Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim daha fazla büyür mü kızlar?

özellikle ergenlikte olanlara tavsiyem var kızlar zayıfsanız kesin kilo alın ben 1.67 boyundayım ergenlikteyken 60 kiloya yakındım göğüslerim 85 bedendi şimdi 20 yaşındayım kilo verdim 10 kiloya yakın 80 bedene oluyor kardeşim var 16 yaşında geçen yıla kadar oda 55 kiloydu 47 kiloya düştü göğüsleri hep 75 beden ama dolu dolu baya yani hiç 75 durmuyor 80 den farksız benim göğüslerim dolgun ve güzel değil şimdi onun için uğraşıyorum ama kısaca dediğim gibi bütün olay kiloda bitiyor sonra genetik faktörler etkili oluyor :KK34:

Oha biz 80 raziyiz daha fazlasindan bahsediyosun sekerim yeter hic olmayanlar olarak biz napalimm hee yat kalk dua et goguslerine iyi bak :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oha biz 80 raziyiz daha fazlasindan bahsediyosun sekerim yeter hic olmayanlar olarak biz napalimm hee yat kalk dua et goguslerine iyi bak :)

80 istiyorum 80 :KK43: havalara uçarım bi 80 olsa :KK43:

Brnde 80 olsa amuda bile kalkarim yani o drece

hahah aynen. Bende armuda kalkarım gere gere dolaşırım keşke olsaaaaa

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Keskeeee nerde o gunlerrr aynada kendime hayran hayran baksam ahh ahh hayali bile guzel

kızlar ben 28imi bitiricem yakında... Yeni yeni uğraşıyorum... Keşke sizin yaşlarınızda farkına varıp ben de uğraşsaydım... Ama ben yatılı da okuduğum için ailem bile farkında değildi...

Siz de bakının forumlarda doğal yöntemler için... Mutlaka faydası olur...

aynı sorun bendede var 21 yaşındayım

Canım sende bize katılsana bende 21yaşındayım bende sütyensiz dümdüzüm program yaptık başladık bayada araştırdık gel sende katıl keten tohumu rezene çemen maskesi nar bunları uyguluyoruz

bende 21 yaşındayım ve aynı sorun bendede var :KK43:

Bende aynı düşünceler içindeydim sizin yaşlarınızdayken bende kendi durumumu paylaşayım sizlerle bir keremkilo almak isteyen arkadaşlarım bu düşünceden hemen ama hemen vaZgeçin bende bir zamanlar kilo almak için uğraşıyordum boyum 163, 45 kiloydum bildiğiniz çöp okadar çok uğraştım ki sonunda kilo aldım 62 kilo oldum 17 kilo aldım ve durduramadım bir türlü birkaç kilo alınca durdurmaya çalışsamda durduramadım halada uğraşıyorum vermekle spor diyet spor kafayı yiycem şuan ki kilom 59 bu kadar uğraşa rağmen 24 25 yaşlarına kadar mutlaka dolgulu sütyen kullanırdım bu arada 23 yaşında kilo almaya başladım herşey bir senede oldu bitti. Şuan dolgulu kullansam inek modunda olucak kesinlikle en incesine bakıyorum bence kilo almayın ve gerçekten çok abes değilse göğüslerinizde takmayın çok arkadaşım vardı dümdüz olan doğum yaprılar ve şuan tam ideal göğüsleri varmşimdi büyütüp göğüsleri emzirdikten sonra da küçültme derdine girmeyin. Ben 29 yaşındayım bu arada ve doğum yapmadan büyüdü benimkiler ve eskiden düz değildi çok küçüktü hatta biri öbürüne göre daha büyüktü çok sinir oluyordum. Yine de karar sizin iyi geceler

Bu arada o kiloları alınca ne moral kalıyor ne yaşama isteği diyeceksiniz ki çok abartmışsın ama 45 kilo çöp gibi birinin bir anda 62 olması ona obezite gibi geliyor ve vücut küçük olunca alınan kilo basen ve göbekte toplanıyor 6 aylık hamile gibi göbeğim var ona çözüm arıyorum aldığım baş belası kilolar yüzünden bende bu da kulağınıza küpe olsun

X