Gebelik testi için gün sayanlar var mı?

Eczanede 2 3 katı fiyatında İnternette daha ucuz gerçekten
Birde her eczanede olmuyor, geçen gün epey kasık ağrısı yaşadım kesin var diye sabredemeyip eczaneye gittim fortest vardı birtek mecburen aldım daha önce de duymamıştım iyi midir değil midir diye, yaptım zaten çıkmadı. Sanırım beteda en hassas predictor early 10 betayı bile gösteriyormuş.

Birde her eczanede olmuyor, geçen gün epey kasık ağrısı yaşadım kesin var diye sabredemeyip eczaneye gittim fortest vardı birtek mecburen aldım daha önce de duymamıştım iyi midir değil midir diye, yaptım zaten çıkmadı. Sanırım beteda en hassas predictor early 10 betayı bile gösteriyormuş.
En sağlıklısi gecikme aslında da işte sabredemiyoruz 😬

selam kızlar bende uygulamaya göre yumurtlama dönemindeyim yani dün gebelik ihtimali yüksek yazıyordu bugün orta yazıyor. Akşam ve gece olmak üzere ilişki oldu. (25 mayıs gecesi yani) sizce tutar mı? Hatta foto da ekleyim takvimde kalp olan kutularda yani günlerde ilişki oldu. 10 mayısta adet olmuştum. 16 mayısta bitti. Zaten fotoda belli Lütfen cevap verin

Eklentiler

• IMG_7417.png
    IMG_7417.png
    139,4 KB · Görüntüleme: 18
selam kızlar bende uygulamaya göre yumurtlama dönemindeyim yani dün gebelik ihtimali yüksek yazıyordu bugün orta yazıyor. Akşam ve gece olmak üzere ilişki oldu. (25 mayıs gecesi yani) sizce tutar mı? Hatta foto da ekleyim takvimde kalp olan kutularda yani günlerde ilişki oldu. 10 mayısta adet olmuştum. 16 mayısta bitti. Zaten fotoda belli Lütfen cevap verin
Doktorlar yumurtlama gününden 5 gün önce ve 3 gün sonra olmak üzere 8 gün gün aşırı ilişki öneriyor. Bir de programa göre değilde ovulasyon kullanmanızı tavsiye ederim. Programlar ortalama tarihleri söylüyor ama ovulasyon yumurtlama oldu mu olmadı mı net söylüyor. Umarım pozitif olur ❤️

Doktorlar yumurtlama gününden 5 gün önce ve 3 gün sonra olmak üzere 8 gün gün aşırı ilişki öneriyor. Bir de programa göre değilde ovulasyon kullanmanızı tavsiye ederim. Programlar ortalama tarihleri söylüyor ama ovulasyon yumurtlama oldu mu olmadı mı net söylüyor. Umarım pozitif olur ❤️
Ovulasyon alıp kendimi stres yapmak istemedim cünkü cok takıyorum. Daha 3. Deneme ama heyecanlıyım çok umarım 🙏🏻

Selam arkadaşlar konu başlığınızı gördüm bende dahil olmak istedim birkaç gün önce test yaptım bir test sonucu bu kadar karmaşık olabilirdi benim için belki erken yaptım diye düşünüp birkaç gün daha beklemek istiyorum fakat beklemek çok güç gerçekten 🙏 yaptığım testler sırasıyla bu şekilde biri bozuk çıktı test şeridinin dışında çizgi verdi vs vs derken son teslim 4-5 gün önce prediactor oldu sonucu da böyle fakat çok ince ilk yaptığımda da bu kadar inceydi ama gözlerim şaşı oldu görmek için kuruduk ça da rengi belli oldu ama dediğim gibi paços olduğumdan emin olamıyorum hiçbir şeyden yok gibi ama bazen var gibi de hissettiriyor vücudum normalde yumurtlama testlerinden kullanıyordum fakat çok stres yarattılar bende o yüzden birkaç aydır bıraktım bu kez de akıntı takibi yapmaya başladım ne kadar doğrudur bilmiyorum anlayanınız var mı acaba ? Şimdiden çok teşekkürler
Biz sabırla bekleyen anne adaylarına kucak dolusu hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin allahım ❤🙏

Eklentiler

• 1000017698.jpg
    1000017698.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 11
  • 1000017699.jpg
    1000017699.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 9
  • 1000017689.jpg
    1000017689.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 8
  • aa360aa6-447c-41b3-a6e7-d30ccba00356-1_all_1330.jpg
    aa360aa6-447c-41b3-a6e7-d30ccba00356-1_all_1330.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 8
  • 1000018142.jpg
    1000018142.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 10
  • 1000018166.jpg
    1000018166.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 11
Kızlar merhaba. 16 mayıs yumurtlama pik gördüm. 30 mayıs regl bekliyorum. Bugüne kadar testlerim negatif çıktı ama bugün akıntı arasında ip şeklinde pembelik gördüm. Kızımda da böyle yerleşme lekesi olmuştu. Merakla bekliyorum yaa. Testte çıkmaması biraz aklımı kurcalıyor sadece. Ya da erken mi geliyor regl bilemedim.

X