femara (letrozole) kullanmış olanlar

Sofiasofia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
1.005
1.042
31
hanımlar femara başlayalı, 3 gün oldu adetin 3. günü başlattı doktor, bugün reglimin 5. günündeyim, 2 gün yogun kanamam oldu sonraki günler sıklığı azaldı ama kanamalarım devam etti, normalde azalarak biterdi ama bitmedi. ara ara azar azar gelmesi sanki bugün reglim bitmeyecekmiş gibi hissettiriyor. femara kullanıp benim gibi azar azar kanama gören oldu mu adetin süresini uzatıp ?

hanımlar femara başlayalı, 3 gün oldu adetin 3. günü başlattı doktor, bugün reglimin 5. günündeyim, 2 gün yogun kanamam oldu sonraki günler sıklığı azaldı ama kanamalarım devam etti, normalde azalarak biterdi ama bitmedi. ara ara azar azar gelmesi sanki bugün reglim bitmeyecekmiş gibi hissettiriyor. femara kullanıp benim gibi azar azar kanama gören oldu mu adetin süresini uzatıp ?
Evet normalde 6 gün süren adetim 8 günü falan bulmuştu benimde. Belki femaranin etkisindendir. Bir arkadaş daha kullanmış 10. Güne geliyordu soruyordu femara ile adeti uzayan var mı diye. Olabiliyor yani bence

benim femara kullandığım ay reglim 9 gün sürdü (normalde 7 gün sürer) ama önemli değil o. takılma ona. yumurtalar zaten reglin 4.günü büyümeye başlıyor

Benim de leke şeklinde devam etti normalde 5/6 gün sürer regl ama geçen ay Femara kullandığım için 5 gün normal kan olarak kalan 4 gün de leke olarak devam edip bitti

X