G5 MASAJI YAPTIRANLAR VEYA BİLGİSİ OLANLAR LÜTFEN BUYRUN

cevizlitarcinli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
366
171
Hanımlar Merhaba ;
G5 masajı yaptıranlar var mı aranızda . Özellikle göbek bölgesi için düşünüyorum ama tecrubeli yaptırmış arkadaslarımla sohbet etmek ıstedim Anlatıldıgı gıbı etkılı mı bu G5 masajı acaba ??
postumu okuyan bılgı sahıbı olan kendısınden veya cevresındende olabılır yazar mısınız lütfen

Etkili ama senin ne istediğinde önemli portakal görünümlü bir cilt ne kadar düzelebilir onu hesap etmelisin

Hanımlar Merhaba ;
G5 masajı yaptıranlar var mı aranızda . Özellikle göbek bölgesi için düşünüyorum ama tecrubeli yaptırmış arkadaslarımla sohbet etmek ıstedim Anlatıldıgı gıbı etkılı mı bu G5 masajı acaba ??
postumu okuyan bılgı sahıbı olan kendısınden veya cevresındende olabılır yazar mısınız lütfen
siz ne zaman düşünüyorsunuz

bende 11 nisan için alacağım , uygulayan memenun kalan yokmu
ctesı gunu ılk seansa gırdım aldıgım pakette haftada ıkı kere yarım saat. ama benim müsait olmama durumumdan dolayı haftada bı kere 1 saat gıdıcem. 50 dk gobegıme yapıldı yalan yok simdilik hic bır fark yok

ctesı gunu ılk seansa gırdım aldıgım pakette haftada ıkı kere yarım saat. ama benim müsait olmama durumumdan dolayı haftada bı kere 1 saat gıdıcem. 50 dk gobegıme yapıldı yalan yok simdilik hic bır fark yok
şeker yeme , hamur işi yeme egzersiz yap dedilermi . seanslar bitince sonucu yazarmısısnız

şeker yeme , hamur işi yeme egzersiz yap dedilermi . seanslar bitince sonucu yazarmısısnız
YOOK hıiçbişey demedi bu haftada gıttım toplamda 4 seans gıtmıs oldum ınan bı cm bıle ıncelme yok... para bosa gıttı yanı ... gecen ınternette gezerken bı masaj aletı buldum 5 çeşıt baslıgı var madem mantık masaj mantıgı bunu alayım dedım.. onu aldım sıkılaştırıcı jelle birlikte.. G5 seansım bıtsın ona oyle baslayacagım.. ona bı dunya para bayılmaktansa evde kendı masajımı kendım yaparım bosa gıttı bence verdıgım para... tabı yıne bu haftada gıdecegım haftaya da son son sean sonrası bılgı yıne gecerim

benım boyum 167 cm 57 kg ım kılom guzel ama dogum sonrası gobegım var ust gobek 84 cm alt gobek 88 cm gelmişti baslamadan once gecen olctum yıne aynı 0 degısım
yeni doğum yaptıysanız zamanla geçer bence , alet kullanıncada yazarmısınız. ismi ne aletin . radyofrekans araştırıyorum şimdi . ısıtıyormu o alet

yeni doğum yaptıysanız zamanla geçer bence , alet kullanıncada yazarmısınız. ismi ne aletin . radyofrekans araştırıyorum şimdi . ısıtıyormu o alet
Yok yenı yapmadım 3 yıl oldu dogum yapalı spor falan yapacak vaktım olmuyo iş ev çocuk falan derken malesef.. yok ısıtan bır alet degıl g5 de ısıtmıyor zaten yuksek tutresımle masaj yapıyor. bu aletde tıtresımle masaj yapıyor aslında selulıt ve sıkılaşma masaj aletı dıye gecıyor ama g5 i gorunce aynı mantık gıbı geldı bana sonucta g5i de selulıt ve sıkılaşmak ıcın kullanıyorlar

meshur alısverıs sıtesıne tr.....l a 4 Başlıklı Selülit Giderici Masaj Cihazı yazarsanız çıkar ... marka yazarsam belkı yayınlamazlar dıye yazmadım

Arkadaşlar saten bu aletin inceltme yapacağını pek sanmıyorum.muhtemelen sıkılaşmak icin daha etkili.bende 5 yıl önce doğum yaptım kilom yok fakat sıkılaşma ihtiyacım var.bunun icin etkili sonuç alan oldu mu?

Hanımlar Merhaba ;
Öncelikle şunu söylemek istiyorum ben gittim on seans on iki seans falan evet incelme olmadı ama benim amacım incelme değildi iğrenç şekilde selülit problemim vardı. Azaldı mı evet azaldı en derin kat kat olan selülitlerim bile yumuşadı zaten küçükler gözle görülür şekilde sonuç verdi. Ama benim hepsi derin selülitlerdi. Sadece şu önemli gideceğiniz yer ultrason jeli kullanıyorsa ve gerçekten derecesi tek değil yapan kişide güzel bir şekilde bastırıp ilgileniyorsa yine yüzde elli yüzde elli benim gibi sonuç alırsınız. Ama asıl olması gereken yağ yakıcı yağlar yada selülit giderici kremler kullanırsanız hem kayganlık hem o şekilde masaj efsane iyi gelecektir. (Ben yapmadım) ama bu saatten sonra senede en az bir paket alıp dediğim krem yada yağla onları en aza indirip yada var olacakların önüne geçerek biraz daha kendimi iyi hissedebilirim. 🧚

Hanımlar Merhaba ;
G5 ve lenf drenaj paketi almıştım tüm vücudumun kamyon carpmıs gibi morarmasının dışında hiç bir faydasını görmedim.önermem para tuzağı bir nevi arkadslar

Hanımlar Merhaba ;
Cok eski bi post ama.yazmak.istedim ben gidiyorum 2 seansta bile gobegimden 4 bacaklarimdan 3 cm.incelme oldum morarmam olmadi selulitlerim baya baya gecti sadece biraz kas agrisi oluyor arada birde yurus yapiyorum kat kat olan gobegim duzeldi birzda yediklerme dikkat ediyorum 2 haftada 1.5kilo gtti

Cok eski bi post ama.yazmak.istedim ben gidiyorum 2 seansta bile gobegimden 4 bacaklarimdan 3 cm.incelme oldum morarmam olmadi selulitlerim baya baya gecti sadece biraz kas agrisi oluyor arada birde yurus yapiyorum kat kat olan gobegim duzeldi birzda yediklerme dikkat ediyorum 2 haftada 1.5kilo gtti

X