gonaphene 'ni bu ay da kullanmalımıyım

sultan49

ben geldim :)
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
2.406
10
mrb kızlar bu sitede daha çok yeniyim ve sizlerden yardım istiyorum ben bu ay gonaphene kullandım aşılama falan olmadı günde 2 kere kullandım yumurta takibinde yumurtalarım yeterince büyümüştü. fakat bu ay olmadı :KK43: bu ay kullanmalımıyım tekrar ne olur yardım edin kızlar...??

canım normalde bu tedavı 4 ay sürüyo yanı gonophene ve pregly ben öyle kullanmıştım doktorum öyle demişti

yok canım bende sonuc alamadım tedavıden olmadı yanı sen doktor gözlemındemı kullanıyon

ben 1.5 yıllık evliyim bugune dek hiç korunmadık senin dedğin gibi bu ayda kullanmaya karar verdim aslında bu ay vazgeçmiştim ama bu ay da deniyecem

bu yumurta çatlatma iğnesi çok acıtıyormu ve çatlatıldıktan sonra ne yapılıyor

bu yumurta çatlatma iğnesi çok acıtıyormu ve çatlatıldıktan sonra ne yapılıyor

Arkadaşlar bende ganophone kulladım ve yumurtalık takibi yapıldı yumurta olması gereken ölçüye ulaştığında çatlama iğnesi veriyor doktor ve iğneyi olduktan 24 saat içinde yumurta çatlıyor biraz ağrısı oluyor ama dayanılmıyacak kadar değil hafif sızı şeklinde yani benim öyle olmuştu.Dr.ilişkiye girmeniz gereken günleri söylüyo ben bi sonuç alamamıştım umarım sizin işe yarar.Ancak size bu hapı verdiyse doktorunuz neden bu iğneden yapmadı merak ettim eğer doktorunuz vermediyse yaptırmayın derim herkese farklı ölçüde verildiğini duydum mesela ben 2 ampul almıştım.Doktorunuza mutlaka başvurun yumurta takibinizi yaptırın doğru zamanda iğnenizi olun daha sağlıklı sonuç alırsınız...

mrb kızlar ilk öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler... umarım ben ve benim gibi herkesin Allah dilediğine kavuşturur..

Arkadaşlar bende ganophone kulladım ve yumurtalık takibi yapıldı yumurta olması gereken ölçüye ulaştığında çatlama iğnesi veriyor doktor ve iğneyi olduktan 24 saat içinde yumurta çatlıyor biraz ağrısı oluyor ama dayanılmıyacak kadar değil hafif sızı şeklinde yani benim öyle olmuştu.Dr.ilişkiye girmeniz gereken günleri söylüyo ben bi sonuç alamamıştım umarım sizin işe yarar.Ancak size bu hapı verdiyse doktorunuz neden bu iğneden yapmadı merak ettim eğer doktorunuz vermediyse yaptırmayın derim herkese farklı ölçüde verildiğini duydum mesela ben 2 ampul almıştım.Doktorunuza mutlaka başvurun yumurta takibinizi yaptırın doğru zamanda iğnenizi olun daha sağlıklı sonuç alırsınız...

ya çok acıtıyormu bu iğneler ben kolum dışında hiçbir iğneye dayanamıyorum da.tabiki eğer sonucu güzel olacaksa seve seve de yaptırırım tabiki.

X