Fit in time

Meraba ben de karşıyakadayım ben de gitmek istiyorum. Görüştünüz mü siz?
Evet görüştüm demosuna da gittim gerçekten güzel bir sistem fiyatları öyle bir sisteme göre normal ama şuan öğrenci olduğum için bana fazla geldi açıkçası ve en fazla seans 2 kişi birlikte alınabiliyor indirim de yapmıyorlar şuanlık malesef o yüzden rafa kaldırdım :/

izmir alsancakta başlamayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım gerçekten işe yarıyomu acaba vücudumda yağlanma var haftada 1 gün işe yararmı faydasını görenler yada görmeyenler ???

Arkadaslar merhaba fit in time halkalida 10 derslik paketim 560 tl karsiliginda devredilir. Ilgilenenler burdan ulassin lutfen. Baska subeyede tasinabilir

Evet görüştüm demosuna da gittim gerçekten güzel bir sistem fiyatları öyle bir sisteme göre normal ama şuan öğrenci olduğum için bana fazla geldi açıkçası ve en fazla seans 2 kişi birlikte alınabiliyor indirim de yapmıyorlar şuanlık malesef o yüzden rafa kaldırdım :/

izmir alsancakta başlamayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım gerçekten işe yarıyomu acaba vücudumda yağlanma var haftada 1 gün işe yararmı faydasını görenler yada görmeyenler ???

Beni demo için aradılar ama müsait olmadığım için gidemedim malesef, ben de Alsancaktakine gitmeyi düşünüyorum, paketlerin fiyatları hakkında bilgi verebilir misin @meliii355

Arkadaslar ile yarıyor ben hamıleyım dıye devam edemıcem o yuzden satılık kampanyadan almıstım saatı 56 tl 10 dersım var almak ıstersenız ıstedıgınız subeye aldırabılırım

Arkadaslar ile yarıyor ben hamıleyım dıye devam edemıcem o yuzden satılık kampanyadan almıstım saatı 56 tl 10 dersım var almak ıstersenız ıstedıgınız subeye aldırabılırım

merhaba bugün demo ya gideceğim eğer memnun kalırsam alabilirim sizden

Fiyatına ne dediler peki? Ben de demo için randevu aldım ama Bi türlü vakit ayıramadım biraz da uzak kalıyor bana. Ama ocak itibariyle gitmeyi planlıyorum.

Nişantaşın'a gittim ve 10 seanslık paket aldım. Deneme seansı çok güzel geçti. Dün gitmiştim bugün tüm kaslarımı hissediyorum. Yaptığın ilk ağır spordan sonra kasların ağrıyor ya normalde 20 dklık antremanla aynı kas ağrısını yaşıyorum. Daha önceden spor yapmış birisi olarak bence kesinlikle işe yarıyor.

X