Gelinlik beğenemiyorum

snged

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2023
2
1
32
Merhaba kizlar siteye yeni kayıt oldum.
Eylül'ün sonunda düğünüm var, İstanbul'da yaşıyorum.
Daha gelinlik bakmaya başlamadım nerden baslasam bilemiyorum. Kabarık istemiyorum düz modern farklı bir gelinlik hayal ediyorum. Fatih ve avcılardan bak dediler siz hangi gelinlikcileri önerirsiniz?

Ben Kadıköy'den bakmıştım oradakiler de güzel, gelinlik beğenmeniz için bi görmeniz gerekir önce, negatif başlamayın :) Ben ilk gördüğüm ve denediğim gelinliği aldım mesela çok beğenmiştim.

Ben Kadıköy'den bakmıştım oradakiler de güzel, gelinlik beğenmeniz için bi görmeniz gerekir önce, negatif başlamayın :) Ben ilk gördüğüm ve denediğim gelinliği aldım mesela çok beğenmiştim.
Ne şanslısınız :) umarım öyle olur çok kararsız bir insanım. Beğendiğim kristal bir taç var ona uygun bakmayı düşünüyorum. Gelinlikçinizin ismi neydi artık randevusuz almıyor hiç bir yer. Ben de bakabilirim

39B597F6-18BE-4E39-8008-F39BDA79C355.png
3F4C21A0-DA93-43FC-9F4A-E51570D13768.png

Ben bunları beğenmiştim mesela zevklerimiz tutarsa öneri olarak verebilirim

Gelinlik için fiyat aralığı nedir ben de bakacağım genelde internette gördüklerim 20 30 bin. Bir kere giyilecek bir şey için bana çok fazla geliyor. Sadece ben mi böyle düşünüyorum acaba nerelerden bakılmalı uygun fiyatlı olarak

Merhaba kizlar siteye yeni kayıt oldum.
Eylül'ün sonunda düğünüm var, İstanbul'da yaşıyorum.
Daha gelinlik bakmaya başlamadım nerden baslasam bilemiyorum. Kabarık istemiyorum düz modern farklı bir gelinlik hayal ediyorum. Fatih ve avcılardan bak dediler siz hangi gelinlikcileri önerirsiniz?
Geç kalmışsınız.Eğer büyük bedenseniz ben 3 ay önceden diktirmeye başladım.

Gelinlik için fiyat aralığı nedir ben de bakacağım genelde internette gördüklerim 20 30 bin. Bir kere giyilecek bir şey için bana çok fazla geliyor. Sadece ben mi böyle düşünüyorum acaba nerelerden bakılmalı uygun fiyatlı olarak
Ankara'da 8 bin e kiraladım.Demetevler'de.

Oyle cikarip cikarip hasret giderilen bisey degil gelinlik..cok gec anladim😀 o parayla birikim yapin daha iyi

X