Gebelik var mı bakar mısınız ?

Suels

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2018
83
11
Merhaba arkadaşlar daha reglime 7 gün var biliyorum erken ama çok heveslendim. Gece test yaptım laboquick marka ilk 10 dakika içinde çok hafif silik bir çizgi çıktı flaşla baktığımda daha net görülüyordu. 1-2 saat sonra tekrar yaptım yine aynı şekilde çok silik çıktı. Bu sabah ilk idrarla yaptım evet yine silik ama flaşla bakmadan görebildim bu kez o yüzden ümitlendim. Fotoğrafı ekliyorum lütfen yardımcı olur musunuz? Biliyorum erken ama umutlandım 🙁 ve birde dün yaptığım testler saat geçtikçe koyulaştı.
IMG_20240428_182828.jpg

Yani evet var gibi ama sabah akşam yapmana gerek yok bence 1 hafta bekleyip yaparsan kafan daha rahat olur

Yani evet var gibi ama sabah akşam yapmana gerek yok bence 1 hafta bekleyip yaparsan kafan daha rahat olur
Heyecandan acaba koyulaşır mı diye merak ettim o yüzden baktım şimdi bir kaç gün daha bekleyeceğim reglime 6 gün kaldı zaten inşallah vardır 🥺

Heyecandan acaba koyulaşır mı diye merak ettim o yüzden baktım şimdi bir kaç gün daha bekleyeceğim reglime 6 gün kaldı zaten inşallah vardır 🥺
Kan testi yapsan da 2 günde bir artışa bakmak isteyeceksin bence o yüzden biraz sabredip adet gününde yapman daha iyi sonuç verir

Dikkatli ol madem bekleyeceksin is yapmamaya gayret et Rabbim dek düz versin isteyen herkese inşallah

Merhaba arkadaşlar daha reglime 7 gün var biliyorum erken ama çok heveslendim. Gece test yaptım laboquick marka ilk 10 dakika içinde çok hafif silik bir çizgi çıktı flaşla baktığımda daha net görülüyordu. 1-2 saat sonra tekrar yaptım yine aynı şekilde çok silik çıktı. Bu sabah ilk idrarla yaptım evet yine silik ama flaşla bakmadan görebildim bu kez o yüzden ümitlendim. Fotoğrafı ekliyorum lütfen yardımcı olur musunuz? Biliyorum erken ama umutlandım 🙁 ve birde dün yaptığım testler saat geçtikçe koyulaştı. Eki Görüntüle 3420469
Merhaba hamile misiniz acaba ?

X