geyik ordinaryus profesörleri burada

Ta kendisi. Evde kadın saçı bulmuştu yumak olarak, camdan uçmuştur demiştik , camdan gelse sadece saç mı olur demişti bunu aşamıyorum :KK70: kadını kafasıyla birlikte bekliyordu galiba.
Bir de dut yemeye giden vardı ya aynı kişi miydi acaba
Al bak bunu hatırlıyorum
O ikisi aynı kişi 😂

Ta kendisi. Evde kadın saçı bulmuştu yumak olarak, camdan uçmuştur demiştik , camdan gelse sadece saç mı olur demişti bunu aşamıyorum :KK70: kadını kafasıyla birlikte bekliyordu galiba.
duttan tiksindirmişti yeminlen:bicak::bicak:

Saçındaki bitleriyle falan bekliyodu heralde :KK70: ben dut yiyenle bayağı polemiğe girmiştim, kadınla dut yediği adam arasında dedikodu çıkmıştı, bu da gidip karısına falan söylemişti adama bağırmıştı sjfjjdjdjd onu diyorsun dimi

:KK70: Saçındaki bitleriyle falan bekliyodu heralde :KK70: ben dut yiyenle bayağı polemiğe girmiştim, kadınla dut yediği adam arasında dedikodu çıkmıştı, bu da gidip karısına falan söylemişti adama bağırmıştı sjfjjdjdjd onu diyorsun dimi
Evet evet o. Karısı da demişti ki sen herkese inat çok samimi ol kocamla, gül eğlen etraftakiler çatlasın:KK70:O kadın gerçek ve cidden hasta bence öyle birisi asla normal olamaz, her sözü ayrı facia/

O değil de aklıma gelen gelmeyen herkesi saydınız sonra işsiz benim 😂😂
Gerçi bu ara işsizim de o ayrı konu
ben 11 yıldır işsizim ayoll.yöneticilikten ücretli öğretmenliğe he oradan da ev kadınlığına terfi ettim.millet kariyer yapar ilerler bir de benim kariyere bak pehhh :KK12: :KK45:

Evet evet o. Karısı da demişti ki sen herkese inat çok samimi ol kocamla, gül eğlen etraftakiler çatlasın:KK70:O kadın gerçek ve cidden hasta bence öyle birisi asla normal olamaz, her sözü ayrı facia/
Sonra araya mesafe koydurdu diye hatırlıyorum ben.
Adamda mesafe koymak istedi.
Bence o kadın delil toplayıp adamı postalayacaktı ama adam kadını ikna etti, muhabbeti kestiler.

X