Giden 20 kg ve sonrasııııı :) (RESİMLİ)

kızlar sadece yedıklerınızı kısın sabırla farkı goreceksınz ınanın kasmayın kendınızı kalorı hesabı fln yapmayın yemeklerı tabagınıza ıdeal sekılde koyun 2. tabaga gecmeyın ekmegı ceyrek yıyın cıkolatayı haftada 1 alıodum abur cuburdn ııce uzaklasmstm bı sure snra vucutta ıstemıor.spora ben gıtmedım evde arasıra yabancı muzık acar brz mekık hareket fln yapardım yanı orada kasmadım kendımı.Her ortama da uydum arkadaşlarım mesela döner mı yedı bende yedım yarım aldım mesela .yanı herşeyden yedım ama brz az yedım zaten 1 hafta ıcınde mıdede kuçülüyor :)

kızlar sadece yedıklerınızı kısın sabırla farkı goreceksınz ınanın kasmayın kendınızı kalorı hesabı fln yapmayın yemeklerı tabagınıza ıdeal sekılde koyun 2. tabaga gecmeyın ekmegı ceyrek yıyın cıkolatayı haftada 1 alıodum abur cuburdn ııce uzaklasmstm bı sure snra vucutta ıstemıor.spora ben gıtmedım evde arasıra yabancı muzık acar brz mekık hareket fln yapardım yanı orada kasmadım kendımı.Her ortama da uydum arkadaşlarım mesela döner mı yedı bende yedım yarım aldım mesela .yanı herşeyden yedım ama brz az yedım zaten 1 hafta ıcınde mıdede kuçülüyor :)
Tatlım tebrik ederim. kaç yaşındasın peki?
Bir de arada hiç istikrarını bozmadın değil mi? Yani hiç tıka basa yemedin sanırım. Herşeyden yedin ama az... Çok mantıklı...

yaşım 21 :) arada bır yılbası gıbı ozel gunde iyi yiyordum vala :) ama kızlar artık tekrar dıyetteyım ac boğazlıgım yuzunden aldım tekrar kilo:KK43:

valla helal olsun canım alsan bıle cok değildir eminiö ben 8 kiloyu bir türlü veremiyorum cunku istikrarsızım bir gün tutsam kendmi ertesi gün tıka basa yiyor halde buluyorum kendimi nolcak böyle bilemiyorum :KK43:

valla helal olsun canım alsan bıle cok değildir eminiö ben 8 kiloyu bir türlü veremiyorum cunku istikrarsızım bir gün tutsam kendmi ertesi gün tıka basa yiyor halde buluyorum kendimi nolcak böyle bilemiyorum :KK43:
anlıyorum canım bende yemekle abur cuburla aşk yaşıyorum doysamda yemeye devam ediyorum gözüm aç :KK43: üstelik domates salatalık haşlanmıs yumurta gibi yararlı şeyleri yiyemiyorum kusacak gibi oluyorum afedersin :KK43:

merhaba canim kollarin bi fotoda baya bi kalin xikmis gercekten oylemiydi yoksa fotodami oyle cikmis benin kollarim baya bi kalinda zayiflasamda kalacaklar gibi geliyo

hepınıze cok tsk edrm kızlar darısı basınıza :KK16: spor yapmadım sadece haftada bı kac gun 15 dk mekık vs cektım evde dıyette yapmadım yedıklerımı kıstım 4-5 ay gıbı bı surede verdım :KK56:

canım seni tebrik etmek ne demek harikasın. kaç kilo verdin toplam çok fit gözüküyorsun artık.
benim istediğim bu spor yok, diyet yok. çalıştığım için spora vaktim hiç yok, diyet düzeni asla olamaz hayatımda öğünlerim hep değişik saatlerde. ne olursa onu yiyoruz mecbur. sen ne yaptın biraz daha ayrıntılı anlatabilirsen çok sevinirimm

Gerçekten harika gözüküyorsun bende kısa sürede hızlı kilo aldım ve bir süredirde kilo veremiyorum ama şuan fotoğrafların bana umut oldu gerçekten :)

X