FAZLA KİLOLARA VEDE (bebek için diyet)

ben bi şey duymusdum
yemekle beraber , icersine limon skılmış ılık su içmek kilo verdiriyormuş.

kııı bebekliik benden çok sonra başladın sen yaa ikimizde aynı kiloyu vermişizzz aam bu haksızlık ben hala 69.6 yııım :KK43:

azerin saol canım..devam ediyorum:))

aslım ben birde sabahları sabah kahvaltısı yeerine öğren kahvaltısı yapıyorum:))

bılmıyorumkı aslı ben 1 ve ya 2 dilim ekmekden fazla ekmek yemiyorum.....bırde 1 haftadır plav yapmadım:)ama dün akşam çok az makarna bi kase çorba yarım dilim ekmek ve bir tane dolma yedim...ay aslı bu benım yedim kuş kadar bana göre:))))

ben eskiden neler yerdim .....makarnadan rahat iki tabak yerdim ....eşim eve abur cubur almış mesela ondan yemiyom..onlarda benı mahvetti zaten...

bakalım devam ediyorum...inşallah istikrarlı giderim..

günaydıııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn bu sabah tardı da 68.8 geldiiim. nihayett yaaaaa.bir hafta da bi kiloda takılırım kalırım ama neyse buna şükür.3 haftada 3.4 kilo verdim. haftada 1 kilo veriyorum ortalama buna şükür değil mi kız bebek. canım beni de obur cuburlar yaptı böyle.. biz artık marketten hiç almıyoruz onları benim avantajım eşiminde diyette olması :) öptüm seni canım bence sen sonuca çabuk ulaşacaksıın.... oğlak burcuuu hırslıdıııırrrrrrrrrr:)

ahanda oğlak burcunun hırslı olduğu konusuna acayip derecede katılıyorum amaaaaa hırslı olmakla da olmuyor aslıcım yaaaa
bu ara ben hamile kalmak istiyorum haberiniz olaaaa

kalırsın inş. morgül kıız son araştırmalarımda öğrendiğime göre tedavisi en kolay kısırlık pkos muş canım tedavinin başarı oranı çok yüksekmiş. inşallah sende sonuca ulaşacaksın gönlünü ferah tut. yumurta var mı var, sperm var mı var. eee olmaması iiçin neden yok canım. er yada geç olcak inş.

aslııı burdaya bizim konu aaaaaa bi bulkamadın:)))

kızlar diyete devam ama artık sanırım avaş verecem kiloyu çünkü midem küçüldü şimdi yapacağım şey vücudan yağların yanması onun içinde hareket etmem lazım..

kızlar hala adet olamadım ..ve dr gidecem ..adet oolmam lazım ve pkoyum pkonun düşmanı kiloo ..kilolarımızı vermek zorundayız...

77 kiloydum hala tartılmadım..ben yokum 2 gün artık pazara tartılırım ..yazarım kilomu...

aman aslı sayfayı kaybetme:))))

herşey bebek için...normal bebeğim olmasını istiyorum ama bu pko galiba tedavi edilmesi lazım...3 kiloda versem iyidir bence ...birde pkolular tatlıdan uzak durun başlıca besin kaynayı üüüüüüüü çok severim ben tatlıyı yaaaaa üüüüüüüüü

neyse kızlar öptüm hepiniz...

ahanda oğlak burcunun hırslı olduğu konusuna acayip derecede katılıyorum amaaaaa hırslı olmakla da olmuyor aslıcım yaaaa
bu ara ben hamile kalmak istiyorum haberiniz olaaaa

morum 55 e düşsene:)) zor biliyom ama böyle dene derim sana biraz hırslı olmalıyız...düşünsene zayıflayınca midemiz küçülecek ve istediğimiz herşeyi ölçüsünü kaçırmadan yiyecez.....düşünsene ne güzel...zayıf olunca yumurtalara spermler daha kolay giriyormuş...

X