Fit Club 🏋🏻‍♀️

4haftalik , haftada 2 derslik bootcamp a katilsam mi katilmasam mi diye kararsizim 🥲
Azcik tuzlu ama spora tekrar donmeme sebep olur gibime geliyor

onlar saniye mi?

kac set yapcaz?

aslinda isinma seansi olarak birer set yapabilirim agirlik calismasi oncesi, ortasi ve sonrasi, olur mu oyle ki?
Ay gormedim yazdigini. Evet saniye.
20dk ayiriyorsun . As many rounds as possible anlaminda amrap
1 dk veya 2 dk ara verip tekrar yapabilirsin..nabzin tam dusmeden de devam edebilirsin 45-60 sm ara verip

4haftalik , haftada 2 derslik bootcamp a katilsam mi katilmasam mi diye kararsizim 🥲
Azcik tuzlu ama spora tekrar donmeme sebep olur gibime geliyor

tuzluysa katilma

En guzeli en ucuz ve en yakin gyme katilmak, boylece duzenli gidebilirsin, bir kac haftalik challenge lar daha cok evde yapilir bence, bosa para dokme.

ben de eger daha fazla para cikaracaksam benim ablalarin spor programi var onu dusunuyorum, ama ne kadar faydasini gorururm kestiremiyorum.

Kızlarrr 🤗 yeni yılınız kutlu olsun sağlıklı mutlu huzurlu sevdiklerimizle güzel bir yıl olsun. Kilo olarak hafifleyip hayalimizden de güzel bir yıl geçirelim 💕💕💕🙏🏻

Sana da geçmiş olsun yavrum nereye düştün noldu kız ?
Ah yeni gördüm mesajı valla yürüyüş dönüşü bizim mahallede kayıp düşüp bileğimi burktum. Yeni yeni tam iyileşti biraz zorlayınca şişti falan ama çok şükür artık 🙏🏻 siz nasılsınız?

hepi niv yıirs beybisular :KK200:
nörürsünüz gtler göbekler baldırlar bacaklar nasıl :KK70:

Lori Lori belalım, Alys Alys gökten düşen çatlak inci tanesi, A Arrietty_ big patron nasılsınız anacım konsey kuruldu mu ekip ruhunu kamçılayacak biri lazıma söyleyin:deli:

X