Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüsleriniz Nasıl Büyür ? (moralim bozuldu)

bende bu tvde çıkan o ot bu ot diyenler varya ondan duymuştum anason yağığla masaj yapmak lazımmış benimde doğumdan ve emzirmeden sonra böyle bi sorunum oluştu rezeneyi deniycem bende tşk

arkdaşlar ewt düzensizlik normal. ve flat to fab kitabında eşitsiz göğüsler için bir masaj vardı
konu kk de var aslında ama link ekleyemiyorum. google'a flat to fab'dan alıntılar yazın.
küçük olanı dıştan içe doğru, büyük göğsü de içten dışar doğru masaj yapın diyor. konuda resimde var

Canım rezene toz halınde de olur poset cayda olur farketmez ve cok etkili. aktardan serbetci otu melek otu ve cemen tohumu iste onları cay gibi demleyıp iç bunu suna dumankaya önermişti aktardan alınıyo.Küç ise Kara üzüm çekirdeği canım bunu da 1 tatlı kasıgı cigneyerek yut her gun yeterli gelicektir :nazar::nazar:

canım çok saol cwp werdiğin için bende size yaklaşık 2 aylık bi çalışma ürünü olan derlediğim bilgileri yayımlayayım.. bun yazılanları tek tek yapmayı düşünüyorum fakat
kısırlık kanser gibi seylerle korkuttu beni rumuzunu unutum , da bitkilerin zararlı olacağını düşünmüyorum.. nese toparladığım bigiler şunlar

(((( Çörek Otu Yağı ve Rezene Çayı ;Göğüslerdeki hormon salgılamasını artırarak, göğüslerin büyümesini sağlar. 1 fincan rezeneye 5 damla dökerek kullanabilirsiniz.
Mersin Yağı ; Adale kuvvetlendiricidir, masajla göğüslere uygulandığında göğüslerde sertleşme ve büyüme sağlar.
doğadan'ın nar-çilek çayını içiyorum

bulabildiğim ve yiyebildiğim takdirde narde tüketiyorum ama sevmiyorum pek
bu nedenle çay benim için daha ideal

hem kışın sıcak sıcak iyi oluyor

hurmada günde en az 5 tane yiyorum
ilk başlarda 10 ile başlamiştim sonra çok tatlı geldi 5 e düşürdüm
tekrar deneyeceğm en fazla 10 en 5 tane yemeye çalışalım günde

ve masaj...buna ben sayı koymadım kızlar
yani günde ne zaman aklıma gelirse yapıyorum
her göğüs için 50 kez yapıyorum

ben bunları yaparak 3 cm büyüttüm

ben çörekotu yağı ve rezene içiyorum 1 haftadan beri sanki hareketlilik mi var ne karınçalaşma gibi anlatamadım ama öyle bişi işte
canım benim rezene çayının içine 4 damla falan koyuyorum bir kerede içmeye çalışıyorum.tabi çok zor oluyor ama katlanacağız
üzüm çekirdeği tozu yedim düzenli olarak biray ve sonucu mükemmeldi.bırakınca oda gdiyo ama zaten oda cilde yararlı mesela o dönem çok enerjik ve cildimde süperdi.kiloda aldırmıyo
nar suyu içiyorum, hurma yiyorum, spor ve masaj yapıyorum sadece sirkeyle aram berbat sirkeyi içemiyorum ama gerçekten fark etti. 75 beden büyük gelirdi artık büyük gelmiyo:))))
keşke sirkeyi de içebilseydim ama ona dayanamıyorum maalesef:KK43:

17-01-2009, 14:10
arı sütü-bal-polen ve 5-6 hurma kiloyu etkiliyor
ben size bir günümü anlatayım, neyin işe yaradığını bilmiyorum çünkü.

sabah kalktım, önce onları sevdiğimi söylüyorum :))) kainat güzeli öyle dedi. Sonra eczaneden aldığım sıcak soğuk kompresi buzluktan çıkarıp buz masajımı yapıyorum, üstüne mersin yağıyla biraz masaj yapıyorum, göğüs egzersizini yapıyorum 10 kere falan, bişeyler atıştırdıktan sonra 1 kaşık kara üzüm çekirdeği tozu, bir kaşık arı sütü-bal-polen yiyorum, sonra bunlarla uğraşırken işe geç kalıyorum :))

gün içinde lavaboya her gittiğimde egzersizi yapıyorum ve biraz masaj yapıyorum, günde 5-6 tane hurma yiyorum.

akşam eve geldiğimde nar yemeye çalışıyorum, gece tekrar buz masajımı üstüne yağlı masajı üstüne sporumu yapıyorum, küç ve arısütü-bal-polenimden bir kaşık daha alıyorum.

bunların hepsini yaptığım daha 1 hafta olmadı, ama 1 haftadır masaj kesin yapıyorum sonuç en az 2 cm 1 haftada (aslında 3 de çok gaza gelmeyeyim dedim
Göğüs ( Meme) Güzelliği İçin Hangi Egzersizleri Yapmalısınız?

Yüzme bildiğimiz gibi bütün vücut için yararlı, tabi göğüsleri de şekle sokan bir spor türü. Eğer göğüsleriniz büyükse şiddet içeren sporlardan kaçının. Göğüs güzelliği için önerilen egzersizlerde ise temel amaç sırt ve pazı kaslarının kuvvetlendirilmesidir. Bunun için 3 egzersiz vardır.

Diz ve ellerinizi yere koyun (emekler gibi) Sırtınızı ve başınızı dik tutun. Bacaklarınızı kalça seviyenize dek havaya kaldırıp çapraz hale getirin. Dirseklerinizi bükerek gövdenizi yere doğru indirin. Bir kaç saniye bekleyip ilk pozisyonunuza dönün. Aynı hareketi 20 kez tekrarlayın

Yere uzanın. Omuzlarınız yerle tamamen temas etsin. Bacaklarınızı havaya kaldırıp çapraz hale getirin. Kollarınızı önce vücudunuza paralel şekilde yana uzatın, sonra dümdüz ve gergin olarak yukarı kaldırın ve ellerinizi birleştirin. Bir kaç saniye bekleyip ilk pozisyonunuza dönün. Aynı hareketi 20 kez tekrarlayın.

Bağdaş kurarak oturun. Omuzlarınızı gevşek tutun. Kollarınızı göğüs seviyesine getirip avuçlarınız iç içe gelecek şekilde ellerinizi birleştirin. Tüm gücünüzle avuçlarınızı birbirine doğru itin. Bir kaç saniye bekleyip gevşeyin. Aynı hareketi 20 kez tekrarlayın.
kızlar bu nar çayını normal poşet cay gibi olanlardan içsek olur mu?yoksa aktardan fln mı almamız lazım.buz masajını da yaparken sadece buzu mu gezdircez.bir de şu hareketi(sağ yumruğunu sol eline bastırma)ne kadar yapmamız lazım günde.cok soru sordu ama kusura bakmayın kızlar....

ben poşet içiyorum canım
doğadan nar-çilek
ama liptonun varmiş sadece nar

bitsin ondan alcam inş.

ben her ikisine günde 50 kere yapıyorum en az

aslında aklıma geldikçe yapıyorum işte müsait oldukça :)
kızlar ben normalde yaklaşık 3 hafta boyunca aksatmamaya çalışarak
buz masajı+nemlendirici ile masaj+günde 1-2 defa spor yapıp 2 tane hurma yiyodum
bi de 1 bardak hazır nar suyu ama %100 olanlardan içmiştim
ama dün bunlarda şöyle bir değişiklik yaptım
nar suyu yerine nar yedim masajı nemlendiriciyle değil rezene yağıyla yaptım
hatta hurmayı da 1 tane yedim 2 kaşık da k.ü.ç. yedim
ve de süper haber şu:
kesinlikle çok ciddi bir görüntü farkı oluştu sabah kalktığımda inanamadım:lepi:
kesinlikle denemelisiniz diğerleri de işe yaramıştı ama
bir günde bu kadar belirgin bir fark hissetmemiştim
3 hafta da 2 santim falandı
ama bir gece de yarım santim
)))9 bunlrın hepsini yapcağım ben birde şu bilgiler war

Arkadaşlar bantı iki ay kullandım.en ufak bir gelişme bile olmadı.Denemeyin derim.
Daha sonra keçi boynuzu pekmezi aldım(marketten değil aktardan) bir kavonoz bitene kadar hergün bir kaç kaşık yedim.kavanoz bittikten kısa bir süre sonra göğüslerim korkunç ağrımaya başladı ve iki katı oldu.ikinci kavonoza başlamak konusunda kararsızım.daha fazla büyümesini istemiyorum çünkü şu an tüketmediğim halde halen ağrılar var.deneyin derim üstelik bantlardan çok daha ucuz ve sağlıklı...

GÖĞüS BÜYÜTEN BİTKİLER
ÇEMENOTU (Trigonella foenum-graecum):
Çemenotu tohumları yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileri, göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. Çemenotunun tohumlarını veya filizlerini blender’da öğütün. Az bir miktar bitkisel yağla karıştırıp, karışımı macun gibi uygulayın.
Rezene (Foeniculum vulgare): Rezene de yüz yıllardan beri süt artırıcı olarak kullanılan bitkilerden bir tanesidir. Çemenotunu tamamlayıcı olarak Bustea çayının içine rezene de ilave edebilirsiniz. Ancak kesinlikle rezenenin yağını kullanmayın çünkü rezene yağı düşüğe neden olabilir ve bir çay kaşığından fazlası da zehirlenmelere yol açabilir.
Cüce Palmiye (Serenoa repens): Günümüzde bu bitkinin en iyi bilinen etkisi erkeklerde prostat bezinin büyümesini engellemesidir. 100 yıl önce ‘cüce palmiye’ halk arasında göğüs büyütücü olarak bilinmekteydi. Doğal şifa uzmanları bitkiyi bu amaçla halen öneriyor. Birçok insan bitkinin standartlaştırılmış kapsüllerini ya da alkol özütlerini kullanıyor. Cüce palmiyenin kullanımı için prospektüsünü dikkatle okumanızı tavsiye ederim.
Yabani Hint Yerelması (Dioscorea villosa): İşte östrojen etkisiyle ünlenen bir başka bitki daha. Ben bu bitkiye asla büyük bir ilgi duymadım, çünkü veri tabanımdaki bilgilere göre içerdiği diosgen, çemenotuna oranla yok denecek kadar azdır. Fakat bu bitkinin merhemini yapan bazı uzmanların çalışmalarına saygılıyım. Çünkü, bu merhemi kullanan kadınlar istediği sonucu elde ediyormuş. Merhemi yapmak için kökün dış kabuklarını soyun ve blenderde macun kıvamına gelinceye kadar karıştırın.
Kimyon (Cuminum cyminum): Hem kimyon-un, hem çörek otunun (siyah kimyon) meme dokularını geliştirdiği, hayvanları üzerinde yapılan araştırmalarla ortaya koymuştur. Kimyonu çayınıza katabilir, yemeklerinizde bolca kullanabilirsiniz.
1 er tutam melek otu ve serbetçi otu
1 tatlı kaşığı çemen tohumu karıştır cay gidi demle yemeklerden sonta iç v hergün 2 hurma ye bunun yanındaa............................................... çok önemli bu öznur ......................... ve hergün elm syu ile öasaj yap bu kadar bu üçünü yap

FORMÜL 2:

Bu formül Suna Dumankayanın ,

''1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam melek otu, 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip yemeklerden sonra 1 bardak için. Ayrıca her gün 2 adet hurma yiyin. Ayrıca göğüslerinize elma suyu ile masaj yapın''

FORMÜL 3:

Kaliforniya Bradford Araştırma Enstitüsü'nden Prof. Dr. Robert Bradford'un araştırmasına göre bu bitkisel karışımı deneyenlerin yüzde 82'sinin göğüslerinde 9 ay içinde 7 buçuk santimetre büyüme gözlenmiş.
Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir.

Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.

Aslan kuyruğu: Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu: Çok eski yıllarda sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi: Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.

Yam kökü: Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.

Kara hindiba: En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.

suna dumankaya gögüs büyütme tavsiyeleri
suna dumankaya gögüs büyütme tavsiyeleri
Göğüslerinize elma suyu ile masaj yapın. 1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam melek otu, 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip yemeklerden sonra 1 bardak için. Her gün 2 adet hurma yemenin de faydası vardır.

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:

BUNLARI YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM HEPSİNİ BİRDEN DEĞİLDE GURUPLANDIRARAK... ALLAH IM LÜTFEN BU UĞRAŞALR BİZİ ÇOCUK SAHİBİ OLMAKTAN MAHRUM ETMESİN.. ( AMİN )

aslında bu bilgiyi kabul etmeliyiz. Göğüsler büyüdükçe kanser riski artıyor. östrojen artımının kısırlık riskini de unutmamak gerek. Bence sahip olduklarımızın değerini bilmeliyiz. Ya şu an şikayetçi olduğumuz göğüslerimizi meme kanserinde kaybetseydik? Yada ömür boyu çocuk sahibi olamayan bir anneyi düşünün. Yaptığımız onca şey sırf aynada güzel görünmek güzel bir dokunuş için bu kadarını feda etmeyi göze alıyor musunuz? Sebebi şu ki, oturup düşünecek sıkıntımız yok bu küçük ayrıntılara takıyoruz. Hele ki sharon stone'nun 75 lik göğüsleriyle tüm erkekleri peşinden sürüklediği düşünürsek..

beni çok korkuttun benim en büyük hayalim bi çocuğumun olması...
Rezene, çemen otu küç çörek otu gibi bitkiler deneyeceğim aktardan alınmiş ama belli sıra ile korkutma beni ne olur bunlar zarar werir mi bi doktora danışacağım gerci ama östrofen yoğun olark mı var bunlarda ? Birde arkadaşlar bu msj ı burya yazdım ya takip edebilmem için illa linki mi kopyalamam lazım gelen kutusu gibi bişi yok mu bu sitede ?? Bi ark cwp yazdığında ona nasıl döneceğm ????????

arkadaşlar bence moralinizi hiç bozmayın tabiki böyle yazılar yazıcaklar yoksa kimler 5-6 milyar verip estetik yaptırıcak bu adamlar nasıl para kazanıcak:KK1: :KK1: Herkes doğal yollara baş vursa estetikçiler mahvolur o yüzden illaki bi spekülasyon yaratılcak yani şuda var tabiki bu doğal yollarla çok aşırı büyüyklükte ölçülere kavuşamayız ama bir iki beden büyütüp dolgunlaştırabilirz en azından yabancı madde değil kendi göğsümüz olur saygılar..:KK42:

canım bence asıl estetik zararlı vücud bellli süre sonra silikon etrafında bir duwar örüo ve dışarı atmağa çalışıo. Bunu bizzat estetik cerrahtan öğrendim. Emzirme sorunuda cok war...
şöyleki elimize bi diken batınca su toplanıo yabancı madde cünkü vucud dışarı atmak içn çeperler oluşturuo, bu bilgi yetti bana hemde çok yazık 5 binlira büyük rakam.. Onun yerine bitkiler ile 1 2 beden büyüse yetr bana... Cok arastırdım uzunca bi cwp yazdım bilgileri toparladım edanın yazısının altında canım hepsini netten arastırdım we sonuç weren bilgileri toparladım onları uygula istersen yaklaşık 1 syf yazı war. Ama en cok önerilen rezene küç çemen otu çörek otu ve elma suyu masajı masaj müthiş önemli imiş aaa birde keçi boynuzu pekmezi bi kullanıcıyı 2 katı yapmış çok büyüdü die üzülüodu :) darısı başıma 100 olunda ağlayayım :)

canım bence asıl estetik zararlı vücud bellli süre sonra silikon etrafında bir duwar örüo ve dışarı atmağa çalışıo. Bunu bizzat estetik cerrahtan öğrendim. Emzirme sorunuda cok war...
şöyleki elimize bi diken batınca su toplanıo yabancı madde cünkü vucud dışarı atmak içn çeperler oluşturuo, bu bilgi yetti bana hemde çok yazık 5 binlira büyük rakam.. Onun yerine bitkiler ile 1 2 beden büyüse yetr bana... Cok arastırdım uzunca bi cwp yazdım bilgileri toparladım edanın yazısının altında canım hepsini netten arastırdım we sonuç weren bilgileri toparladım onları uygula istersen yaklaşık 1 syf yazı war. Ama en cok önerilen rezene küç çemen otu çörek otu ve elma suyu masajı masaj müthiş önemli imiş aaa birde keçi boynuzu pekmezi bi kullanıcıyı 2 katı yapmış çok büyüdü die üzülüodu :) darısı başıma 100 olunda ağlayayım :)

cnm ben zaten estetiği savunmuyorum yazımı okuduysan gereksiz olduğunu doğalının daha iyi olduğunu yazmıştım:13: şimdide çayımı alıp senin yazıyı okumaya başlıcaktım:nazar: baya uzun uğraşmışsın emeğine sağlık:13:

arkdaşlar ewt düzensizlik normal. ve flat to fab kitabında eşitsiz göğüsler için bir masaj vardı
konu kk de var aslında ama link ekleyemiyorum. google'a flat to fab'dan alıntılar yazın.
küçük olanı dıştan içe doğru, büyük göğsü de içten dışar doğru masaj yapın diyor. konuda resimde var

canım çok arastırdım ama bulamadım mümkünse yazıyı olduğu gibi burya kopyalar mısın ? birde benim mütiş arastırmalarım war küç , çemen otu çörek otu keçi bıynuzu pekmezi ve elma suyu masajı bunlar iki katı yapıomuş göğüsü.. rezene çayı birde.. sende masajı yazısını rica etsem buraya kopiler misin:81:

arkadaslar dogal bitkilerin östrjn artırımıda dogal yoldan olur yanı yapay olmaz mesela asla gögüs büyütücü hap krem kullanmanızı önermem.. bunlar kanser yapabılır ama otların hiç bir zararı yoktur asıl zararlı olan estetik ve gögüs büyütücü haplar cunku bu haplar dogal ostrjn salgılatmazlar

sanırım en sağlıklısı masaj...erkekler bile göğüs çalıştıran egzersizler sonrasında memelerini büyütüolar.kas tabakasını geliştirebilrz ancak ama kalıcı değil oda..

beni çok korkuttun benim en büyük hayalim bi çocuğumun olması...
Rezene, çemen otu küç çörek otu gibi bitkiler deneyeceğim aktardan alınmiş ama belli sıra ile korkutma beni ne olur bunlar zarar werir mi bi doktora danışacağım gerci ama östrofen yoğun olark mı var bunlarda ? Birde arkadaşlar bu msj ı burya yazdım ya takip edebilmem için illa linki mi kopyalamam lazım gelen kutusu gibi bişi yok mu bu sitede ?? Bi ark cwp yazdığında ona nasıl döneceğm ????????

canım var ancak 50 masaj yapman gerke ö.m atabilmek için
saçma ama ben kendi mesajlarımı aratıyorum öyle bulup cevap yazıyorum ..

BU bilgi başta beni de korkuttu. östrojen fazlalığı cinsel isteksizlik ve plikistik over hastalığı yani kısırlığa neden oluyor. hergün düzenli spor yaparım buna rağmen selülit başlangıcı gözlemledim bu yüzden yaptıklarımın bazılarını bıraktım.
çünkü hepsi az çok ostrojen arttırıcı bitkiler. Ama sonra araştırırken öğrendim ki göğüslerin büyümesi östrojen artımına bağlı değilmiş aksine vücuttaki fazla östrojen de testesteron hormonu gibi küçük göğüse sebep oluyormuş .düzenli büyüme için iki hormonun dengeli olması gerekliymiş. ne fazla ne az. google'a flat to fab'tan alıntılar yazarak ararsan daha geniş bilgi var. göz gezdir istersen

evet cnm katılıyrm ayrıca doğum kontrol haplarıda göğüs büyütüyo bugün uzun süredir görmediim bi arkadaşımı gördüm 4 kutu kullanmış südyen deniyoduk aha dedim :KK53:nolmuş buna :KK53:silikon yaptırsa bu kadar büyüdrü hiç yoktu çünkü:44:

cnm korkulcak bişey yok benmde öyle hatta bir çok kişinin öyle çok aşırı bi büyüklük fakrı yoksa korkulcak bişey yok diyo doktorlar:13:

ben 5 sene doğum kontrol hapı kullandım ama maalesef büyümedi:KK19:bünyeye göre değişiyor galiba..

tek bir çözüm var arkadaslar....estetik .estetik .estetik...4000tl bişi diil yaptırın gitsin. ömür boyu dolgun gögüsler sizin olsun..aktarlarla maktarlarla ugrasmaya degmezz... En Büyük TÜRKİYE

yanılıyosun cnm telkınlede buyuyo bız dınlıyoruz vee buyuyo kızlar telkın ıse yarıyo:KK64:

Aslında bu bilgiyi kabul etmeliyiz. Göğüsler büyüdükçe kanser riski artıyor. Östrojen artımının kısırlık riskini de unutmamak gerek. bence sahip olduklarımızın değerini bilmeliyiz. Ya şu an şikayetçi olduğumuz göğüslerimizi meme kanserinde kaybetseydik? Yada ömür boyu çocuk sahibi olamayan bir anneyi düşünün. Yaptığımız onca şey sırf aynada güzel görünmek güzel bir dokunuş için bu kadarını feda etmeyi göze alıyor musunuz? Sebebi şu ki, oturup düşünecek sıkıntımız yok bu küçük ayrıntılara takıyoruz. hele ki Sharon stone'nun 75 lik göğüsleriyle tüm erkekleri peşinden sürüklediği düşünürsek..

ASLINDA BENDE RAHATSIZ OLUYORUM KÜÇÜKLÜĞÜNDEN MA GALİBA HAKILISIN ŞÜKRETMEYİ BİLMEK GEREK
:emir_bebek:

X