Gebelik testim

Ahsnmihra23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2023
47
5
22
Kızlar akşam gebelik testi yaptım çok net ikinci çizgi çıktı sizce yanılma payı varmıdır çok korkuyorum artı med markası gecikmenin 5. Günü

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 188
Rahat 2-3 haftalık var canım çok net belli ama artimet değince bi şaşırdım ilk defa bu markada bu kadar net gördüm pozitifi hayırlısı olsun 🌸

Rabbim isteyen herkese nasip etsin kızlar içimi ferahlattınız şehir dışındayız çarşamba günü kan vericem hiç aklımda yoktu geçen ayı süt hormonum yüksek çıkmıştı Allahtan doktorum ilaç vermedi bidahaki adetinde gel dedi sonra memde beze çıktı oda meme dokusuyla alakalıymış ağlayarak dua ettim hep isteyen herkese nasip et dedim 🤲🏻

Stres yapmayın kızlar tek diyeceğim şey o aklınızdan çıkarın ben daha yapmazdım beklemiyordum çünkü eşim ısrar etti

Baya belirgin ve hemen böyle oldu 40 50 saniye içinde

Eklentiler

• 7794BEA2-9D33-4E3F-8AD6-C0F3EB706FE5.jpeg
    7794BEA2-9D33-4E3F-8AD6-C0F3EB706FE5.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 163
Herkese merhaba. Pcosluyum. Adet döngümün bugün 30. Günü. İlaçsız adet olamıyorum maalesef. Sabah işe gitmeden bir test yaptım. Unutmuşum hazırlanırken🤦🏻‍♀️ eve gelince böyle bir çizgi gördüm. Çok heveslenmekte istemiyorum geç gördüğüm için. Sizce kuruma çizgisi mi yoksa gebelik var mıdır? 😊
IMG_2784.jpeg

X