Fıtıkçı

Bir film daha geldi aklima😀😀
Osman Pazarlama.
Adam zahide yetiş in sağlık programına katılıyor fitik kemeri satmak için. Fıtik sorunu varmış gibi gelip kemeri tanitmak için sabote ediyor programi😀😀

Duvarlara bel fıtığı yazıp cep numarası bırakırlardı eskiden inşallah oradan bulmamışsınızdır teyzeyi :KK53::KK53::KK53::KK53:
images.jpeg

Valla fıtıkçıya değil ama bu tarz manuel terapi yapan doktora gittim. Elle fıtıklarımı tedavi etti. Gayet memnun ayrıldım. Keşke siz de doktor araştırsaydınız. Ben kendimi doktorun ellerine bırakırken bile felç etmezsiniz beni dimi diye bağrındım. İyi korkmamışsınız.
Fıtıkçı dediğiniz kişi size göre güvenilir bu işi iyi bilen biri olabilir. Ama burada bir doktor düşmanlığı halinde anlatmanızın sebebi neydi ki.
Yoo yanlış anlamışsınız .Doktor düşmanı gibi anlatmadım..Çok severim doktorları .Allah eksikliklerini göstermesin.

Komedi 😅 fitikci nedir yaa.gercekten böyle şeylere inaniyormusunuz ülkemizde yıllarını verip işini hakkıyla yapan doktorlarımız varken 😉

Neyse çok gelmeyelim bence, doktor begenmeye begenmeye bir kaç seneye muhtaç kalacak hale gelicez hepimiz yanicaz

Çarpıntılar olunca ve çoğaldıkça korkularım ve kaygılarım oluyordu .Carpıntı bitince haliyle bitti.
Zaten evhamlı biriyimdir.Bir yerim ağrısa hemen tedirgin olurum kötü bir hastalık diye.Tanıdığım coğu insanda da bu var ..Hastalıklar çoğalınca insan haliyle endişeli oluyo
Tam tersi olmuştur büyük ihtimalle. Kaygı bozukluğu öyle grip gibi bir şey değil. Geçmiş olsun.

Çarpıntılar olunca ve çoğaldıkça korkularım ve kaygılarım oluyordu .Carpıntı bitince haliyle bitti.
Zaten evhamlı biriyimdir.Bir yerim ağrısa hemen tedirgin olurum kötü bir hastalık diye.Tanıdığım coğu insanda da bu var ..Hastalıklar çoğalınca insan haliyle endişeli oluyo

Tamam o zaman bir dönem evham ve strese bağlı olmuştur. Kaygı bozukluğu apayrı bir şey. Sizin kaygı bozukluğunuz olmamış. Yanlış ifade etmişsiniz.

Merhaba hanımlar sizlere danışmak istediğim bir şey var..Benim eşimde uzun zamandır bel fıtığı var.Doktorlar ameliyat dedi ama riskleri olduğu için eşim ameliyat olmak istemedi.Doktor fizik tedavi önerdi gittik ama geçmedi..
Bizim çevremizde bir çok kişi fıtıkları tedavi eden bir teyzeden bahsetti.
Birçok kişi gidip çok fayda görmüş.Çok övdü .(Söyleyenler birbirini tanımayan kimi komşu kimi işyeri çevresinden)
Neyse bizde gitmeye karar verdik gittik.Eşimin baktıktan sonra benim de boynumda bazen ağrı oluyordu ama fıtık olduğunu bilmiyordum.
Bu arada 1 yıldır değişik ağrılarım vardı.Kaygı bozukluğu başımda değişik ağrılar kollarımda ağrı bazen akciğerlerimde bazen midemde değişik ağrılarım vardı..Kardiyoloji ,dahiliye göğüs hastalıkları bölümlerine gittim .Kan değerlerime baktırdım .Defalarca kalp krizi geçiriyorum sanıp acile kulaklarımda çınlama için kbb ye gittim ama bişey çıkmadı.Artık derdim ne diye düşünmekten delirecektim.Çarpıntılarım son günlerde iyice çoğalsı .Yatağa yatmamla dahada artıyordu.
Neyse fıtıkçı ablaya öylesine banada bakarmısın bende de fıtık varmı dedim.Boynuma bakacak sanmıştım.Kulunçlarıma baktı .(Sabunlu suyla ovarak)Bana 3 tane boyun fıtığın var biri patlamak üzere dedi.Kalbine baskı yapıyor dedi. Sonra ovup bastırarak bişeyler yaptı.Bir an başım çok döndü.Sıra çok olduğu için başımın dönmesi geçince hemen kalktım çıktık.1 hafta ağrın olur sonra geçer dedi sadece.
Eve gelince boyun fıtığını iyice araştırdım.Bende tüm belirtiler varmış.Ne benim nede doktorların aklına gelmedi boyun fıtığı.Şu an hala ağrım oluyor.Düzeldim mi anlamadım bu yüzden hala.
Önceden bir akrabam yıllarca bel fıtığından tedavi gördü resmen sürünüyordu.O zaman onu son çare böyle fıtıkları tedavi eden birine götürdüler ve o günden sonra birdaha beli ağrımadı bile..Bunu gördüğüm için bende böyle yöntemlere sıcak bakıyordum zaten.
Sorum şu hiç boyun fıtığı olup benimki gibi belirtiler yaşayan ve fıtıkçı diye adlandırılan kişilere gidip kurtulan oldu mu..Şu an hala ağrım var ,kaygı bozukluğumda henuz gitmedi bu yüzden gidenlerden yorum alırsam sanırım biraz rahatlıyacağım.
Merhaba Şuan ne durumdasınız

X