Elektrikli Mutfak Aletleri Fissler düdüklü tencere tavsiye

Emirazra

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
9
1
32
Merhabalar kizlar düdüklü tencere arayışında yım şuan aklımda fissler var, kullanımı nasıl pişirmesi kaç dakika hiç bir bilgim yok kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarsa çok makbule geçer almayı düşündüğüm düdüklü "fissler vitaquick bluepoint 8 litre" bizzat kullanan hanımlar yazin lütfen 😘😘

Merhabalar.Ben de çeyizim için çok araştırdım canım en sonunda Fissler aldım. Çok da memnunum etleri lokum gibi pişiriyor. pişirme süresi çok kısa ve lezzetli pişiriyor.Kullanımı da aşırı rahat. Kuru fasulyenin bile tadı bir başka oluyır :)
Ama diğer düdüklü tenecrelere göre fiyat olark daha pahalı. Ben çok araştırdım ve en uygun aşağıdaki adresten aldım.Çok da memnunum . Tavsiye ederim . Umarım yardımcı olmuştur. link bırakıyorum.
....

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun araştırmalarım sonucunda fissler witaquick red 8lt aldım 1100 gibiydi fiyatı çok memnunum, kullanım, temizlik harika buzlukta don olan yaprak sarmasini bile 5 dakikada lokum gibi koyuyor

Merhabalar.Ben de çeyizim için çok araştırdım canım en sonunda Fissler aldım. Çok da memnunum etleri lokum gibi pişiriyor. pişirme süresi çok kısa ve lezzetli pişiriyor.Kullanımı da aşırı rahat. Kuru fasulyenin bile tadı bir başka oluyır :)
Ama diğer düdüklü tenecrelere göre fiyat olark daha pahalı. Ben çok araştırdım ve en uygun aşağıdaki adresten aldım.Çok da memnunum . Tavsiye ederim . Umarım yardımcı olmuştur. link bırakıyorum.
....
Merhabalar canım güle güle kullan bende sonunda aldım ve çok memnunum

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim. 8 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Biraz pahalı ama gözü kapalı alın derim

X