Vücut Kremleri genital bölgeyi beyazlatma

Vücut kremleri, losyonlar
kızlar genital bölgeyi beyazlatmak için ne yapmalı nasıl bi krem kullanmalı ben avodan almıştım güzel yapmştı ama baska nasıl ürünler var dahada etkili

canım kendim star white kullandım aynı zamanda koltuk altı içinde kullanılıyo. güzel bi ürün denemeni tawsiye ederim. ben memnun kaldım kararma olan bölgemin rengi açıldı bende rahatladım :)

canım kendim star white kullandım aynı zamanda koltuk altı içinde kullanılıyo. güzel bi ürün denemeni tawsiye ederim. ben memnun kaldım kararma olan bölgemin rengi açıldı bende rahatladım :)

tenin ne peki arkadaş

koltuk altı ve genital bögem için star white kullanıyorum. ama artık kullanmıyorum çünkü kararma olan bölgemin rengi açıldı herkese tawsiye ediyorum.

Aynı sorun bende de var arkadaşlar nerden aldınız ve fiyatı nekadar demek isterim. Çok ihtiyacım var....

eskiden takardım kafama neden genital bölgelerimde karama var diye ama artık takmıyorum çünkü herkestee olan bişiymiş meğer bembeyaz olan hiç duymadım da görmedim de çok nadirdir heralde o yüzden ALLAH SAĞLIK VERSİN BU KADAR KÜÇÜK ŞEYLERİ TAKMAMALIYIZ ASLINDA kafamıza ama takıyoruz işte dimi:KK17:

eskiden takardım kafama neden genital bölgelerimde karama var diye ama artık takmıyorum çünkü herkestee olan bişiymiş meğer bembeyaz olan hiç duymadım da görmedim de çok nadirdir heralde o yüzden ALLAH SAĞLIK VERSİN BU KADAR KÜÇÜK ŞEYLERİ TAKMAMALIYIZ ASLINDA kafamıza ama takıyoruz işte dimi:KK17:

bende öyle düşünüyorum canım :) sadece bende mi war diye düşünüyodum ama herkeste olan bişeymiş. bunu öğrenince rahatladım diyebilirim. :)

canım merhabala bendede aynı sorun var daha önce konuda açmıştım kuaförüm o bölgem için oryalli maske hazırlayı psürüyor her ağdaya gidişimde anında sonuç veriyor iyi günler

canım kullandığın krem tarzı bişey mi? gerçekten etkiliyse bende denemek istiyorum .

canım merhabala bendede aynı sorun var daha önce konuda açmıştım kuaförüm o bölgem için oryalli maske hazırlayı psürüyor her ağdaya gidişimde anında sonuç veriyor iyi günler

bunu nasıl hazırlıyor kuaförunuz bılgınız varmı.çünkü bunu yurtdısında bana gıttıgım kuaförde hazırlıyordu fakat bız el bakımı vs beyazlatma ıcın kullanıyorduk bunu nasıl yapıyor dırek suruyormu vs bılgı verebılırsenız cok memnun olurum ıcıne bırsey karıstırmıyor degılmı

Koltukaltları ve bacakarası havasız kaldığı için veya çok sıcak ağdadan deri yanarak koyu renk alır.

Kararan deriden kurtulmak için kese yapıp ölü deriyi atabilirsiniz. Kese yaptıktan sonra taze Kara üzümün suyunu genital bölgeye sürerek kuruyana kadar kalmasını bekleyin.

Suna Dumankaya'dan Genital bölge kararması için doğal çözüm önerisi:

Malzemeler:
• 1 çay kaşığı vazelin

• 1 çay kaşığı elma suyu

• 1 çay kaşığı limon suyu

Uygulama: Malzemeleri bir kabın içinde karıştırdıktan sonra kararan bölgeye sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra yıkayın bebek pudrası sürün. Genital bölge ve Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.

Umarım işe yarar bende yeni buldum sizde deneyin hep beraber görelim sonucu :)

Arkadaşlar,bence bu çok önemli ve büyütülecek bir durum değil.Genital bölge çok hassas bi yer onu bunu sürmeyin,erkeklere güzel görüncez diye ph değerlerini bozmayın şeyinizinnn!!!Kapalı bölegeler ,hava almıyo, ağda sıcaklığı, traş,dar pantolanlar,iç çamaşırı sürtünmeleri derken e birazda nem! bu bölgede ton farkı oluyo.Bence suna dumankaya formüllerinden başka bişey denemeyin,bide limon suyu.Limon suyunu deneyen büyükler çok.
Finale whitenig i almayın bence .Ben aldım denedim,küçücük bi tüp hemen bitiyo bide çok uzun zaman kullanmak gerekiyo,sta whitede öle ki o çok pahalı,en az 2 tüp bitirmek lazım.Bide sonuçta tekrar bu kararmalar olabiliyomuş,garanti vermiyo...

X