Geyik Muhabbeti / Off-Topic

Offf cidden yoğunsunuz olsun Allah sağlık versin hepsinin üstesinden gelirsiniz
Aslında annelikte tam olarak bu koşturmaca

Kesinlikle öyle.
Ben velilerden çok gelen olacağını sanmıyorum zaten.
Akşamına da kayınvalidemler gelecekler, o yüzden böyle üst üste olmasında sakınca görmedim.
Kısmet bakalım yaşayıp göreceğim artık ama seviyorum misafir ağırlamayı.
Ev geniş zaten (çok şükür avantaj oluyor) ama temizlemesi mesele tabii ki.
Beni yoğun bir akşam, yoğun bir cumartesi bekliyor.
Pazar keyifli olacak bence, çocuklar oynar, bizde iki dedikodu yaparız velilerle :-):-)

Çok iyi bir gözlemcisiniz
Ben bundan sonra size danışacam eşya konusunda

Benim bir tane çeyiz konum var, eskiden burada evlenmeden önce sohbet ediyorduk.
O zamanlarda çok araştırırdım, sonuç olarak çeyiz sayfası aç bak herkes evlenecek bari destek alsınlar, demişlerdi.
Nitekim güzel bir konu oldu, hala soru soranlar oluyor ben de elimden geldiğince cevaplıyorum.
:KK36:

Danışmak istersen, severek yardım ederim...

A pardon gözden kaçmış umarım ciddi bir şey değildir kontrolünüz.

Aslında ciddi birşey değil ancak beni çok rahatsız eden birşey.
Bende spiral vardı, çok kaşıntı ve tahriş nedeniyle çıkarttırdım.
Zaten kadın doğum da benimle aynı fikirdeydi, aşırı kanamam oluyordu, o da kansızlık yapıyor haliyle.
İlaçlı spiral takarız 1 ay bir dinlen bakalım böyle dedi, spiralsiz ilk başlarda çok iyiydi.
Anlamsız akıntılarım geçti falan filan ancak regli için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Kanamam aynı şiddetle devam etti, demekki dedim spiralden de değilmiş sadece, benim bünye böyle.
Sonra bir kaşıntı başladı anlatamam, şu an oturduğum yerde zor oturuyorum.
Kaşınan nokta da kanama yapıyor, hiç anlam veremedim ne olduğuna.

Hem tekrar spiral taktırmak hem de şu rahatsızlık neyse onu çözmek için gidicem.
Fenalık geldi içime, Allah yardım etsin yani. :KK43:

Benim bir tane çeyiz konum var, eskiden burada evlenmeden önce sohbet ediyorduk.
O zamanlarda çok araştırırdım, sonuç olarak çeyiz sayfası aç bak herkes evlenecek bari destek alsınlar, demişlerdi.
Nitekim güzel bir konu oldu, hala soru soranlar oluyor ben de elimden geldiğince cevaplıyorum.
:KK36:

Danışmak istersen, severek yardım ederim...
Konularınızı inceliyecem benimde evde değiştireceğim şeyler var çünki

Kesinlikle öyle.
Ben velilerden çok gelen olacağını sanmıyorum zaten.
Akşamına da kayınvalidemler gelecekler, o yüzden böyle üst üste olmasında sakınca görmedim.
Kısmet bakalım yaşayıp göreceğim artık ama seviyorum misafir ağırlamayı.
Ev geniş zaten (çok şükür avantaj oluyor) ama temizlemesi mesele tabii ki.
Beni yoğun bir akşam, yoğun bir cumartesi bekliyor.
Pazar keyifli olacak bence, çocuklar oynar, bizde iki dedikodu yaparız velilerle :-):-)
Valla deşarj olursunuz insanın çok ihtiyacı oluyor sohbete gülmeye size iyi eğlenceler pazar günü

İyi tatiller ben bir hafta izinliyim minik kuşumla vakit geçirecez bir hafta sonra görüşmek üzere

2255799

Günaydın herkese.
Ben dün izinliydim haliyle siteye giriş yapmadım.
Büyük oğlum 5 yaşını doldurdu, çok güzel geçti doğum günü ancak ben bir hayli yorgunum... :KK36:

Günaydın herkese.
Ben dün izinliydim haliyle siteye giriş yapmadım.
Büyük oğlum 5 yaşını doldurdu, çok güzel geçti doğum günü ancak ben bir hayli yorgunum... :KK36:
Nice güzel yaşları olsun oğlunuzun sağlıkla mutlulukla sizinle ....

Günlerdir gelemedim, herkese günaydın, umarım hepimiz için güzel bir gün olur.

Biraz iş yoğunluğu derken biraz da çoluk çocuk falan bir türlü bakamadım buralara kusura bakmayın...

Günaydın
Aaa estafurullah bende yoktum geçen hafta izindeydim minik kuşumla vakit geçirdim cok güzeldi ay evde olmak çok iyi geliyor çalışmayıda seviyorum ama koşturmadan evde iş yapmak kızımla gezmek ona istediği yemeği hemen o anda yapmak çok güzeldi.
Nasıl oldunuz siz sağlığınız nasıl .

Günaydın
Aaa estafurullah bende yoktum geçen hafta izindeydim minik kuşumla vakit geçirdim cok güzeldi ay evde olmak çok iyi geliyor çalışmayıda seviyorum ama koşturmadan evde iş yapmak kızımla gezmek ona istediği yemeği hemen o anda yapmak çok güzeldi.
Nasıl oldunuz siz sağlığınız nasıl .

Daha iyiyim teşekkür ederim.

Sevindim sizin adınıza.
Bende öyle bir gün evde kaldım da, gerçekten ufaklık çok mutlu oldu.
Büyük oğlum da kreşte olduğundan, kendime de biraz vakit ayırabilmiş oldum.
Güzel geçiyor evde zaman, ama her gün 365 gün nasıl geçer onu bilemiyorum tabii.

Sanırım henüz evde oturmayı gözüm yemiyor.
Ancak yine de yorgunum gerçekten.
Bazen iş stresi olmadan evde olup sadece ne yemek yapacağımı, çocuklarımın ihtiyaçlarını düşüneceğim günler diliyorum.
Kısmet, inşallah o günleri de görmek nasib olur.

Günaydın..
Hayırlı ramazanlar .
Dün yazmışsınız ama bugünün menüsü olsun iftarda neler var.

Selamlar uzun zamandir var bu topik ama genelde pek ragbet gormuyor sanirim, hele son zamanlarda.

Kahvemi aliptada geldim ama kimsecikler de yok ki...
BDV her zaman daha ragbet goren bir yer oldu bu gune kadar ama iki lafin belini de kiralim ayol.

Son gunlerde gunduzum geceme karisti diyebilirim aslinda.
Son bir haftaya kadar hayatimizi duzende tutmaya calistim ama son gunlerde bizde de gec yatmalar gec kalkmalar basladi malesef. Herkes evde olunca, durum kacinilmaz oluyor sanirim, tabii bir de isin SIKINTI boyutu var.

X