Gelinbaşı ve Gelin Tacı fatih'te hayriye ve as kuaför hakkında bilgisi olan var mı?

burcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
153
0
merhaba arkadaşlar 26 eylülde nişanım var fatih te oturuyorum bizim burda hayriye atalay diye bi kuaför var iyi diye duymuştum aranızda orada saç yaptıran var mı? makyajı saçı nasıldır ve fiyatlar ne alemde? bir de as kuaför var fikri olanlar paylaşırsa çoook sevinirim önerilerinizi bekliyorum:)

ben orda henüz saç yaptrmadım canm ama yapılan saçlar gördüm bi kaç kişide...makyajını falan çok iyi oturtuyo gördüğm kadaryla...saçlarda çok iyiydi...fiyatları da yüksek biraz diye duydum ama herkeste değer diyo...bide hayriye hanım gelinlikçi açtı şimdi fatihe,azura bella,orda da süper gelinlikler var...gelinliğimi ordan alırsam,saçımı da onda yaptırırm ben kısmetse:)

hayriye atalayı bilemiyorum ama fatih'te ki serap kuaförü gözü kapalı tavsiye edebilirim....

esinnnnn02 canım teşekkür ederim bana bir fikir verdiğin için, bende çok methini duydum ama saç yaptırmadım hiç, sadece kesim yaptırmıştım, gerçekten iyiyse verdiğim paraya değer giderim ama aynı ayarda fatihte yada yakın çevrede başka kuaförler varsa parama yazık olur, birde arkadaşlar nişan saçı deme normal topuz ve makyaj yaptır diyolar öle olursa daha ekonomik olur diye düşünüyorum:))

hayriye atalayı bilemiyorum ama fatih'te ki serap kuaförü gözü kapalı tavsiye edebilirim....

canım serap kuaför bana çok yakın hemen karşımda sayılır bir iki kişiden duymuştum fiyatları nasıl, makyajı güzel yapabiliyolar mı beni biraz daha aydınlatırsan sevinirim:))

hayriye kuaföre kaş aldırmak için gidiyorum hep ve memnunum... ama türban konusunda ve makyajda hayrunnisa kuaförü tek geçerim.....:lepi: süperler işlerinde.... hayrunnisa kuaförde hayriye kuaförün yanının yanı....yasakkelimebelki gitmek isteyen olur.. arkadaşım özel günlerinde gider türban ve makyaj yaptırır olağanüstü tek kelimeyle:lepi:

merhaba arkadaşlar 26 eylülde nişanım var fatih te oturuyorum bizim burda hayriye atalay diye bi kuaför var iyi diye duymuştum aranızda orada saç yaptıran var mı? makyajı saçı nasıldır ve fiyatlar ne alemde? bir de as kuaför var fikri olanlar paylaşırsa çoook sevinirim önerilerinizi bekliyorum:)

cnm ben nişanımdada kınamdada düğünümdede hayriye atalaya gittim çok memenunum hiçbir kusur bulamadılar öyle söylim makyajı saçı herşeyi mükemmel yapıyo. as kuaföre sadece saç kesimi için gidiyorum.hayriye atalayı tavsiye ediyorum.pişman olmazsın çok uğraşıyolar ve sonunda bambaşka bi insan olarak çıkartıyolar :)

R serao kuaforde agda yapiliyormu yapuliyorsa memnunmusunuz?

arkadaşlar fatihte nisanur kuaföre gittim çok memnun kaldım makyaj ve türbanları süper sitesinde bir sürü model var bence bi bakın

hayriye kuaföre kaş aldırmak için gidiyorum hep ve memnunum... ama türban konusunda ve makyajda hayrunnisa kuaförü tek geçerim.....:lepi: süperler işlerinde.... hayrunnisa kuaförde hayriye kuaförün yanının yanı....yasakkelimebelki gitmek isteyen olur.. arkadaşım özel günlerinde gider türban ve makyaj yaptırır olağanüstü tek kelimeyle:lepi:

hayrünnisa sakın NİSANUR kuaför olmasın:KK66::KK66::KK60::KK60:

hayriye ve atalay 12 senedir gittiğim kuaför... saç kesiminde atalay bey çok iyidir ondan başkasına yaptırmıyorum... makyaj da gayet iyidir... ama fiyatlar uçuk arkadaşlar... nişan başı için bana verdiği fiyat 350 tl :18: gelin başını düşünemiyorum bile :KK1: arkadaşımın nişan ve gelin başını yapan buket kuaföre bugün fiyat sordum ve hayriyeden daha düşük fiyat verdi.... çok da güzel topuzlar yapıyor ve dayanıklı... evlilik arifesinde kuaföre çok para yatırmak istemediğimden dolayı uygun ve kaliteli yer açısından buket kuaförü tavsiye ederim....

kına ve düğün saçımı hayriye atalayda yaptırmıştım ben çok memnun kaldım makyajımda çok başarılıydı 5ay geçti düğünn üstünden arkadaslrım hala saç ve makyajımı söylüorlar tavsiy eederimm

Son düzenleme:
Konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım lütfen..
Bu sebeple konunuz "Gelinbasi ve Gelin Taci" başlığına taşınmıştır.
Bilginize :KK34:

merhaba kesinlikle fatih azura bellada gelinlik fatıh te diktirmeyin.ben istediğim gelinliğin fotografını gosterdıgım ve kendılerındekı mevcut gelınlıgın etegını begendıgım halde dıkılen gelınlıgın etegı cok kotu oldu.zaten 3 provada alel acele secıyorsunuz sectıgınızı butun olarak dıktıklerındede donus sansınız yok.devamlı sızı sucluyorlar sız sectınız sız karar verdınız.kesınlıkle dıktıkterılını sokup duzeltmeye yanasmıyorlar.yenıden yapmamız laızm dıyorlar bunun ıcınde ekstra 500 tl para ıstedıler.kı ben 2400 tl lık gelınlıgın 1300 tl sını vermıstım.o gun rezıl olmaktansa paramla dıyerek kaporamı yaktım.hakkımı kendılerıne helal etmıyorum.ben yanıldım cevremdekılerı dınlemedım gelınlıkcının elındekı hazır gelınlıgı aynen begenıyorsanız alın yoksa hıc bulasmayın.hazır alın.

Fatihteki atalay kuaför benim saçımı kırptı resmen o kadar kötü oldu bir tarafı sürekli yukardan tutturmak yada örmek zorundayım salık bırakamıyorum çabuk uzasın diye dua ediyorum makas izleri bile var🤬

X