Dudak Makyajı Golden Rose Velvet Matte Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Ben bu seriyi çok beğendim. Benim dudaklarım hep kuru ona bakarsam hep kremsi yapı da rujları tercih etmem lazım, akşamdan nemlendirici sürüp sabah hafif fırçalayınca kuruluktan eser kalmıyor ruj da hoş gözüküyor hem, 27 nosu var bende de, şimdi de hafif tatlı bir pembe istiyorum 9 ile 10 arasında kaldım, bir de 16' yı istiyorum :KK51:

Ben bu seriyi çok beğendim. Benim dudaklarım hep kuru ona bakarsam hep kremsi yapı da rujları tercih etmem lazım, akşamdan nemlendirici sürüp sabah hafif fırçalayınca kuruluktan eser kalmıyor ruj da hoş gözüküyor hem, 27 nosu var bende de, şimdi de hafif tatlı bir pembe istiyorum 9 ile 10 arasında kaldım, bir de 16' yı istiyorum :KK51:
Hafif tatlı pembe için 12 numarayı da önerebilirim.Çok güzel ve doğal duruyor. 16 ise mükemmel. Vallaha nerdeyse hergün kullanasım geliyor.

Hafif tatlı pembe için 12 numarayı da önerebilirim.Çok güzel ve doğal duruyor. 16 ise mükemmel. Vallaha nerdeyse hergün kullanasım geliyor.

İnternetten swatchlarını incelediğim zaman böyle kırık pembe gözüme 10 numara hoş geldi, 12 numara daha dudak rengine yakındı sanki tabii yine de emin değilim, hala araştırmadayım :)

Dayanamadım hem 10 hemde 12 no dan aldım.. :KK53:

product_1987.jpg
product_1989.jpg

Ay hayırlı olsun canım. Güle güle kullan. Bende indirime girince 2 renk daha almayı düşünüyorum. Şu an renk araştırmasındayım

16 yı da düşündüm ama emin olamadım netten aldım çünkü, açık tenli olduğum için nude tonlarını denemeden almam demek ölü gibi görünmekle karşı karşıya kalmak demek :)

16 yı da düşündüm ama emin olamadım netten aldım çünkü, açık tenli olduğum için nude tonlarını denemeden almam demek ölü gibi görünmekle karşı karşıya kalmak demek :)
Canım o tam nude değil. Koyu bir rengi var. Diğer nude lar gibi değil. Bende beyaz tenliyim o yüzden rahatlıkla söyleyebilirim. Mesela 01 numarasını aldım o nude işte. Pek kullanmıyorum o yüzden.

Canım o tam nude değil. Koyu bir rengi var. Diğer nude lar gibi değil. Bende beyaz tenliyim o yüzden rahatlıkla söyleyebilirim. Mesela 01 numarasını aldım o nude işte. Pek kullanmıyorum o yüzden.

Ben böyle aradığım zaman bulamıyorum genelde istediğim renkleri, dudakta da denenmiyor yotube' dan baya bir inceledim ama herkesin cilt ve dudak rengi farklı, bu bahsedip aldığım 2 ton da kız da o kadar güzel durdu ki, ama dudaklarını pudralamış :)

Dudak rengi ne kadar açıksa renk kendini o kadar belli ediyor. Bir de 21 no var aklımda, o daha çok hoş durmuştu. :KK66:

Ya 10 numara bende 27 gibi durdu en son 27 noyu sürmüştüm belki ondandır bir de pudra uygulayarak deniycem şu video da beğenipte aldım bu arada :)

bu markanın 01 ve 02 numarasını sürekli kullanıyorum özellikle 01 günlük kullanım için çok uygun bir nude renk. 02 pembe-gülkurusu arası fazla abartısı olmayan hafif bir renk. altına nemlendirici stick uygululanınca dudakları kuruma sorunu pek olmuyor. bu zamana kadar kullandığım rujlara göre kalıcığı gayet iyi. severek kullanıyorum 10-12-21 ve 27 almak istediğim aklımdaki diğer renkleri. :)

bu markanın 01 ve 02 numarasını sürekli kullanıyorum özellikle 01 günlük kullanım için çok uygun bir nude renk. 02 pembe-gülkurusu arası fazla abartısı olmayan hafif bir renk. altına nemlendirici stick uygululanınca dudakları kuruma sorunu pek olmuyor. bu zamana kadar kullandığım rujlara göre kalıcığı gayet iyi. severek kullanıyorum 10-12-21 ve 27 almak istediğim aklımdaki diğer renkleri. :)
01 ve02 cok kullaniliyo bwnde merak ettm bi bakicam

16 ve 02 numaraları çok iyi gerçi ne aradığına da bağlı..
16sı kremit kırmızısı, 02 de gül kurusu almak isteyen arkadaşlar olursa diye yazmak istedim

23 numarasını da aldım çok güzel bir bordo tam kışlık :) tavsiye olunur

Ben de bir çöl rengini kullanıyorum, ilk aldığım kırmızıydı, 6 numara. Çok seviyorum kokusunu. Sonra tester şeklinde sanırım 6lı paket aldım. Yani 6tane olması lazım içinde. Denerken denerken 12 numaraya bayıldım hemen bir tane aldım. Günlül olarak kullanıyorum. Geriye kalanları da zamanla edineceğim.20 lira gibi bi şeydi.
Maç rujlarını kullandım, bence aşırı şişirilmiş kalitesiz bir marka. Ne yerlimden ne ruju ne fırçası bir şeye benzemiyor. 4 kalem ürüne 500lira vermiştim, kullanmıyorum öyle duruyor. Birisi aysınlatıcıaını almıştı cildini soymuş falan. Maç denilen marka bloggerların balonudur

ben de bu serinin 1, 5, 10, 17, 18, 19 ve 21. numaralari var. favorim 10 21 ve 18 sirada 16 numara var alinacak:)

Kesinlikle sürüldüğünde mat duran bir ruj değil parlak duruyor bende 6 adet rengi var. En sevdiğim ise 12 numaradır. Mat olmasını istiyorsanız bir peçeteyle üstünden geçmeniz gerekiyordur. Ve yorumlarda bahsedildği kadar kalıcı bir ruj değildir. Ve dudakları hafiften kurutan yapısı vardır.

X