Geçmeyen egzama

selinnazli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
126
80
26
Merhaba arkadaşlar, benim yüzümde egzama var ve hangi kremi kullansam bir türlü geçmiyor. Sürekli yüzüm kırmızı,o kızarıklık asla ama asla geçmiyor. Bildiğiniz bir çözüm var mi? Egzaması olan veya bir tanıdığının egzaması olan kişiler ne önerir?

Merhaba arkadaşlar, benim yüzümde egzama var ve hangi kremi kullansam bir türlü geçmiyor. Sürekli yüzüm kırmızı,o kızarıklık asla ama asla geçmiyor. Bildiğiniz bir çözüm var mi? Egzaması olan veya bir tanıdığının egzaması olan kişiler ne önerir?
Merhaba çok paralar döktüm....
En son bende yarayan şu oldu
Borik asit
Sulandırılmış eczane hazırladı verdi Mart'ta aldım halen bitmedi mesela .bayağı bereketli.
Pahalı almistim

Borik asit
Sulandırılmış eczane hazırladı verdi Mart'ta aldım halen bitmedi mesela .bayağı bereketli.
Pahalı almistim
Merhaba ben biraz araştırdım borik asit. Sizin egzama neredeydi tam olarak? Benim yüzümde egzama var üç bölgede yani. Şimdi yüzüme sürsem Zarar verir mi?

Borik asit
Pahalı almistim
Bu karışımın içinde tam olarak neler var daha detaylı yazmanız mümkün mü benim oğlumda var yillardir denemedigim şey kalmadı

X