Gebelik testime bakabilir misiniz?

Progesteron kullanıyorum cnm aşılamadan beri o adet gelmesini geciktiriyor Perşembe kan testine çağırdı doktor o gün bakacak gebelik yoksa bırakacağım onu adetim gelmesi için. Bebiş varsa devam.edecegim progesteron a düşük önleyici
Haa duphaston mu ? Ben duphaston kullanıyorum

Cok pahalı değil mi ben onu 60 tl ye alıyorum
Diğer testler evet 60 TL erken gebelik testleri ama bı tane çok iyisi var productor değil daha productior konfort diye çok pahalı. Normal de hep internet te toplu alırım ama hiç yapmayı düşünmemiştim test.. doktor gel diyene kadar..anneler gününde bı gaza geldim sürpriz olsun hediye olsun diye silik gördüğüm den beri yapmaktan kendimi alamiyorum

Diğer testler evet 60 TL erken gebelik testleri ama bı tane çok iyisi var productor değil daha productior konfort diye çok pahalı. Normal de hep internet te toplu alırım ama hiç yapmayı düşünmemiştim test.. doktor gel diyene kadar..anneler gününde bı gaza geldim sürpriz olsun hediye olsun diye silik gördüğüm den beri yapmaktan kendimi alamiyorum
Çok haklısın yapmakta . İnşallah gerçekten vardır rabbim gönlüne göre versin inşallah

Asilamayi ne zaman yaptirdin

2mayis cnm yarın 12. Gün işte Perşembe de kan testine gideceğim. Aslında olsa cikardi şimdiye.cunku yumurtlama belli çatlama günü belli vs o aklıma geelince teste güvenemiyom.olsa çıkardı.diyorum
Allahtan ümit kesilmez öyle deme inşallah vardır. Hangi şehirdesin kaça yaptirtin ?

Devlet hastanesinde aşılama olmak için şartlar nedir ? Ben gitsem yaparlar mı yoksa öncesinde atıyorum her yolu denedik olmadı mı demek lazim
Valla doktor uygun görürse yapıyor cnm tabi hastane aşılama için uygun bölüm infertilite olması lazım..her hastane de bu bölüm yok. Bide erkekte problem varsa yapılıyor bildiğim kadarıyla eşimde hız düşüklüğü vardı ondan yaptırdık bizde cnm. Eğer kadın da ise sorun ilaçlar la tedavi yapılıyor femara vs vs

Valla doktor uygun görürse yapıyor cnm tabi hastane aşılama için uygun bölüm infertilite olması lazım..her hastane de bu bölüm yok. Bide erkekte problem varsa yapılıyor bildiğim kadarıyla eşimde hız düşüklüğü vardı ondan yaptırdık bizde cnm. Eğer kadın da ise sorun ilaçlar la tedavi yapılıyor femara vs vs
Anladım canım ben özele gidiyorum orası yapalım demişti bakalim

Anladım canım ben özele gidiyorum orası yapalım demişti bakalim
Özel hastaneler 20 binden başlıyor galiba gerçi şehrine göre değişir sen hangi şehirde sin. Boş bu saatte hala uyumadik ya hamile olsaydı lk dayanmaz uyurduk. Genelde hamilelik belirtileri nin ilk bilinen özelliği çok uyku erkenden yatma uyanamama..

Özel hastaneler 20 binden başlıyor galiba gerçi şehrine göre değişir sen hangi şehirde sin. Boş bu saatte hala uyumadik ya hamile olsaydı lk dayanmaz uyurduk. Genelde hamilelik belirtileri nin ilk bilinen özelliği çok uyku erkenden yatma uyanamama..
Negatif 😪 inşallah senin pozitif tır cnm

Eklentiler

• IMG_20240514_063004.jpg
    IMG_20240514_063004.jpg
    178 KB · Görüntüleme: 20
X