Geçmeyen boyun ağrısı ve baş dönmesi!

Arkadaşlar merhaba. 22 yaşındayım 2 senedir geçmeyen bir boyun ağrısı ve baş dönmesi problemi yaşıyorum. 2 senede gitmediğim bölüm denemediğim tedavi yöntemi kalmadı 30 bin tl nin üzerinde para harcadım ve yapılan tedavilerin hiçbirinin ( manuel terapi, nöral terapi, fizik tedavi, evde egzersizler, algoloji bölümünde yapılan tetik noktası, titrasyon tedavisi, anestezili serum, boyundan belime kadar yüzlerce iğne, ağrı kesicili kas gevşeticiler, kas gevşetici iğneler, haplar, kremler, medikal pilates, manyetik alan gibi bir sürü değişik cihaz, baş dönmesi için betaserc, manevralar, röntgenler, MR'lar, ultrasonlar ve daha adını hatırlamadığım onlarca işlem ) en ufak bir tesiri olmadı. Baş dönmem normal bildiğimiz vertigodan farklı yer sanki durmadan çöküyor gibi, bi yerden düşüyormuşum gibi etraf durmadan bi sağa bi sola hareket ediyor, durmadan itiliyor gibiyim inanılmaz derecede rahatsızım. Hayat kalitesi denen bir şey kalmadı, okuluma bile devam edemiyorum dondurmak durumunda kaldım. Boynumsa boyunluksuz oturamayacak hale geldim. Bi sandalda sallanıyor gibi ve baktığım tüm eşyalar çok değişik şekillerde hareket ediyor gibi. Bu tarz bir şey yaşayan var mı yalvarıyorum yardım edin :KK43:(

Ben de sizin anlattıklarınızi yaşıyorum şuanda.ustelik hamileyim.nasil geçti bu sıkıntınız daha doğrusu geçti mi
Maalesef geçmedi aralıksız bir mücadele veriyorum ama hiçbir şey işe yaramıyor. Yarın bile tedavim var mesela traksiyon deniyoruz ama o da yanıt verecek gibi değil hafif rahatlatır gibi oluyor ama 10 dk. Napıcam bilmiyorum bazen iyileşemeyeceksem öleyim daha iyi diyorum inanın. Senelerdir antidepresan da kullanıyorum ama sıkıntıma onun da etkisi olmuyor. Napıcam bilmiyorum çaresiz hissediyorum

Desteksiz oturamıyorum mesela kafamı dik tuttuğumda bir anda öyle bir baskı sıkışıklık oluyor ki ense kökümde boynumu desteklemezsem kulağımın çınlaması 3 katına çıkıyor başım deli gibi dönmeye başlıyor sonra başım çatlıyor. Başım ağrıyınca midem gidiyor zincirleme. Dışarı bile çıkmıyorum artık yoruldum. Bu kadar sıkıntı çekiyorum ama sonuçlarım da asla bu yaşadıklarımı açıklayacak bir bozukluk yok. Herkeste olan boyun düzleşmesi var o kadar. Zaten spor yapıyorum haftada 2 gün düzleşme için ne gerekiyorsa yapıyorum daha ne yapmam lazım ameliyatı da yokki. Kaldım böyle umarım bir gün iyi bir haber yazabilirim buraya. Ama umudum tükendi

X