Genital beyazlatma KESİN Çözüm!!!!!

pink_panther

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
626
4
Arkadaşlar buldum. Yabancı sitelerdeki yorumları okudum ve memnun olmayan yok. Benimde 2 ay sonra düğünüm var ve çok sevindim. Hemen paylaşıyorum kremin ismini:
Divine Derriere. ebaydan alabilirsiniz. Yorumlarıda okumayı unutmayınopuyorumnanaktan
Bence deneyin ben etkilendim yorumlardan hemen siparişimi vereceğim. Yaşasınnnn kaydirigubbakcemile2

bende bu sorun bir tek bende var sanıyordumboshayallersmileyani neden ve nasıl oluştu farkında değilim üstelik koltukaltımdada aynı sorun var.acaba kilolu oluşumdan mı düşünüyordum yani zaman zaman pişik olabiliyor ve kilo terletiyor bumu karartıyor diye. seninde fazla kiloların varmı pink panther yoksa yapısal mı acababilmiyorumkismile

Henüz yeni sipariş ettim 15 -20 gün sonra elimde olur. Ama çok bilinen bir kremmiş. ıngilizcesi olanlar aratıp bakabilirler. Forumda uzunca tartışmışlar ve beğenmeyen yok.

arkadaşlar neden bunu dert ediyorsunuz bu genetik bir olay ve resmen kimyasal şeylerle buna müdahele ediyorsunuz.. şunu biliyormusunuz bilmiyorum.araştırmalara göre genital bölgesi vücuduna göre daha koy olan kadınlar daha çekici geliyormuş erkeklere.. hamilelik döneminde kadınların göğüs uçları renginin koyulaşması genital bölgenn koyulaşması kadınları daha çekici yapıyormuş mesela.bu konulara çok meraklı bir arkadaşım anlatmıştı.kendinizi sevinki karşınızdakide sevsin bayanlar

aynen. benim dirsegim cok kara ya :KK43: okudumda tüm vücutta kullanilabiliyormus
benide koltuk altim ve dirseklerim inanilmaz rahatsiz ediyor
acaip bi cildim var ufcik yarada kapkara iz kaliyor, cok sinior bi durum

X