Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerimi evde nasıl büyüteceğim ben??

Tarcinkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2022
10
4
26
Merhaba arkadaşlar burada yeniyim. Bende küçük goguslerden muzdaribim. Bir kızım var ve 45 kilo civariyim. Kızım memeyi bırakalı 1 ay falan oluyor. Süt çekildikten sonra göğüslerim yok oldu resmen. Sütyen giyiyorum bomboş. O kadar zayıfladım ki kendime bakasim gelmiyor aynada. Hem göğüslerimi hem kalçamı büyütmek istiyorum nolursunuz yardım edin noluur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Merhaba arkadaşlar burada yeniyim. Bende küçük goguslerden muzdaribim. Bir kızım var ve 45 kilo civariyim. Kızım memeyi bırakalı 1 ay falan oluyor. Süt çekildikten sonra göğüslerim yok oldu resmen. Sütyen giyiyorum bomboş. O kadar zayıfladım ki kendime bakasim gelmiyor aynada. Hem göğüslerimi hem kalçamı büyütmek istiyorum nolursunuz yardım edin noluur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Karpuz yata yata büyür, biraz da solucan gübresi, cok iyi besliyormuş:) Silikon diye bişey var, bir düşün istersen, evde nasıl olacak o iş...

Evde derken doğal yollarla yani. Ameliyat olmadan. Evde neler kullanarak buyutebilirim onu soruyorum. Anlamak çok da zor olmamalı halbuki 😉
Pinterestte meme - kalça dikleştirici egzersizler var ama büyütme işini bilmiyorum

Sabah akşam uyu yavrum büyü diye ninni söyle sürekli büyü büyü de belki büyür 🤣

Evde derken doğal yollarla yani. Ameliyat olmadan. Evde neler kullanarak buyutebilirim onu soruyorum. Anlamak çok da zor olmamalı halbuki 😉
Kilo alabilseniz büyür.Ayrica bence küçük göğüs güzel birsey istedigini giyiyorsun.Bende goguslerimin buyuklugunden rahatsizim keşke 70 beden olsaydi diyorum

X