fazilet hanım ve kızları

34ist

08/11/2014 Mis kokulu oğluşum.
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
3.953
2.123
merhabalar herkese..
Var mı kaçırmadan izleyen hadi buyurun bakalım topiğimize dizi hakkında konuşalım
:KK200::KK200: ben bayılırım haftasını zor getiririm.

Hic sevmem ama eltim bu diziyi çok sever afra saracoğlu da çok güzel kiz

takip ettigim tek dizi ;yagiza gunah yaa her seye kosturuyor cocuk hazani da o hak ediyor zaten hazan da hafif hafif yagiza dogru kayiyor

takip ettigim tek dizi ;yagiza gunah yaa her seye kosturuyor cocuk hazani da o hak ediyor zaten hazan da hafif hafif yagiza dogru kayiyor

aynen bende yağızla olmasından yanayım her bölümünü sabırsızlıkla
bekliyorum valla. Bu hafta sanırım Ece Yasin le elele rüya falan değilse ultrasonda hemde..

aynen bende yağızla olmasından yanayım her bölümünü sabırsızlıkla
bekliyorum valla. Bu hafta sanırım Ece Yasin le elele rüya falan değilse ultrasonda hemde..
akılsız kız,serseriye takılmış kalmış fazilet haklı

Hazan ile yağız daha çok yakışıyor sanki,hazan en son bölümde yağızın sevgilisi olduğunu öğrenince, kıskandı,demekki hazanda yağıza aşıkmış,dizide yeni gelişmeler olacak o zaman:kahve:

Hazan ile yağız daha çok yakışıyor sanki,hazan en son bölümde yağızın sevgilisi olduğunu öğrenince, kıskandı,demekki hazanda yağıza aşıkmış,dizide yeni gelişmeler olacak o zaman:kahve:

aynen öyle yağızla daha çok yakışıyor ama imkansız mı ya keşke olmasa
herkes normal karşılasa da onla olsa yağız çok seviyor hazanı o hakediyor bence de
hazan da onu seviyo aslında kabul etmek istemiyor:KK43::KK43::KK43:

aynen öyle yağızla daha çok yakışıyor ama imkansız mı ya keşke olmasa
herkes normal karşılasa da onla olsa yağız çok seviyor hazanı o hakediyor bence de
hazan da onu seviyo aslında kabul etmek istemiyor:KK43::KK43::KK43:
Evet hazan hem biraz yağızın haline üzülüyor hemde bu merhamet duygusu onda aşkı geliştirdi,ve bence ikisinden harika bir aşk çıkar,sinanda eski sevgilisine döner oda dört gözle bekliyo zaten pelindi galba ismi,sinan sürekli onun evine gidip duruyor zaten,hazan bi öğrense kıyameti koparır ve hatta ayrılırlar.:KK48:

Evet hazan hem biraz yağızın haline üzülüyor hemde bu merhamet duygusu onda aşkı geliştirdi,ve bence ikisinden harika bir aşk çıkar,sinanda eski sevgilisine döner oda dört gözle bekliyo zaten pelindi galba ismi,sinan sürekli onun evine gidip duruyor zaten,hazan bi öğrense kıyameti koparır ve hatta ayrılırlar.:KK48:

eski sevgilinin adı Nil..
fazilet duyuyo zaten bu hafta sen niye hergün benim evime geliyorsun falan
diyor zaten o kız boşa çıkmadı bence ortaya öyle olacak sanırım.

Kızlar ben ara ara bakıyorum. Ece 'nin bebeğinin babası kim? Ayrıca Hazan Sinanla birlikte değil mi? Her dakika Yağızın dibinde? Agır baslı kız ayagına 2 kardeşede boncuk dağıtıyor.

Kızlar ben ara ara bakıyorum. Ece 'nin bebeğinin babası kim? Ayrıca Hazan Sinanla birlikte değil mi? Her dakika Yağızın dibinde? Agır baslı kız ayagına 2 kardeşede boncuk dağıtıyor.

Ece'nin çocuğu sevdiğinden yani Yasin den.
hazım ona yardım ediyor sözde ama şuan aşık oldu bence.
Sinan la birlikte ama çok aşıktı başlarda ama imkansız görüyodu fakirken
oyüzden galiba sonradan Yağız'a aşık oldu keşke de onla olsa...

Ece'nin çocuğu sevdiğinden yani Yasin den.
hazım ona yardım ediyor sözde ama şuan aşık oldu bence.
Sinan la birlikte ama çok aşıktı başlarda ama imkansız görüyodu fakirken
oyüzden galiba sonradan Yağız'a aşık oldu keşke de onla olsa...

Hazan Sinanın askından yanarken Yagız yanında destek oluyordu. Bende hazana kızıyodum. Kızım salak mısın yanında işinde gücünde agırbaslı ne yaptığını bilen Yagız dururken. İssiz gücsüz hazır paracı Sinana asık oluyosun diye gercekleri görmeye basladı :) yalnız senaristlerde güzel yazıyolar. yagızla hazan sevgili olsunlar diye sinan evlatlık oluverdi biyolojik kardes olmadıkları ortaya cıktı

Hazan Sinanın askından yanarken Yagız yanında destek oluyordu. Bende hazana kızıyodum. Kızım salak mısın yanında işinde gücünde agırbaslı ne yaptığını bilen Yagız dururken. İssiz gücsüz hazır paracı Sinana asık oluyosun diye gercekleri görmeye basladı :) yalnız senaristlerde güzel yazıyolar. yagızla hazan sevgili olsunlar diye sinan evlatlık oluverdi biyolojik kardes olmadıkları ortaya cıktı
Evlatlık olan yagiz değil miydi yaa .. Yanlış mı hatırlıyorum.. hatta bi bölümde fazilet hazanin kabanindan kağıdı bulmuştu. Orda evlatlık olan yagiz yazıyordu... Karıştırıyor muyum yoksa??

Evlatlık olan yagiz değil miydi yaa .. Yanlış mı hatırlıyorum.. hatta bi bölümde fazilet hazanin kabanindan kağıdı bulmuştu. Orda evlatlık olan yagiz yazıyordu... Karıştırıyor muyum yoksa??

Ara ara baktığım için ben son bölümlerde Sinan sandım yanlısım varsa affola :)

Yanlışıniz yok, bende ara ara bakıyorum.. sinan şuan evlatlık olduğunu biliyor.ama nasıl öğrendi kim söyledi de üstüne alındı bilmiyorum....

keşke Yağız'la olsa çok tatlılar 2 side
bu bölümde şimdi Nil oyun yaptı ya öptü tam Fazilet girdiğinde
ondan dolayı Yağız'la sorun yapmaz kimse gibi inşallah da öyle olur..

evlatlık aslında Yağız kızlar ama küçükken Sinan'a çok destek olduğundan
Sinan birinin evlatlık olduğunu öğrendi ve dna testi yaptırdı kendi öz çıkınca
abisini de üzmemek için kadına kendi gibi gösterdi. Ama aslında üvey olan Yağız
ileriki bölümlerde belki gerçek ortaya çıkar.

Yanlışıniz yok, bende ara ara bakıyorum.. sinan şuan evlatlık olduğunu biliyor.ama nasıl öğrendi kim söyledi de üstüne alındı bilmiyorum....

Kerime ile Hazan konuşurken duydu gerçeği söylemedi gitti
test yaptırdı öyle öğrendi kendi öz Yağız üvey ama abisi üzülmesin diye söylemiyor.
bakalım ileriki bölümlerde ne olacak.

keşke Yağız'la olsa çok tatlılar 2 side
bu bölümde şimdi Nil oyun yaptı ya öptü tam Fazilet girdiğinde
ondan dolayı Yağız'la sorun yapmaz kimse gibi inşallah da öyle olur..

evlatlık aslında Yağız kızlar ama küçükken Sinan'a çok destek olduğundan
Sinan birinin evlatlık olduğunu öğrendi ve dna testi yaptırdı kendi öz çıkınca
abisini de üzmemek için kadına kendi gibi gösterdi. Ama aslında üvey olan Yağız
ileriki bölümlerde belki gerçek ortaya çıkar.

Kerime ile Hazan konuşurken duydu gerçeği söylemedi gitti
test yaptırdı öyle öğrendi kendi öz Yağız üvey ama abisi üzülmesin diye söylemiyor.
bakalım ileriki bölümlerde ne olacak.
Peki kerimenin tavırları çok gıcık değil mi... Çok sinir bozucu

Peki kerimenin tavırları çok gıcık değil mi... Çok sinir bozucu

olmaz olurmu fena halde gıcık oğlunu bulana kadar herkese çok iyiydi
şimdi bildiğin kötü kaynana rolünde:):) başına bi gelecek var ama görücez bakalım.

X