Gene Olmadi

swetlana

ASKISIM
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2007
1.083
0
ters gıden nedır bılemıyom ama ben nıye beceremıyorum neden olmadı cok kotuyum kıslar bu seferde olmadı degerım cok dustu dr bıle sastı hayatımda bole bısey gormedım dedı ama yapacak bıse yok allah herseyın hayırlısını versın :a015::çok üzgünüm::1no2:senağlamasenağlama

ters gıden nedır bılemıyom ama ben nıye beceremıyorum neden olmadı cok kotuyum kıslar bu seferde olmadı degerım cok dustu dr bıle sastı hayatımda bole bısey gormedım dedı ama yapacak bıse yok allah herseyın hayırlısını versın :a015::çok üzgünüm::1no2:senağlamasenağlama
canım çok üzgünüm.ne diyeceğimi bilemiyorum.kendini fazla üzmemeye çalış.herşeyde bi hayır vardır.
allah yardımcımız olsun.allaha emanet ol.senağlamasenağlamasenağlama

canim uzuldm,ins en kisa zamanda olur,,:emir_bebek:

Canım benim ya inan çok üzüldüm ya bu duyguyu en iyi bilenlerdenim biliyosun bir haftadır ağlıyorum çünki....

Son iki testte benim değerlerim yükseldi ama bak doktorlar olmaz böyle bişey diyolardı ama oldu belki seninde öyle olur canım ya olmazmı hemen moralini bozma bi daha yaptır istersen testi iki gün sonra yani.....Tedavini hemen kestimi doktor ...Öyle bile olsa sen tekrar yaptır bence....Üzme tatlı canını canımya üzülüncede değişen bişey olmuyor ...

Rabbim vericek birgün inan bana biz yeterki isyan etmeyelim kısmetimizde ne zaman varsa o gün görücez artık...

Herzaman yanındayız canım dualarımız hepimiz için rabbim yardımcın olsun .....

çok üzüldüm canım hakkında hayırlısı olsun a.s.

Çok zor anlar yaşıyosundur eminim.Çok zor bir süreci paylaşıyoruz, keşke sevincini paylaşmaya devam edebilseydik.
Bende kötü oldum şimdi,teselli sözcükleri bulmak çok zor.Hep dediğimiz gibi "Hayırlısıyla tez zamanda kavuşursun meleğine canım benim inşallah."

İnşallah sende Yağmur gibi bi süprizle karşılaşırsın ama olmazsa da hayırlısı buymuş demekten başka yapacak bişey yok herşey Allahtan hepimizin iki seçeneği var ya olacak, ya olmayacak bunu bilerek giriyoruz bu işe sonuçta ama tabiki üzülmemek mümkün değil, yine de ümidini kaybetme bundan değilse bile bundan sonrasından

Canım benim...senağlama Umudunu sakın kaybetme lütfen!!Zamanı varmış daha ne yapalım,bu senin elinde olan birşey değil sakın kendini suçlama!!En kısa zamanda meleğine kavuşman dileğiyle...

canım çok üzüldüm ama umudunu hiç kaybetme, kendini topla.. inşallah bizlerde en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz..

Swetlenacım nasılsın bugün hala psikolojin aynı mı? :KK43:
Canım bişey sorabilirmiyim?Embriyoya traşlama yapılıyomuş tutunmayı kolaylaştırmak için.Sen de uygulandımı bitanem?

canim yaaa inan cok uzuldum nedir bu boyle forumda hamile kalan herkesin bebeklerine biseyler oluyor ...hayirli haberler alamiyoruz hicccc!!!!

swetlena uzulme dicem ama biliyorum icin yaniyo ama bu gun olmazsa baska bi zaman olur allah gonlune gore verir insallah

canım çok üzüldüm.ama yağmurunda dediği gibi hemen pes etme...belki seninde değerlerin yükselir bebişin bırakmaz...herşeyde vardır bir hayır...

canım çok üzgünümsenağlamaşu an yazdığım hiçbirşey seni teselli etmeyecek biliyorumsenağlamazaman herşeyin ilacı,allahtan umut kesilmez,olmadıysa bi daha bidaha denemek zorundayız:kahve:yanında olduğumuzu bil bitanem ne olur:teselli:a.s.

Ya Of Yaaaaaaaa Keşke Hiç Girmeseydim Ve öğrenmeseydim.... :KK43: Canim Nolur Kendini Toparla Umudunu Sakin Yitirme...

hakkında hayırlısı canım inşaah bundan sonraki denemende allah yüzünü güldürür.

Ne desek bo$ seni çok iyi anliyorum bunu ben çok kez ya$adim senağlama olmuyor i$te nekadar aglasamda sizlasamda olmuyor!!! üzülme diyecem ama elde degil biliyorum ama inan bana birgün bizimde bebi$imiz olacak hernekadar ümidimi yitirmi$ olsamda OLACAK bir gün!

:çok üzgünüm:bna cevap yazan tum arkadaslar hepınıze tesekkur ederım ama ben hala ıyı degılım anlamıyorum ve asla ısyan etmıyorum ama nerde nasıl yaaanlıs yaptım onu bılmıyorum ama allahım hıcbırınıze bole bısey yasatmasın inş cok kotu ya ben ılaclarımı kestım allahtan hayırlısı bakalım :çok üzgünüm:senağlamasenağlama

Inanmiyorum Ya Pozitif Diye Duymuştum çok Sevinmiştimmm. Ard Arda Pozitifler Geliyor Diye Ben De Umutlanmiştimmmm... Canim Ya üzme Kendini Benim Böyle Durumlarda Tek Tesellim Hayirli Olmayacakmiş Ki Olmadi Diyorummm... Allah Kolaylik Versinnnn

X