Gebelik te sarı akıntı

Geçmiş olsun canm sağ saglim sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız inşallah 18 inde gitmiş tim sarı akıntım var dediğimde önce antibiyotik verecekti vazgeçti bu ilaçtan verdi evet faydası oldu gibi sarı olan akintm rengi daha çok açıldı bugün akintm olmuştu mesela beyaz gibiydi nerdeyse düzenli kullanmak gerek heralde
Teşekkür ederim probiyotik sanırım bu bir dr a sorayım, ya bir de bugün regl günüm normalde acayip regl ağrısı gelecektim resmen korktum sizde de böyle hır şeyler olmuş muydu ? Siz daha ileridesiniz sanırım sorayım bi dedim

Maşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah cnm yani hala var yani demi bu akıntı sendede kusura bakma cnm 2 düşük yasadigim için bu üçüncü gebeliğim o yüzden korkuyorum yani o yüzden soruyorum
Bende iki düşük yaşadım üçüncüye hamileyim sizin düşük sebebiniz neydi şimdi hamilelikte nelere dikkat ediyorsunuz sürecinizi anlatır mısınız bende çok korkuyorum

Bende iki düşük yaşadım üçüncüye hamileyim sizin düşük sebebiniz neydi şimdi hamilelikte nelere dikkat ediyorsunuz sürecinizi anlatır mısınız bende çok korkuyorum
Bende 2 iki düşük yasadm ilk düşüğüm kan uyuşmazlığıydi 2 ci düşüğüm ikizlere hamileydim enfeksiyon kapmisim o yüzden su gelişiyle gittim kaybettim üzerine 1 kere adet gördüm ikizlerden sonra hamileyim çok şükür şuan ki halime şuan dikkat ettiklerim bol su tüketmeye çalışıyorum ilk başlarda 3 veya 4 litre içiyordum şuan 2 veya 2 buçuk ancak icebiliyorum afedersiniz her lavoboya gittiğimde akıntım varmı varsa hemen peceteyle bakıp rengine bakıyorum şarkıydı bayağa bı ara nerdeyse yeşil oldu gibi suyu arttirdim tabi Dr randevu alıp hemen göründüm ama bol bol meyve yiyin elinizden su eksik olmasın ağır iş yapma ani hareketler elinden geldiğince dua zikir namaz bukadar canm Rabbim sağ saglim sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Teşekkür ederim probiyotik sanırım bu bir dr a sorayım, ya bir de bugün regl günüm normalde acayip regl ağrısı gelecektim resmen korktum sizde de böyle hır şeyler olmuş muydu ? Siz daha ileridesiniz sanırım sorayım bi dedim
Korkma bu ağrıların çok normal Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah benimde mesela 2 gündür falan göbek deligimin sağ tarafından karın tarafim ağrıyor büyüyor ondan cunki kontrole gittiğimde her şey yolunda çok şükür dikkkat edin bol su tuket canm 3 veya 4 litre rahat tüket elinden su eksik olmasın Rabbim yardimcn olsun Sağ saglim sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah cnm

Ha bu arada eşimle ilişki kaç aydır yok yani bebeğimin sağlığı için tekrar düşük yaşanmaması için bir birimizden bu konuda konuşup böyle karar aldk

Teşekkür ederim probiyotik sanırım bu bir dr a sorayım, ya bir de bugün regl günüm normalde acayip regl ağrısı gelecektim resmen korktum sizde de böyle hır şeyler olmuş muydu ? Siz daha ileridesiniz sanırım sorayım bi de
İlişkiden kaçın bence ben bu konuda eşimle konuşup anlastk ilişki bende kaç aydır yok çünkü düşüğü tetikleye bilir enfeksiyon çabuk kapmami sağlar diye böyle bı karar aldk bizde

X