunda da bizi merakta bırakmayın lütfen... doktor seçiminin ne denli önemli olduğunu burada bir kere daha anlamış olduk:KK43:
Evet Takoe, dr secimi cok önemli ve hepimiz aslinda bu nedenle buraya uye oluyoruz. Birbirlerimizin deneyiminden yararlanmak icin. Maalesef bazi paragöz ve hirsli dr lar ve asistanlari, yardimcilari yuzunden buradaki yorumlara da fazla guvenemiyor insan. Böyle kisiler dr nasil olabiliyor bilmiyorum. Onlarin görevi hayati kolaylastirmak, hayat kurtarmak, söndurmek degil. Basarisiz bir yuz ameliyati direk olarak ölume neden olmasa da sonuc olarak bu kisinin psikolojik olarak ölmesine neden olur. Ztn genelde estetik ameliyat olanlar en kucuk seyi bile buyuten, begenmeyen kisilerdir. Cok basarisiz bir ameliyat bu kisinin yikimina neden olur her anlamda. Ayrica bunun bir de ekonomik yani var. Insanlar yillarca para biriktiriyor cok istedikleri bir seye ulasmak icin...
Hele dr larin yaninda calisanlari hic anlamiyorum. 3 kurusluk maas icin kraldan cok kralci oluyorlar. Öbur dunyada bunlarin hesabini nasil verecekler merak ediyorum???

Eki Görüntüle 1844853 Bundan 10 gun once göz altindaki cukurlugu doldurmak icin Istanbul'da bir ameliyat oldum. Ne yazik ki, bu ameliyat bana pahaliya mal oldu. Dr Aylin Kurt tarafindan yapilan bu ameliyat sonucu yuzum taninmaz hale donustu. Bu da Dr. Aylin Kurt'un yagi fazla koymasindan, teknik hatalarindan ve yuz ameliyatlariyla ilgili deneyimli olmamasindan kaynaklaniyor. Bu sekilde calismam yada insan icine cikmam mumkun degil. Doktorun yaptigi hatayi duzeltmek icin 4 ay beklemem gerekiyor. Bu sure oncesinde bir mudahale yapilamiyor. Doktorun cevabi "isteeer begen, ister begenme. Bundan sonra sana yapabilecegim hicbirsey yok!" (Ses kayitlarim mevcuttur.)
Kisacasi doktora maddi ve manevi tazminat davasi aciyorum. Fakat doktorun umurunda bile degil. Yakinda basinda da haberlerini duyacaksiniz.
Bu ameliyatin riskli bir ameliyat oldugunu ve sonrasinda mudahalesinin neredeyse imkansiz oldugunu bilmiyordum. Ne yazikki oncesinde doktorum beni hic uyarmadi ve 10 gun icerisinde iyilesecegimin sozunu verdi. Benim basima gelen durumun birbaskasinin basina gelmesini istemiyorum.
Gozunuzun altina yag enjekte etmeye karar verirseniz doktorunuzun deneyimini onceden sorgulayin. Bu ameliyatin Cok riskli bir ameliyat oldugunu ve yag konulduktan sonra donusunun olmadiginin bilincinde olun. Ben pismanim. Siz de olmayin.
Geçmiş olsun. gerçekten çok üzücü, yaşadığınız stresi pisikolojiyi düşünemiyorum.

Geçenlerde yeniden dolgu yaptırdım geçici dolgu ve botoks
Dr bayandı ve onunda dolguya ve botoksa ihtiyacı vardı neden yaptırmadığını sorduğumda.
Korktuğunu ağzından kaçırdı, koplikasyonlarından dolayı:KK57:

Varın gerisini siz düşünün.
Hep geçici dolgulardan yanayım.
Ama orda bile tedirginim.
Drlarda hiç bir olumsuz tarafı yokmuş gibi bize anlatıyorlar.
Hastanın başına gelmeden şöyle bir yan etkiside var demiyorlar:KK14:

Canım nasıl oldu göz altların merak ettim.. Hukuki sonuçların ne oldu? Ben de aynı şeyden muzdaribim.

Öncelikle geçmiş olsun..yaşadığınız olaya gerçekten üzüldüm.dolgu derken kendi yağınızmı kullanıldı.ikibuçuk ay önce bende biraz daha kapsamlı bi ameliyat oldum.göz altı torbalarım alındı ve çukurlar kendi yağımla dolduruldu.ewt ilk zaman şişlikler fazlaydı ama şu an benim düzeldi.biraz daha zaman tanıyın kendinize.herkesin bünyesi farklı reaksiyon gösteriyor.eminim zamanla düzelicektir.on gün çok erken bi zaman
Kime göz altı torbası alırdınız

İnşallah artık düzelmiştir durumunuz. ☹️ Ay bana da doktor yağ enjeksiyonu yapmak lazım dedi ama ben şimdi çok korkuyorum.😨

bende bu ameliyatı oldum ve bu sekilde 3 ay gezdim,fakat doktorum hep normal olduğunu söyledi,6 ay surecek ödemlerin dedi. su an 7 ay bitti çok hafif de olsa hala ödemim var.
sizi çok merk ettim, nasıl oldunuz? doktorunuzun size yaklaşımı hiç hoş olmamış gerçekten

X