Giymediğim kiyafetleri nereye bağışlayabilirim?

Ístanbul un bir cok ilçesinde kiyafet kumbaralarì var ..giyilmiş kıyafetleri içine atıyorsunuz .. Belediye çalışanları gerekli işlemleri yapıp ibtiyaç sahiplerine ulaştırıyorlar..

Benim 5 yaşında kızım 3 buçuk yasında oğlum 11 aylık oğlum var kıyafete ihtiyacım var yardımda bulunursanız sevinirim eşim işsiz birde küçük oğlum için beşiğe ihtiyaç var

Benim çevremdede ihtiyaç sahipleri var dilerseniz özelden ulaşın bana

Ben ya muhtara verıyorum
Ya da satıp parasını ıhtıyac sahıbıne verıyorum her kıyafet verılmıyor cunku abiye tarzı ...

Ben c
Merhaba kızlar.Evde bi sürü kullanılmamış ve az kullanılmış kiyafetim var.Onları nereye bağışlayabilirim? İnternette araştırma yaptım fakat tam olarak bir şey bulamadım.Kargo ile göndermek istiyorum.Bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olur musunuz.[/QUOTE
Ben anneme veriyorum o etrafta ihtiyaç sahiplerine veriyor

Ben c
Merhaba kızlar.Evde bi sürü kullanılmamış ve az kullanılmış kiyafetim var.Onları nereye bağışlayabilirim? İnternette araştırma yaptım fakat tam olarak bir şey bulamadım.Kargo ile göndermek istiyorum.Bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olur musunuz.[/QUOTE
Ben anneme veriyorum o etrafta ihtiyaç sahiplerine veriyor

Merhaba kızlar.Evde bi sürü kullanılmamış ve az kullanılmış kiyafetim var.Onları nereye bağışlayabilirim? İnternette araştırma yaptım fakat tam olarak bir şey bulamadım.Kargo ile göndermek istiyorum.Bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olur musunuz.

merhaba benim tanıdığım çevremde o kadar çok insan varki onlara veryorum çok fakir insanlar var .. bana gönderebilirseniz sevinirim. ben kendim de yardım ediyorum. çok seviniyorlar götürünce evlerinde eşya olmayan kocası olmayan hasta çalışamayan çocukları olan 36 - 38 beden giyiyorum ben kızlara ve annelerine veriyourm ayakkabı herşey kaban mont kıyafet hıç yadırgamadan alıyorlar göndermek isterseniz (mbektas@nukleus.com.tr) adresinden bana ulaşabilir siniz çok sevaba girersiniz.

okullanılmamış ve az kullanılmış kiyafetim var.Onları nereye bağışlayabilirim? İnternette araştırma yaptım fakat tam olarak bir şey bulamadım.Kargo ile göndermek istiyorum.Bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olur musunuz.
Merhaba eger hâlâ kiyafetleriniz duruyorsa ben alabilirim ihtiyacim var ev esyasindada sıkıntım var perdem az bazi pencereler acikta kaldi temiz ve duzenli kullanilicagindan emin olabilirsiniz simdiden tskler[/QUOTE]

Son düzenleyen: Moderatör:
okullanılmamış ve az kullanılmış kiyafetim var.Onları nereye bağışlayabilirim? İnternette araştırma yaptım fakat tam olarak bir şey bulamadım.Kargo ile göndermek istiyorum.Bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olur musunuz.
Merhaba eger hâlâ kiyafetleriniz duruyorsa ben alabilirim ihtiyacim var ev esyasindada sıkıntım var perdem az bazi pencereler acikta kaldi temiz ve duzenli kullanilicagindan emin olabilirsiniz simdiden tskler[/QUOTE]

merhaba benim tanıdığım çevremde o kadar çok insan varki onlara veryorum çok fakir insanlar var .. bana gönderebilirseniz sevinirim. ben kendim de yardım ediyorum. çok seviniyorlar götürünce evlerinde eşya olmayan kocası olmayan hasta çalışamayan çocukları olan 36 - 38 beden giyiyorum ben kızlara ve annelerine veriyourm ayakkabı herşey kaban mont kıyafet hıç yadırgamadan alıyorlar göndermek isterseniz adresinden bana ulaşabilir siniz çok sevaba girersiniz.

merhaba benim tanıdığım çevremde o kadar çok insan varki onlara veryorum çok fakir insanlar var .. bana gönderebilirseniz sevinirim. ben kendim de yardım ediyorum. çok seviniyorlar götürünce evlerinde eşya olmayan kocası olmayan hasta çalışamayan çocukları olan 36 - 38 beden giyiyorum ben kızlara ve annelerine veriyourm ayakkabı herşey kaban mont kıyafet hıç yadırgamadan alıyorlar göndermek isterseniz adresinden bana ulaşabilir siniz çok sevaba girersiniz.

Merhaba kızlar.Evde bi sürü kullanılmamış ve az kullanılmış kiyafetim var.Onları nereye bağışlayabilirim? İnternette araştırma yaptım fakat tam olarak bir şey bulamadım.Kargo ile göndermek istiyorum.Bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olur musunuz.

Benim 8 aylık bir erkek bebeğim var bide 5 yaşında kızım var kışlık kıyafete ihtiyaçları var köyde yaşadığım için maddi durumumuz skntili . Yardımcı olabilecek kişi varsa Allah.. rızası için bna ulaşsın. Çok sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Kıyafet alçak durumumuz yok eski size olmayan kıyafetlerinin varsa kabulumdur. Elimden size dumandan Baska bı sey gelmez.

X