Gelinbaşı ve Gelin Tacı Gelin taçları...

t006.jpg
t007.jpg

bende taç takmak istiyom düğündeeeee yaaaaaa
ama takamıcam gelinliğe uymuyoooooooooo

taclar çok şıkfakat daha değişik tazda bişiler yok mu.ben mesela inci istiyorum.komplee.ama nasıl duracağı hakkında bir fikrim yok

nederseniz diyin hanımlar taçların modası geçti.ben 3 aylık evliyim geçen senetle bu sene arasında bile herşey değişiyor.benim gelin tacım.yandan tamamen taşlı yıldıza benzer bir tokaydı.bir ara görmek isteyen olursa resmini çekerim.

bunlar normal hayattada bıldıgım tac gıbı kullanılabırlımıııııı

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

paylaşım için teşekkürler..

üstteki benim tacıma çok benziyo...:asigim:kızlar tacın modası asla geçmez gelin gelin olduğunu prenses gibi bence tacıyla gösterir:1closedeyes: normal yaşamınız da ya da abiye giyinip bi yere giderken takabiliyo musunuz bu taçlardan... hayır... nasıl gelin çiçeksiz kesesiz olmaz bence taçsız da olmaz takın kızlar o günün prensesi sizsiniz:eek::asigim:

bu son iki taca bayıldım bulabilirsem bu tarz bisi isterim yaaa cok guzelleeeerrr a.s

cerenimo ya katılıyorum kesinlikle tac istiyorum mutlaka olmalı prensesler gibi olmalıyım :eek:

bunun için randevulaşmak çok saçma artık çarşıda vs istenilen her model taç var hemde görüntülediklerinden çoooooooooooooook daha güzel

Bu mesajı yazan vatandaş! adını da yaz da bilelim neden eksi rep verdiğini ne mana anlamadım ben size gelin taçlarıyla ilgili konu açtım bilgi verdim artı rep vermek zounda değilsin ama asla eksi rep veremezsin!adını vermezsen yöneticilerden zaten öğrenirim ben ...seni bekliyorum!!derdin neymiş öğrenelim...

X