Gilaburu

risale

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
10
0
uzun süredir böbrek taşlarından muzdaribim. Bu ayın başında kırdırmaya gittim ama sanırım hiçbir faydası olmadı, çünkü idrarda hiç kum vb. bişeye raslamadım. 1-1,5 haftadır gilaburu suyu içiyorum, ağrılarım bir sene sonra oldukça azaldı, idrar zorluğu azaldı. Bu meyve suyunun taşı erittiği söyleniyor. Tecrübesi olan var mı?

ağrıların azaldığına göre işe yaradığı aşikar...
bunun yanında canım çekti şimdi nolcak yaf
çocukluğumun vazgeçilmez tadlarındandı gilaburu
büyük büyük bidonlara basılır kış boyu suyunu içerdik mmmmhhhhh
eskiden heryerde vardı bahçelerimizden toplardık şimdi nerdeee ancak ilaç olarak böyle şifa için içiliyor işte
böbrek dostu olduğu ise kesinlikle doğru kullanmaya devam a.s
allah şifa versin canım geçmiş olsun

bir arkadaşım hem taş kırdırdı hem gilaburu içti.şu anda durumu iyi,taşları düştü ama hangisi iyi geldi bilemem.ama taşı hemen dökemedi o yüzden doktor kontrolüne tekrar git bence

ağrıların azaldığına göre işe yaradığı aşikar...
bunun yanında canım çekti şimdi nolcak yaf
çocukluğumun vazgeçilmez tadlarındandı gilaburu
büyük büyük bidonlara basılır kış boyu suyunu içerdik mmmmhhhhh
eskiden heryerde vardı bahçelerimizden toplardık şimdi nerdeee ancak ilaç olarak böyle şifa için içiliyor işte
böbrek dostu olduğu ise kesinlikle doğru kullanmaya devam a.s
allah şifa versin canım geçmiş olsun

Çok şaşırdım, çok kötü bi tadı ve kokusu var, içebilmek için meyve suyu ile karıştırıyorum. zevk için içildiğine inanamıyorum kafamçokkarıştı

bir arkadaşım hem taş kırdırdı hem gilaburu içti.şu anda durumu iyi,taşları düştü ama hangisi iyi geldi bilemem.ama taşı hemen dökemedi o yüzden doktor kontrolüne tekrar git bence

saol minikız, bu ya sonunda tekrar taş kırma seansım var, gidicem senağlama

bi kaç kere içtikten sonra alışılıyor bende kullanıyorum idrar zorluğu geçti çok şükür ama azda olsa ağrı var🙃

X