Gebelik testi yaptım

Kızlar berbat bir gün geçiriyorum içeriği ilk açarken de yazdım sabah arkadaşım doğum yapmıştı bebeğini görmeye giderken kaza yaptım . Saçma sapan bi şekilde ilk aklıma gelen şey ya bebeğime bişey olduysa oldu .. eve gelir gelmez test yaptım az önce attığım test ben göremedim ama siz gördünüz .. şimdi gittim bi yürüyüş yaptım eczaneden test aldım yaptım ve bu sefer ben de gördüm 2. Çizgiyi 🥺 kafayı mı yedim yoksa ??
canım yorumların hepsını okuyayım derken ıkıncı testını gordum tebrıkler :9 ılk paylastıgın testte hayalet bir çizgi bende görmüştüm açıkcası. Gecmıs olsun bu arada kaza da yapmıssın ama bosver aldıgın habere bak sen :)))) masallah

Kızlar berbat bir gün geçiriyorum içeriği ilk açarken de yazdım sabah arkadaşım doğum yapmıştı bebeğini görmeye giderken kaza yaptım . Saçma sapan bi şekilde ilk aklıma gelen şey ya bebeğime bişey olduysa oldu .. eve gelir gelmez test yaptım az önce attığım test ben göremedim ama siz gördünüz .. şimdi gittim bi yürüyüş yaptım eczaneden test aldım yaptım ve bu sefer ben de gördüm 2. Çizgiyi 🥺 kafayı mı yedim yoksa ??
Gayetnbelli 2. Çizgi 😍😍

canım yorumların hepsını okuyayım derken ıkıncı testını gordum tebrıkler :9 ılk paylastıgın testte hayalet bir çizgi bende görmüştüm açıkcası. Gecmıs olsun bu arada kaza da yapmıssın ama bosver aldıgın habere bak sen :)))) masallah
Teşekkür ederim canım benim Allah herkesin gönlüne göre versin 🙏🏻 arabam baya köyü oldu ama nazar çıktı diyerek avutmaya çalışıyorum kendimi 😅 sabah yaptığım testleri alarak koşa koşa doktora gittim doktor testte var görünüyor dedi ultrasonla baktı rahim hazır ama daha çok erken olunca böyle göremem dedi kan verdim bakalım zamanın geçmesini bekliyorum şimdi inşallah hcg güzel bir değer çıkar ❤️🙏🏻

Benim içinde dua et nolur Rabbim sağ salim ilerletsin ve sagsalim kucağına almak nasip etsin çok sevindim Allah çok mutlu etsin seni ♡

Benim kan 19 çok düşük çıktı :KK43: bugün tekrarlamıştım 4 e düşmüş. Kimyasal gebelik gibi bişey yaşamışım hamile değilim çok çok üzgünüm Allahım herkesin gönlüne göre versin

X