Gebelik Mi? Kist Mi?

hakdar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
47
0
HERKESE MERHABA.... BEN YAKLAŞIK BUGÜN 17,GÜN REGLİ OLMADIM HALA.OCAK AYINDA DA BÖYLE BİR GECİKME YAŞADIM.ÇOK ÖNEMSEMEMİŞTİM.AMA BU SEFER HAMİLELİK OLABİLİR DİYE İDRAR TESTİ, KAN TESTİ YAPTIRDIM HEPSİ NEGATİF.ACABA GEÇ DÖLLENME OLMUŞ OLABİLİRMİ?KAN TESTİNDE ORAN KAÇ ÇIKIYOR BİLGİSİ OLAN VARMI? BİRDE SANKİ REGLİ OLACAKMŞ GİBİ BELİRTİLERİM VAR.BELİMDE AĞRILAR OLUYOR.KİLO PROBLEMİMDE VAR DİYORUM YUMURTALIKLARDA YAĞLANMA OLABİLİRMİ YADA KİST....senağlama İŞİN AÇIKCASI ÇOK ÜZÜLÜYOR VE KORKUYORUM. FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR. BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİMa.s.

ya test sonucunun yanında
negative ( (küçüktür işareti 1.20 yazıyor canım ya aslına bakarsan tam olarak nerden bakıldığınıda bilemedimki.birde alt kısımlarda gebelikleri hafta hafta vermiş olması gereken miktarlarmı bilmiyorum onalrın yanında da kısım kısım ayırmış.nolur bilgin varsa kaç olması gerekiyora.s.
Kaç çıktı kan testi sonucun??
Geç döllenme olabilir canım..

sonucun 1.20 çıkmış şimdilik epey düşük bir sayı.Ama adetin gelmezse yenileyebilirsin.Hayırlısı olsun canım.Üzme kendini.

darkinlife teşekkürler canım.ama negatif yazdığına göre hamile değilim.:KK43:((( ama ben bu testi sağlık ocağında yaptırdım ve laboranta deli oldum.o arada bir bayan daha vardı ondan da kan aldı.(hani bahane ararız ya hep,ya karıştırdıysa diyorum:))) neyse) bu kan değerinin 5.00 mı olması gerekiyor gebelik için.ya çok soru soruyorum ama kendim araştırdıkça bişiler bulamıyorum,hala da hastalanmadım.birde ben bu testi geçen perşembe yaptırdım. ayyyy napacam ben yaaaaaaaa

X