Garnier Aktif Saf & Temiz Exfo Fırça

vargasabreu

mutedil
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2013
8.288
6.231
hanımlar merhaba.
çok hassas bir cilde sahibim. yüzüm için neutrogena'nın pembe greyfurtlu temizleme jelini kullanıyordum bir süredir.
fakat cildim de epey bir sivilce yaptı ve izlerimi daha da belirginleştirdi :/
bugün garnierin aktif saf temiz exfo fırçalı ürününü aldım
$GARNIER-AKTiF-SAF-TEMiZ-EXFO-YuZ_250501_1.jpg ürün bu...
daha önce aranızda kullanan var mı? yorumlarınız benim için önemlidir :)

hanımlar merhaba.
çok hassas bir cilde sahibim. yüzüm için neutrogena'nın pembe greyfurtlu temizleme jelini kullanıyordum bir süredir.
Eki Görüntüle 1078504 ürün bu...

fırçalı olanını değilde normal pompalı olanını kullanıyorum gayet memnunum yağlanmalarım azaldı çok güzel temizliyor sivilce falanda yapmadı bende ...

fırçalı olanını değilde normal pompalı olanını kullanıyorum gayet memnunum yağlanmalarım azaldı çok güzel temizliyor sivilce falanda yapmadı bende ...

garnier 3ü 1arada olan mı?
eğer oysa onu bende kullandım, pek bir faydasını görmedim ama neutrogenadan daha iyi olduğu kesindi tabi... :/

garnier 3ü 1arada olan mı?
eğer oysa onu bende kullandım, pek bir faydasını görmedim ama neutrogenadan daha iyi olduğu kesindi tabi... :/

hayır aktif saf ve temiz tıkalı gözeneklere karşı sivilce akne ve parlamaya karşı yazıyo altında . neutrogena bende kullandım çok beğenmedim açıkcası ve yüz bi zamandan sonra alışıyo değiştirmek lazım. bundan çok memnunum Allaha şükür :)

hayır aktif saf ve temiz tıkalı gözeneklere karşı sivilce akne ve parlamaya karşı yazıyo altında . neutrogena bende kullandım çok beğenmedim açıkcası ve yüz bi zamandan sonra alışıyo değiştirmek lazım. bundan çok memnunum Allaha şükür :)

aklımda bulunsun öyleyse, teşekkür ederim :)
fırçalıdan memnun kalmazsam pompalı olandan alayım bende.

hanımlar merhaba.
Eki Görüntüle 1078504 ürün bu...

ben de kullanıyorum bu ürünü :) benim dönem dönem çıkan sivilcelerimi geçirdiğini söyleyebilirim
fırçasından dolayı almıştım yüzümü daha iyi temizler düşüncesiyle öyle de oldu yüzümün temizlendiğini hissediyorum

ben de kullanıyorum bu ürünü :) benim dönem dönem çıkan sivilcelerimi geçirdiğini söyleyebilirim
fırçasından dolayı almıştım yüzümü daha iyi temizler düşüncesiyle öyle de oldu yüzümün temizlendiğini hissediyorum

umarım bende faydasını görürüm.
izlere bir etkisi var mı peki?

bir kaç gün Garnier Aktif Saf & Beyaz exfo fırçalı kullandım ilk başlar da memnundum fakat dün tekrar kullandım kullanınca aşırı yanma hissi oluştu sonra yıkayınca yüzüm kupkuru oldu normalde yağlı bir cilde sahibimdir. ve yüzüme o kadar yağlı kremler uyguluyorum 15 dakika sonra tekrar pul pul dökülüyor. üstelik aynaya bakınca yüzüm yanmış gibi duruyor her yerim kızarık çenem siyahlaştı hiç kimseye tavsiye etmiyorum sakın kullanmayın..

X