Göbeğime Ne Oldu Böyle?

B

berilalara

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi berilalara
Arkadaşlar 11+1 Haftalik Hamileyim Fakat Göbeğim Felaket çikti Normalmi Acaba Bilmiyorum Geçen Hafta Tartilmiştim En Son Yarim Kilo Almiştim Bu Hafta Bilmiyorum Ama Yemek Yiyince Göbeğim Felaket Oluyo Sabah Kalktiğimda Hafif Belirgin Fakat Az Bişey Yemek Yiyeyim Sanki 4-5 Ayliğim Anlamadim Normalmi Ya

• Konu Sahibi berilalara
Arkadaşlar 11+1 Haftalik Hamileyim Fakat Göbeğim Felaket çikti Normalmi Acaba Bilmiyorum Geçen Hafta Tartilmiştim En Son Yarim Kilo Almiştim Bu Hafta Bilmiyorum Ama Yemek Yiyince Göbeğim Felaket Oluyo Sabah Kalktiğimda Hafif Belirgin Fakat Az Bişey Yemek Yiyeyim Sanki 4-5 Ayliğim Anlamadim Normalmi Ya

slm.bende 11+1 hamileyim.ve bendede çok göbek var.kilo problemim yok.her sabah tartılıyorum.yaklaşık 10 senedir hep aynı kilodaydım.yine aynı kilodayım.ama göbeğim çok şiş.sanırım gaz şişkinliği.artık yüzüstü yatamıyorum.rahatsız ediyor.ama kilom aynı sadece gaz bu kadar şişlik yaparmı:uhm:

• Konu Sahibi berilalara

canım bende 8 haftalığım eteklerim ve pantolonlarımın içine sığmaz oldummm.....normalda biraz göbüş vardı şimdi 2 katı oldu normaldir sanırım,,,bazılarının iç karnı dar oluyomuş ve daha çabuk büyüyyomuşş(ne demekse artık)a.sa.sboşver hamilelik her haliyle güzelll:1hug:

• Konu Sahibi berilalara
Kimi kişilerin iç karınları geniş olurmuş.Benim doktorum seninki yağdan şişmiş hemen dedi:1closedeyes:
Aslında çok zayıf insanların göbeği çıkmazmış bilmiyorum ne kadar doğru.Bende 12 haftalık hamileyim.
Benimde göbeğim var ve 4 kilo aldım..Doktorum normal gidiyorsun ama gene de dikkat et dedi..
Sizlerde de var mı bilmiyorum ama benim acayip bir iştahsızlık var.Ve bu şekilde kiloları nasıl aldığımı bilmiyorum.
Yediğim hiç birşeyden gebe olmadan önceki gibi haz almıyorum..
Ve eski halime dönmek istiyorum artıkfisfisfis

• Konu Sahibi berilalara
Benimde karnım büyümüştü 10 haftada ama sonra dr şişlik olduğunu söyledi.şimdi 16 haftadayım çok az karnım.bebişim kıpır kıpır hissediyorum artık yaa :))

• Konu Sahibi berilalara
ben 18 haftadayım 6 aylık gibi göbegim var 7 kilo aldım :KK43:(

• Konu Sahibi berilalara
Ben 10+1 haftalık benimde şimdiden kıyafetlerim olmuyor aslında 2 kilo aldım anlayamadım enteresan bir durum normaldir herhalde.

• Konu Sahibi berilalara
13+6 haftalığım daha kilo alamdım onun için göbüşümde yok ...ilk hamilelikte göbeğiniz oldukça büyük görünebilir size ...göbeğim olsaydıda sorun etmezdim...bu günlerin keyfini çıkarın

kızlar 28+3 oldum karnım daha yeni kıyafetlerimden belli oluyo toplam sekiz kilo aldım ama özellikle 20 den sonra acayip hızlı genişlemeye başlıyosunuz hele son bir haftadır her sabah kalktığımda daha fazla şiştiğimi farkediyorum daha önümde yaklaşık 11 hafta var sonumu çok merak ediyorum

kızlar 28+3 oldum karnım daha yeni kıyafetlerimden belli oluyo toplam sekiz kilo aldım ama özellikle 20 den sonra acayip hızlı genişlemeye başlıyosunuz hele son bir haftadır her sabah kalktığımda daha fazla şiştiğimi farkediyorum daha önümde yaklaşık 11 hafta var sonumu çok merak ediyorum

merak etme canım benım hepımız siştikce sişecegız valla bende 16 haftalık hamıleyım gebek vardı zaten dahada belırgınleşmeye başladı kaç kılo aldıgımı çok merak edoyorum cuma gunu dr gıdecem yazarım buraya

benim de baya büyüdü kardım.21 haftalık ama herkes 6-7 aylık zannediyor.16 haftalıktan beri hamile pantolonu giyiyorum.göbekte yoktu hamilelikten önce iç karınla ilgili veya gazla ilgili olabilir diye düşünüyorum.

bu haftada karnınızın şişmesi imkansız ben su anda 34+0 hamişim ve sizin haftalarınızdayken bendede asırı sıslık oluyordu ozellıklede aksamlar sısıyordum resmen dr sordum bu bebek buyudugu ıcın mı dıye drum hem bebek buyuyor ama bebegın buyuklugu karnın cıkıcak kadar degıl bu gaz karında olusan hava sıslıgı dedı
yanı yaklasık 3 aylık bı hamılelkte karın cıkması ımkansız

:roflol:Arkadaşlar her kadın bir değil, lütfen kendinizi kimselerle kıyaslamayın. Yalnızca doktorunuzun sözlerine kulak verin.

Karnın büyüme hızı kadından kadına değiştiği gibi, aynı kadında bebekten bebeğe bile değişebiliyor. Gaz, kilo, cildin elastikiyeti, kas yapısı gibi bir çok etken mevcut. En önemli etkense iç karın büyüklüğü... Genelde kısa boylu kadınlarda karın kendisini çok daha erken belli edebiliyor. 1.80 boyundaki kadının karın boşluğuyla 1.50 boyundakinin elbette bir olmaz ve kısa boylu olanda karın daha çok göze çarpar....

Ben de oldukça kısa sayılırım, üstüne bir de gaz sorunu olunca, erkenden hamile pantalonları edindim, şimdi 21. haftadayım, toplam 3,5 kg almama rağmen kocaman bir karnım var :)

Gururla taşıyorum :KK70:

benimde göbeğim daha 3. aydan çıkmaya başlamıştı bir eteğim ve bir pantolunumdan başka bişey olmuyo şu anda 32 haftalık hamileyim görenler bugün yarın doğurcam sanıyo :roflol:

arkadaşlar her kadının hamileliği farklı geçer.benimde 3 aylıkken kıyafetlerim olmuyordu ve arkadaşlarım çok kilo aldığımı söylüyorlardı.bence bugünlerin tadını çıkarın.10 kere hamile kalacak değilsiniz ya...

X