Gluten hassasiyeti olanlar çölyak hastaları

Ben zatn pek kilolu deglm ama kilolu tanidigim var o oyle kilo veremiyr. Aksine aliyor. Bence kilo vermeniz onla alakali degl

Merhaba benimde kan testimde pozitif çıktı çölyak. Doktorum bayramdan sonra endeskopi ve kolonoskopi yapacak.Çok kötü durumdayım arkadaşlar halsizim ve yiyip içemiyorum iştahım kapandı 9 kilo verdim. Zorluyorum ama olmuyor yiyemiyorum mide bulantım oluyor halsiz bitkinim bedenim hep hasta nasıl dayanacağım bayramdan sonrasına kadar bilmiyorum. Allah Rızası için bana yardımcı olacak biri yok mu Hiç halim kalmadı inceliyorum günden güne oğluma yemek yapacak mecalim bile yok.

Çölyak diyeti yapma dedi doktor yoksa bağırsakda göremem dedi.şimdi başlama dedi diyete Zaten hiçbirşey yiyemiyorum ki.Ne olur yardımcı olacak biri varsa aranızda telefonla görüşelim

Mecburen birkac gun daha doktorun dedigine uymaniz lazm. Yoksa colyak olup olmadiginizi anlayamaz. Doktor colyak oldugunu gorurse bagirsakta diyete uyarsiniz ve bu durumdan kurtulursunuz.

Tabiki doktor kontrolünde anladılar bu Yeni birşey değil yıllardır bilinen birşey kendisi benim Amcam olur profesör çocuklarını bile tedavi etti tabiki rapor falan yok sonuçta bu alternatif tıp meşe kabuğunun bilinen birçok yararı var zaten
Bence deneyin birşey kaybetmezsiniz zarar değil yarar görürsünüz

Varsa bu Dr bilgilerini mesaj atar mısınız rica etsem

Merhaba benimde kan testimde pozitif çıktı çölyak. Doktorum bayramdan sonra endeskopi ve kolonoskopi yapacak.Çok kötü durumdayım arkadaşlar halsizim ve yiyip içemiyorum iştahım kapandı 9 kilo verdim. Zorluyorum ama olmuyor yiyemiyorum mide bulantım oluyor halsiz bitkinim bedenim hep hasta nasıl dayanacağım bayramdan sonrasına kadar bilmiyorum. Allah Rızası için bana yardımcı olacak biri yok mu Hiç halim kalmadı inceliyorum günden güne oğluma yemek yapacak mecalim bile yok.

Merhaba ben de şuanda sizin yazdığınız durumdayım gastroskopi ve kolonoskopi oldum sonuçlar ayın 5inde çıkacak.sizin durumunuz nasıl sonuçlandı.benim karın ağrım oluyor sizde de varmiydi.

Eminim öyle. Allahın gücünden yarattıklarından kimse şüphe duyamaz. Benim demek istediğim riske atılacak bir durum değil bu. Yani çölyaklı insan diyetini bozarsa bunun sınucut başka hastalıklara yol açmak. Dediğim gibi sadece kanıtlanabilirlik noktasına dikkat çekmek istiyorum ben. Hani öncesi sonrası raporları. İyileşme ne düzeyde ? Türkiye'de çok yaygın olmasına rağmen bilinmeyen bir rahatsızlık kişinin kendisine teşhis koyamayacağı bir rahatsızlık. Diyelim sizin gibi olsun. Meşe dalı çayını içsin bir süre. Ancak diyetini bozmalı ki o kişi glutenin zararını varmı yokmu bilsin bünyesine hala. Bunu kim yapar ki? Glutenli unun bir çay kaşığı bile o kişiye zehirken.
Merhaba ben kendim colyak hastasiyim. Bu kara meseyi kullandigim esnada diyetimi de bozdum ve tahlillerim temiz cikti .ama ne zamanki kara meseyi biraktim o zaman tahlillerim de bozuldu yani suyu ictigin surece diyeti bozdunmu birsey olmuyor tahliller iyi cikiyor .doktor da sasirdi ama doktorum ince ayrintisini bilmedigimiz icin baska organlarina zarar verebilir dedi ondan biraktm ama tekrar baslayacagm

Merhaba ben kendim colyak hastasiyim. Bu kara meseyi kullandigim esnada diyetimi de bozdum ve tahlillerim temiz cikti .ama ne zamanki kara meseyi biraktim o zaman tahlillerim de bozuldu yani suyu ictigin surece diyeti bozdunmu birsey olmuyor tahliller iyi cikiyor .doktor da sasirdi ama doktorum ince ayrintisini bilmedigimiz icin baska organlarina zarar verebilir dedi ondan biraktm ama tekrar baslayacagm
Nereden buldunuz topladinizmi yoksa paketlimi yada aktarsa açık satılan bitkimi

X