Pcos ve gebelik denemeleri nasıl gidiyor?

Sofiasofia

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
932
995
30
Kızlar selam, bu ayda yumurtlamamı değerlendirdik. Pcos oldugum için 3 aya yakındır sağlıklı besleniyorum, düzenli yürüyüş ve hareket ekledim ve omega 3 koenzim demir magnezyum d vitamini gibi takviyelere devam ettim. 6 kilo ile inceldim. Özellikle melatonin kullanımı ile stresimi baya azalttım. 2 gün sonra adet bekliyorum. Adete 4 ve 5 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Dünden beri kasıklarımda adet oldum olucam gibi hafif sancılar var. Göğüslerime dokununca hafif ağrı oluyor ama geçen ayki gibi her hareketimde göğüs ağrısı çekmedim. Adet olucam gibi geliyor ama bi yanım bi ihtimal umutlanıyor istemeden. Adet olursam bu ay kesin özele gidiyorum tahminim klomen ya da femara gibi bi ilaç vereceği yönünde. Ve mutlaka tüplerime baktıracağım. Ama dilerim salı günü adetim gelmez ve umudum büyür. Pcos olup hamile kalmaya çalışan başka birileri var mı sizin süreciniz nasıl gidiyor
Ekleyeyim eşimi de göndereceğim doktora o da bakıcak kendine. Sanırım tüm yapabileceğim şimdilik bu.

aleyküm selam canm bende pkosluyum tedavi görüyorum Edirne de özel bir profesör kadın doğum doktoruna gidiyrm iki aydır letu ve çatlatma iğnesi kullanyrm ilk ay olmadı bu ayda hamile kaldım sandım ama malesef kimyasal gebelik geçiriyorum

X