Saç Kesim Şekilleri Ankara batikent veya kizilayda kesimde iyi bir kuafor onerisi olan var mi?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

c_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
173
74
Selam arkadaslarrr :KK24:

Ankara batikentte veya kizilayda sac kesimi konusunda tecrubeli ve istedigim saci kesebilecek bir kuafor ariyorum. Daha dogrusu guvenmek istiyorum. Duz ve kalin telli bir saca sahip oldugum icin butun hatalar belli oluyor. Bu konuda tecrubesi olanlar paylasirsa sevinirim. Artik kuafor degistirmekten surekli dumduz kestirmekten biktim. Bir de ortalama fiyatlardan bahsederseniz sevinirim. En son ne zaman kestirdiginizi de soylerseniz bi fikrim olur tesekkurler simdiden :KK17:

Ankara batikentte veya kizilayda sac kesimi konusunda tecrubeli ve istedigim saci kesebilecek bir kuafor ariyorum. Daha dogrusu guvenmek istiyorum. Duz ve kalin telli bir saca sahip oldugum icin butun hatalar belli oluyor. Bu konuda tecrubesi olanlar paylasirsa sevinirim. Artik kuafor degistirmekten surekli dumduz kestirmekten biktim. Bir de ortalama fiyatlardan bahsederseniz sevinirim. En son ne zaman kestirdiginizi de soylerseniz bi fikrim olur tesekkurler simdiden :KK17:
Mrb canım endişen konusunda çok haklısın, saçlar çok ama çok önemli bizler için. Ama hala kestirmediysen için çok rahat olsun gözün kapalı saçlarını kestirebileceğin bir isim tavsiye edicem sana. Mustafa Pehlivan gerçekten çok modern ve ben burdayım diyen saçlar kesiyor. Ailemizdeki tüm bayanlar yıllardır kesim dahil tüm işlemlerimizi ona yaptırırız ve gerçekten herkes de çok beğenir, sorar. Ben en son iki hafta önce kendisine gittim hem saçlarımı boyattım hem de kesim yaptırdım ve her zamanki gibi çok memnun ayrıldım. Kendisi Batıkent Metro kuaförde hizmet veriyor, instagram hesabından da yaptığı çalışmaları inceleyebilirsin istersen. Fiyatları da yaptığı kesimlere göre çok uygun.50-70 tl arası değişiyor kesim fiyatları canım, aynı kesimi Ümitköy, Çayyolu, Tunalı da yaptır fiyatlar 15o den falan başlıyor. Gönül rahatlığı ile sana kesim konusunda Mustafa beyi tavsiye ederim canım

Slm tatlım, saçlarını kestirdin mi kestirmedin mi bilmiyorum ama eğer hala kararsızsan tecrübemi senle paylaşmak istedim. Ben daha önce tüm saç işlemlerimi Bilkent'te yaptırıyordum ve çok pahalı oluyordu. Haliyle yeni ve güvenilir bir kuaför arayışına girdim, kadınlar klübünde bayağı bir Mustafa Pehlivan isimli kuaförden olumlu yönde bahsedilmiş, buralardaki yorumlara dayanarak da instagramdan bulup, Mustafa Pehlivan ile iletişime geçtim. Geçen hafta kendisinden randevu alıp gittik çalıştığı yere. Batıkentte Metro kuaför isimli salonda çalışıyor. Hem saçlarımı kestirdim hem de röfle yaptırdım. Çok da güzel oldu. Kendi kendime bunca zaman neden Bilkent'teki kuaföre o kadar paralar harcadım diye kızdım. Benim kesimi 50 tlye yaptı, çok da güzel ve modern bir kesim oldu.

Merhaba, ben de eryaman-batıkenr civarı iyi bir kuaför arıyorum. Joy bliss e gittim fakat müşteri memnuniyetini önemsemiyorlar, hatalı uygulama yaptıklarını kabul etmeyip sizin beğenilerinizi küçümsemeye başlıyorlar. Ombre/krepe balyaj harici işleri küçümsüyorlar ve özensiz yapıyorlar. Benim için ombre modası geçti, 4 yıl önce uzun süre kullandım zaten. Artık düzgün röfle ve dip boya yapacak bir yer arıyorum.

Merhaba, ben de eryaman-batıkenr civarı iyi bir kuaför arıyorum. Joy bliss e gittim fakat müşteri memnuniyetini önemsemiyorlar, hatalı uygulama yaptıklarını kabul etmeyip sizin beğenilerinizi küçümsemeye başlıyorlar. Ombre/krepe balyaj harici işleri küçümsüyorlar ve özensiz yapıyorlar. Benim için ombre modası geçti, 4 yıl önce uzun süre kullandım zaten. Artık düzgün röfle ve dip boya yapacak bir yer arıyorum.
Kuzucum mrb eğer hala düzgün röfle , boya gibi işlem yapacak güvenilir bir kuaför arıyorsan sana kesinlikle Mustafa Pehlivan'ı tavsiye ediyorum. Ben yıllarca Bilkent'te yaptırdım ama sonra verdiğim paralar çok çok abartı gelmeye başladı. Aynı kalitede düzgün bir kuaför arayışına başlamıştım, buradaki yorumların çoğunda kendisinin adı geçmiş, kendisine instagram vasıtasıyla ulaştım ve yaptığı çalışmaları inceledim. Çok güzel saçlar yapmış. Kararımı verip gittim hem röflemi yaptırdım, hem güzel bir kesim yaptı. Çok mutlu ayrıldım.Işıl ışıl, güzel ve kaliteli bir saç ortaya çıkardı. Aynada sürekli kendime bakasım geliyor ☺Üstelik Bilkent'te verdiğim paranın yarı fiyatına. Kadınlar kulübüne çok teşekkür ediyorum, bu site sayesinde artık düzgün bir kuaför bulduğum için çok mutluyum. Eğer gitmeden önce Mustafa Bey'in yaptığı saçları incelemek istersen sosyete_hairstyle instagram adresinden bakabilirsin canım... Kolay gelsin tatlım...

Bu arada söylemeyi unutmuşum kendisi Batıkent Metro kuaförde hizmet veriyor.

Slm kızlar Kesim röfle ombre ve balyajda işinin ehli güvenilir dürüst hizmet ahlakıyla çalışan bana tavsiye edebileceğim Yukarı Ayrancı tarafında Hoşdere de Loca Kuaförü deneyin derim Saçlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz instagram ve web site yorumlarıda son derece olumlu ben en son ombre ve botoks yaptırdım saçlarım eski canlılığına tekrar kavuştu bu sayede....bu vesileyle Teşekkürler @locakuaforrr

Mrb canım endişen konusunda çok haklısın, saçlar çok ama çok önemli bizler için. Ama hala kestirmediysen için çok rahat olsun gözün kapalı saçlarını kestirebileceğin bir isim tavsiye edicem sana. Mustafa Pehlivan gerçekten çok modern ve ben burdayım diyen saçlar kesiyor. Ailemizdeki tüm bayanlar yıllardır kesim dahil tüm işlemlerimizi ona yaptırırız ve gerçekten herkes de çok beğenir, sorar. Ben en son iki hafta önce kendisine gittim hem saçlarımı boyattım hem de kesim yaptırdım ve her zamanki gibi çok memnun ayrıldım. Kendisi Batıkent Metro kuaförde hizmet veriyor, instagram hesabından da yaptığı çalışmaları inceleyebilirsin istersen. Fiyatları da yaptığı kesimlere göre çok uygun.50-70 tl arası değişiyor kesim fiyatları canım, aynı kesimi Ümitköy, Çayyolu, Tunalı da yaptır fiyatlar 15o den falan başlıyor. Gönül rahatlığı ile sana kesim konusunda Mustafa beyi tavsiye ederim canım
Kuzucum mrb eğer hala düzgün röfle , boya gibi işlem yapacak güvenilir bir kuaför arıyorsan sana kesinlikle Mustafa Pehlivan'ı tavsiye ediyorum. Ben yıllarca Bilkent'te yaptırdım ama sonra verdiğim paralar çok çok abartı gelmeye başladı. Aynı kalitede düzgün bir kuaför arayışına başlamıştım, buradaki yorumların çoğunda kendisinin adı geçmiş, kendisine instagram vasıtasıyla ulaştım ve yaptığı çalışmaları inceledim. Çok güzel saçlar yapmış. Kararımı verip gittim hem röflemi yaptırdım, hem güzel bir kesim yaptı. Çok mutlu ayrıldım.Işıl ışıl, güzel ve kaliteli bir saç ortaya çıkardı. Aynada sürekli kendime bakasım geliyor ☺Üstelik Bilkent'te verdiğim paranın yarı fiyatına. Kadınlar kulübüne çok teşekkür ediyorum, bu site sayesinde artık düzgün bir kuaför bulduğum için çok mutluyum. Eğer gitmeden önce Mustafa Bey'in yaptığı saçları incelemek istersen sosyete_hairstyle instagram adresinden bakabilirsin canım... Kolay gelsin tatlım...
kesinlikle reklam kokan hareketler bunlar arkadaşlar ben bizzat gittim yerine hemde yenı yerıne hiç anlatıldığı gibi elit kesimi düzgün falan bi yer değil şahıs hiç değil zaten kendı yerı değil verdiğiniz paraya yazık net...laf cambazları

Ben sizin yorumunuza bakip o kuafore gttim mahfoldum. Saclarimi mahfetti. Belimdeki saclarimdan eser kalmadi ve bi tonda para aldi bizden. Adam ombre diye bana bi sac yapti iki kez islem gordu saclarimin dipleri yandi tamamen saclarim yandi iki kez kesti omzuma geldi saclarim. Kesimide bir gorseniz oda icler acisiydi. Ve ben bir aydir kendime gelemiyorum. Psikolojim altust oldu saclarimi cok seviyordum ve aynaya bile bakmak istemiyorum artik. Keske yorumunuzu okuyup inanmasaydim okadar pismanimki oraya gttifime bide yukari katta mescit var biz bes vakit namazimizi kiliyoruz diye din uzerinden inandirmaya calisiyorlar kendilerine. Ben o gunden sonra bir elemaniyla konustum en adi markalari kullqniyormus adam bide arkamdan abuk subuk laf konusmualqr dalga gecer gibi. Yaziklar olsun verdigim parayida helal etmiyorum haram olsun..

Bende gttim adam saclarimi mahfetti din uzerinden bi ton yalanlar falan neymis bes vakit namaz kiliyormus yanlis olmazmis falan. Belimdeku saclarim mhfoldu saclarimi yakti tamamen ilk bir hafta sac diplerim yaraydi. Ve ayrica 1500 tl para aldi benden. Surekli basimda mukemmel olacakmis gibi verdigi hava falan bend edim heralde saclarim harika olacak. Tam yedi saat suren bikac islemden sonra iki kezde kesti saclarim suan berbat halde ve yemin ederim psikolojim alt ust ildu saclarimi okadar seviyordumki burdaki yorumlara vakipta nasl inanip gttim bin pismanim. Lutfen akliniz varsa dogruduzgun arastirmadan gtmeyin rica ediyorum. Cok agladim ben..

MUSTAFA PEHLİVAN denilen şahıs ve yanındakiler resmen dolandırıcı. instagramda paylaştığı fotorafların HİÇ BİRİ AMAAAAAAA HİÇ BİRİ kendi yaptığı değil. yaptığı REZALET . ACEMİ İŞİ. Evde kendiniz boyasanız daha iyi yaparsınız. Arkadaşlar ben burdaki yorumlara bakarak gittim bildiğiniz saçlarım MAHVOLDU. yıllarca uzattığım saçlarım gitti. istediğiniz saçı değil başka saç yapıyorlar ve o saçla zaten ortalıkta dolaşamıyorsunuz. BEN SADECE BANA YAPILANI SİZ DE YAŞAMAYIN DİYE YAZMAK İSTEDİM. çok üzüldüm. ben de burda yazılan yorumlara bakarak oraya gitmiştim. beni yönlendiren kişe hakkımı helal etmiyorum.

X