GEBE KALMAK İÇİN ÖNERİLERİNİZ

Ya biz biraz erken başladığımız için pikten 2 gün önce ve son ilişkimizde pikin 2. Günü oldu. Sonrasına devam etmedik 😂 yorulduk ama spermler 4/5 gün canlı kaldığı için tuttu çok şükür.
Yani çatlamadan önce ilişki olması daha önemli yumurta tüpe gelemeden sperm o yolda ilerleyip tüpe giriyor yumurta çatlar çatlamaz dölleme yapabiliyor. Yani çatlamadan önce mutlaka ilişki olması lazım. Sonra ki günlerde de yine garanti olsun diye yapılabilir. Ama her gün ilişki sperm kalitesini düşürüyor. Gün aşırı en sağlıklısı
oyle mi diyosunuz? valla ne yapicagimizi sasirdik, benim ilk gebeligim ilk denememde hic bunlari hesap etmeden her gun yapinca mi yoksa gun asiri mi onu bile hesap etmeden tutmustu ya nasil oldu sasiriyorum

allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah cok cok mutluluk verici bi haber :) valla bakalim suan gun asiri gidiyoruz bi yandan da ovulasyona devam, dediginiz gibi catlamadan once mutlaka oluyor zaten pik gordugum gunun aksami iliski oluyo genelde bakalim :KK43: allah guzel haber vermeyi nasip etsin insallah bu ay ya

oyle mi diyosunuz? valla ne yapicagimizi sasirdik, benim ilk gebeligim ilk denememde hic bunlari hesap etmeden her gun yapinca mi yoksa gun asiri mi onu bile hesap etmeden tutmustu ya nasil oldu sasiriyorum

allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah cok cok mutluluk verici bi haber :) valla bakalim suan gun asiri gidiyoruz bi yandan da ovulasyona devam, dediginiz gibi catlamadan once mutlaka oluyor zaten pik gordugum gunun aksami iliski oluyo genelde bakalim :KK43: allah guzel haber vermeyi nasip etsin insallah bu ay ya
İnşalllah olur. Bir kere hamile kaldıysanız yüne kalırsınız vakti zamanı vardır onunda :)

Ayy insallah ya umarim oyle olur :) neden dusuk oldu vs. onu da bilmiyorum ki yurtdisinda oldugum icin burdakiler dusuk sonrasi kontrolu bile telefonla yapiyor Turkiyeye gelmek icin gun sayiyorum :KK43:
İlk 3 ay düşük riski oluyor. Genelde sağlıksız gebelik olursa tutunamıyor düşüyor. Bende şu an korkuyorum inşallah sağlıkla alırım bende kucağıma. Ama 1 kere düşük oldu diye hep öyle olacak diye bir şey yok. Siz yumurtlama döneminizi kontrollü gidin tutar inşallah içinizi ferah tutun

İlk 3 ay düşük riski oluyor. Genelde sağlıksız gebelik olursa tutunamıyor düşüyor. Bende şu an korkuyorum inşallah sağlıkla alırım bende kucağıma. Ama 1 kere düşük oldu diye hep öyle olacak diye bir şey yok. Siz yumurtlama döneminizi kontrollü gidin tutar inşallah içinizi ferah tutun
insallah size dua ediyorum guzel olsun insallah hersey :) umarim bakalim oyle yapiyoruz hersey guzel olsun

Bal polen propolis arı ekmekli karışımlar oluyor gebeligi yüzde 330 arttırdığı söyleniyor ve gerçekten deneyip hamile kalan çok insan da var bende hâlâ deniyorum bakalım nasip..
Merhaba, bende polen var arı sütünü aldım ama ne kadar karıştırıp nasıl kullanacağım bilmiyorum sizin bilginiz varsa öğrenebilir miyim?

X