garanti bankası hesabımdan para çekiyo!!

E

EU1

Ziyaretçi
garanti bankasında hesabım var.2006 yılının eylül ayında hesap açtırdım.iki defadır hesabımdan para çekiliyo nedir bu ya.ilki 23.00ytl,ikincisi21.00ytl ne bu arkadaşlar bilgisi olan varmı?bu yasaya uygun değilse nereye başvuracağımıda yazarmısınız lütfen.:eek:klava:

Canım yok arkadaşımızında söylediği gibi bu her bankanın uyguladığı bir sistem. Hesap işletim ücreti... Gerçi Garanti diğerlerine göre biraz fazla alıyor o başka.

Evet alıyolar malesef, ama bildiğim kadarıyla Garanti, 2 otomatik fatura ödeme talimatı verirseniz bu parayı almıyor.

Evet alıyolar malesef, ama bildiğim kadarıyla Garanti, 2 otomatik fatura ödeme talimatı verirseniz bu parayı almıyor.

Evet; benim Garanti Bankası'nda, otomatik ödeme talimatım olduğu için, benden hesap kesim ücreti alınmıyor.a.s

garanti bankasının var öyle kötü huyları. 2005 yılında babamın banka hesabı boşaltılmıstı hackerlar tarafından.şüphelenip hesabı bloke edip babamı aradılar böyle bir havale yaptınızmı diye. babam yapmadık dedi parayı hesaba geri koyacaklarına gitti paralar.bizimki 2000 ytl idi birde bankadan 2000 ytl kredi cekmişti onun parasıda hesapda hazır duruyodu. onuda almıslar ayrıcan onuda ödedik sonra. ve arastırıldırında öyle bütük paralar gitmişki.trilyonlar gitmiş ya düşünebiliyomusunuz. ve geride alamıyorsun banka kesinlikle ben ilgilendirmez diyoKötü Kazen. böyle bir banka garanti bankası:eek:klava:
dikkat edin paralarınıza...

garanti bankası mı , iyyyyyyyyyyyk , tavsiyem olsun , sakın bulaşmayın garanti bankasına , biz bulaştık , bulaşmaz olaydık , zıkkım olsun derim başka birşey demem , para yemek için fırsat kolluyorlar ...

Çekim ücreti alıyorlar bide otomatik elma hesabın oluyor...
Eger iptal etmediysen oda fona para çekebilir canım

evet o sadece hesap işletim ücreti ve yasalara göre yılda 1 defa alabilirler benim halkbankta hesabım var yılda bir 8 ytl kesiliyor

benim akbankta hesabım var yılda 2 kere 21 ytl çekiyorlar.Baştan banada saçma geldi daha sonra bütün bankaların aldığını öğrendim.Kuzenimin garantide hesabı var.Arkadaşlar atm den para çekmemeye dikkat edin.Kuzenimin çektiği paranın 50 ytl si sahte çıktığı halde banka kabul etmedi.Bizi ilgilendirmez dedi.Haberiniz olsun.

Bizede Ykbnk In Atmsinden Sahte 50 Ytl Verdi.

bankalar bana uzak olsun zamanında cok ugrastım bırakın kredi kartını hesap bile actırmıyom artık

arkadaşlar kredi kartlarını hem zorla kakalıyorlar hem deyıllık ücret alıyorlar bu nasıl sistemdir anlamadım

Hemen hemen her banka 6 ayda bir hesap işletim ücreti alıyor Ben Akbank'la çalışıyorum Haziran ve Aralık ayında 20 Ytl çekildi hesabımdan bankayla konuştuğumda yasal prosedür olduğunu söylediler.

garanti bankası
hesap işletim ücreti alıyo senede 2 kere
sanarım 6 ayda bir
ama eğer hesapta para yoksa eline ne geçerse ara ara 3-5 topluyo malesef
ama 1 tane dahi olsa otomotik ödeme talimatı verirseniz almıyor

Şükür garantiyle tüm ilişiğimi kestim. Darısı diğer bankaların başına...

BEnim garanti hesabım var ve memnunum
Çok bi uğraştığım işlem yok gerçi
Yıllık hesap kesimi içinde 2 tane otomatik fatura talimatım var
Banka kendisi açtı söyledi
1 tane vardı otomatik ödeme talimatım
2 talimatınız olursa yıllık hesap kesimi olmaz dediler
Bende bi talimat daha verdim
Şimdiye kadarda bi şikayetim olmadı olmaz da inşlh
Seviyorum garantiyi İnternet şubesi de kullanımı güzel

benimde akbankta hesabım var eşim akbankta çalışıyor o yuzden açtırdım eger otamatik ödeme yoksa banka çakiyormuş bendende 23 çektiler sinir oldum en az 3 tane otamatik ödeme kayıt ettirmek gerekiyormuş ozman kart parası çekilmiyormuş.

benimde var garanti bankasında hesabım
ve her yıl bu hesap işletim kesintisi altında kesiliyor
yazık herkezden 21 ytl kesilse çok büyük bir rakam beee
valla banka sahibi olmak varmışş
akıllı olup bizlerde ödeme talimatı verelim
yada hesabımızı kapatalım

bizim burada yani çanakkalede otobüslerde eğer kentkartında kontörün yoksa garantinin paracard ı geçiyor. yani kredi kartı gibi cırt yapıyosun. eşimde bana olur ya otobüse bindiğinde kartında kontör kalmaz diye paracard çıkarttı.. kartı hiç kullanmadığım halde her ay 3 ,5, 10 hatta en son 28 ytl para kesiliyo. baktım olmayacak kapatalım dedik ama nerde adamın anasını ağlattılar 3 ay onunla uğraştık. telefon telefon üstüne. en son baktırdım kapanmış gözüküyo ama hiç güven olmaz bu garantiye ...:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Garanti ile ilgili yaşadığım bir konu açtım.
nefret ediyorum.
tüm tanıdıklarıma anlatıyorum.

X