Gelinbaşı ve Gelin Tacı gelin başı fiyatları

Benim nişanlımın kuzeninin sürekli gittiği bir kuaför var işlerinde gerçekten çok iyiler.
Bizim fiyat pazarlıksız 400 tl.
Paketimiz şöyle:
Kına sacı + makyajı
Düğün saçı + makyajı
Manikür
Pedikür
Komple sir ağda
Kaş
Bıyık

Bunun dışında getirdiğimiz her kişi için 40 tl alacaklar saç+makyaj istediklerini yaptırmakta serbestler.
Fiyatlara bakınca bizimkisi bayağı iyi gözüküyor :)

YUH DİYORUM VALLA YAA:dddd UÇMUŞ BACIM BUNLAR NE DİYOR:ddd BEN NİŞANIMDA 80 LİRAYA SAÇ,PORSELEN MAKYAJ YAPTIRDIM.DİĞERLERİNEDE KİŞİ BAŞI 15 LİRAYDI SAÇ MAKYAJ TOPLAM 200 LİRAYA BİTTİ İŞİMİZ:sss ALLAH KOLAYLIK VERSİN VALLA NE DİYİM.GERÇİ BEN İLÇEDEYDİM VE YAPAN KUAFÖRDE KOMŞUMUZDU.

Kesinlikle bende çok memnun kaldım Kuaför Ayhan'dan. Nişan saçımı ve makyajımı orada yaptırdım. Gerçekten yaptıkları iş çok başarılıydı. Herkes hayran kaldı makyajıma ve saçıma. Hepsinin ellerine sağlık. Tavsiye için teşekkürler kızlar =)

Son düzenleme:
şimdi isim versem reklama girer de ben gelinlikçide çalışırken bi kuaför salonuyla anlaşma vardı
kına saçı makyajı manikür pedikür kaş bıyık (önceden bi kere provası)
düğün için de aynen saç makyaj manikür pedikür kaş bıyık (bunun da provası)
komple sir ağda, dip boya
hepsi toplam 400 ve kuaför bağdat caddesinde gayet şık güzel biyer

trilyonlarım da olsa, parayı koyucak yer bulamasam bile hiçbişeye haketmiyceği parayı vermem

SAÇ + MAKYAJ + MANİKÜR + PEDİKÜR + PROVA = 350 TL

o sanata bu parayı verirken siz de az olduğunu farkedeceksiniz. kuzenim 500 bıraktı çıkarken. Bu işin hakkı verilmeli diye :KK66:
şaka bir yana,Beylikdüzü Migrosun arkasında MEDILIFE hastanesi var. onun tam acil kapısı karşısında yerleri. değişik bir havası var salonun. özel hissediyorsunuz ya, ötesi yok. özel hisset güzel görün, slogan gibi oldu, gören de komisyon alıyorum sanar :) ama özel günlerde güzel olmak, geri dönüp fotoğraflara bakarken keşke demeyip gurur duymak hepimizin hakkı.:21:

Kesinlikle bende çok memnun kaldım Kuaför Ayhan'dan. Nişan saçımı ve makyajımı orada yaptırdım. Gerçekten yaptıkları iş çok başarılıydı. Herkes hayran kaldı makyajıma ve saçıma. Hepsinin ellerine sağlık. Tavsiye için teşekkürler kızlar =)

Selam,

2010'da gitmişiniz gerçi ama fiyatı nasıldı? Uçuk rakamlar istiyor mu? tşk,

:2:

Yuh ya bu kadar da fiyat olmazki.Zaten düğün için birsürü masraf yapıyoruz.Nişanlımında benimde kartlarımız patlamış durumda.Ben 250 tl ye fiyat aldım.Gelinbaşı+makyaj+kaş+bıyık+gelin ağdası+manikür+pedikür herşey içinde.Ekstradan röflem vardı onada 80 Tl dediler.Provamıda yapıcaklar.Makyaj ürünlerinidde inceledim mac ve kryolan kullanıyorlar.Arkadaşlar yazık ya soydurmayın kendinizi

Bizim fotografimiz bize bir kuaför önerdi sag olsun birlikte oraya gittik.

1 gelin saci + kina saci
1 bayan kina saci
4 bayan (1'i tesettürlü) dügün saci
3 kiz cocugu
+ gelin icin prova

550TL

Nasil sizce?

bu fiyatlar ne arkadaşlar boyle resmen saçmalık. bir saça 750-1000 tl verilir mi yapmayın. genelde gelin başı enfazla 250-300 civarıdır. ben nişanımda 150 verdim çokta memnun kaldım düğünde gene aynı kuaförüme gideceğim ama gelin başı ne kadar bilmiyorum taş çatlasa 150 daha fazla olmalı

fıyatlar cok fazla, ben hafta ıcın randevumu aldım gelın bası 150 tl kampanyaları varmıs normaldede 250 tlymıs hemde kotu bır kuafor degıl 20 yıllık ve cok tutulan bır kuafor, gıdıp geldıgım bır yer. ben bı saca bu kadar para vermem, cok param olsada vermem, ısraf tan baska bır sey degıl.

ben saç+makyaj için 175 tl ye anlaştım. çok ta güzel bi kuaför. afedersiniz ama ben 250 bile vermem. bana tamamen aptallık gibi geliyor.benim gittiğim kuaförüm de gayet başarılı, ürünleri güzel. o paralara başka neler neler yapılır ki. yazık günah.

yok mu hiç adanadaki gelinbaşı fyatları hakkında fikri olan adanalı olmama ragmen malesf uzaktayım da bu yüzden fikir istiorum..

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım :))) agustos da düğünüm var..beylikdüzünde oturuorum ben ve burdaki kuaförlerde arastırdıgım kadarıyla
gelin bası+manikür+pedikür+makyaj=450
cok güsel yapıolar emin olabilirsiniz..
ben sizlere bişiler sorcam fındıkzade de nurten kuaför die bi yer var orası nasıl sac makyaj yapıo bileniniz varmı varsa cok ii olcak bnm için yardımcı olursanız sevinirim herkese cok cok mutluluklarrrr :)))

kızlar yardımmm edinnn fındıkzade kuaför nurten mehmet butiğin karsında kalıo nasıldır içersi büyükmü bilen varsa beni aydınlatsın lütfeeeeeennnn

Kızlar yardım edin etrafınıza sorun nolursunuz fındıkzade kuaför nurten nasıldır içersi büyükmü giyinilcek yer varmı mutlaka bilen birileri vardır yardım edinnnnn güzel yapıomu gelin saçını makyajını agustosta düğünüm var yardımlarınızı beklıorum acillllllllllllll

Gecenlerde bir Programda yeni evli bir bayan gösterdiler cok güzel birsey dedi gitmis kuaföre gelin basi yaptiricak arkadasimin dügününe bu modeli istiyorum diye anlatmis 120 tlydi galiba ödemis cikmis :KK1: kurnaz olucaksin yeri geldiginde yoksa insani tavuk gibi yoluyorlar bir saca o kadar ödenirmi yahu tamam insan evleniyor dogrudur ama 1000 ye kadar o da neymis :KK19:

X