Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

Arkadaslar meraba ben yeni uye oldumda bu video youtubtaki ustunde gul resmi olan 3 dakikalik tee too diye birinin yukledigi video mu yanlis brisey dinlemek istemeyiz sonucta cevaplayanlara simdiden tesekkurler:21:

Arkadaslar meraba ben yeni uye oldumda bu video youtubtaki ustunde gul resmi olan 3 dakikalik tee too diye birinin yukledigi video mu yanlis brisey dinlemek istemeyiz sonucta cevaplayanlara simdiden tesekkurler:21:
Ben dinliyorum saatlerdir. YouTube dakika pembe çiçekli olan meee top isimli kullanıcı tarafından eklenen. İsmi telkin 1 doğru mu acaba

Ben bu müziği sürekli dinliyorum hem gece hem gündüz fakat bu sabah aynaya baktığımda gözlerimin kahverengi kısmının çok iri olduğunu gördüm acaba hazırlayan bayan göğüs kelimesini yutarak yanlışlıkla göz demiş olabilir mı. Biliyorum çok saçma geliyor ama göz bebeklerinin ve gözlerimin renkli kısmı her zamankinden çok büyük

ne zaman indirdin canım nasıl faydasını gördün mü peki....
dinleyen arkadaşlar nasıl faydasını gördünüz mü
bide bu müzikte hafif cızırtılar geliyor onlar mı telkin onun dışında fon müziği

ne zaman indirdin canım nasıl faydasını gördün mü peki....
dinleyen arkadaşlar nasıl faydasını gördünüz mü
bide bu müzikte hafif cızırtılar geliyor onlar mı telkin onun dışında fon müziği
Daha yeni başladım dün ama uygulayanlar var büyüdüğünü söylüyorlar kendini inandırmak lazım

Merhaba;
2.21 bitti. 7 gün aradayım. Cuma 3.21 e başlicam. Yavaş ve istikrarlı gidiyor. Bize tek lazım olan sabır ve istikrar. Gerekirse 6.21 bile yaparım:hamarat: İlk defa bi yöntemde az da olsa bir biyime hissettim çünkü. Benimkiler yumurta idi ama sahanda yumurta:halay::halay:
2 21 3 21 ne demek anlamadım ben

X