Gebelik te sarı akıntı

Selam hanımlar 13+4 haftalık gebeyim koyu sarı akıntım var şu içmeyi 3 gündür arttirdim tabi açık sarıya döndü rengi böyle durumu yaşayan varmı tehlikeli mi
Selam canım akıntı genelde idrar yolu enfeksiyonu oluyorsa olur diyorlar ben de de hep var bol su içmek önemli ama sen yine de bi idrar testi versen daha iyi olur

Maşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah cnm yani hala var yani demi bu akıntı sendede kusura bakma cnm 2 düşük yasadigim için bu üçüncü gebeliğim o yüzden korkuyorum yani o yüzden soruyorum
Çok geçmiş olsun amin inşallah sağ salim alırız bebişlerimizi bende hep akıntı vardı gebelikten önce de akıntısız günümü pek hatırlamam bence sen idrar testi versen daha iyi olur suya katılan bir ilaç vermişti bana doktor bi görünsen daha iyi olur enfeksiyon da hiç boşlanacak birşey değil canım

Çok geçmiş olsun amin inşallah sağ salim alırız bebişlerimizi bende hep akıntı vardı gebelikten önce de akıntısız günümü pek hatırlamam bence sen idrar testi versen daha iyi olur suya katılan bir ilaç vermişti bana doktor bi görünsen daha iyi olur enfeksiyon da hiç boşlanacak birşey değil canım
Amin çok saolasn cnm öyle yapacam

24 haftalik hamileyim idrar yollarimda herhangi bir sıkıntım yok ve baştan beri sarı akıntım oluyor. Normaldir canınızı sıkmayın :)

24 haftalik hamileyim idrar yollarimda herhangi bir sıkıntım yok ve baştan beri sarı akıntım oluyor. Normaldir canınızı sıkmayın :)
Ay resmen aradığım yorum bir nebze de olsa içime su serpti. Cuma akşam beta 79la öğrendim gebeliğimi, bir önceki dış gebelikti o yüzden tedirgin ve endişeliyim. Kokusuz sarımsı akıntım var benim de hani regl öncesi gelir sonra pembeye döner regl başlar ya öyle, ve regl olcakmış gibi hissediyorum bazen, korkuyorum ben de 😞

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-18-15-51-15-45_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    Screenshot_2023-12-18-15-51-15-45_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 28
Selam hanımlar 13+4 haftalık gebeyim koyu sarı akıntım var şu içmeyi 3 gündür arttirdim tabi açık sarıya döndü rengi böyle durumu yaşayan varmı tehlikeli mi
Merhaba ne yaptınız acaba ben de 7.4 hamileyim benim de sarı akıntım oldu ama hep vardı sanki daha önce daha açık renk gibiydi de ben de yarın bi aile hekiminde idrar vereceğim. Size doktor ne dedi geçti mi şikayetiniz ?

Merhaba ne yaptınız acaba ben de 7.4 hamileyim benim de sarı akıntım oldu ama hep vardı sanki daha önce daha açık renk gibiydi de ben de yarın bi aile hekiminde idrar vereceğim. Size doktor ne dedi geçti mi şikayetiniz ?
Geçmiş olsun canm sağ saglim sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız inşallah 18 inde gitmiş tim sarı akıntım var dediğimde önce antibiyotik verecekti vazgeçti bu ilaçtan verdi evet faydası oldu gibi sarı olan akintm rengi daha çok açıldı bugün akintm olmuştu mesela beyaz gibiydi nerdeyse düzenli kullanmak gerek heralde

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-18-15-51-15-45_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    Screenshot_2023-12-18-15-51-15-45_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 24
X